Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν χρειάζονται άλλα λόγια για τη Λίντα, οι περισσότεροι που την γνωρίζουν τα ίδια λένε... Τη συνάντησα μετά από 3+ χρόνια και ήταν σαν να βρήκα τη φίλη μου που είχα να τη δω από χθες. Η γυναίκα το έχει όσο καμία. Στο κρεβάτι δεν γίνεται να κρατηθείς μαζί της, τα δύο σώματα γίνονται ένα. Το κορμί της και η διάθεσή της σε προκαλούν να την φιλήσεις, να την γλύψεις, να την χουφτώσεις, ακόμα και να ρίξεις μερικά μπατσάκια στα υπέροχα κωλομέρια της (δεν είμαι φαν). Το κορμί της δεν είναι το χωρίς λίπος σώμα των εικοσάχρονων μοντέλων, αλλά έχει πολύ καλές αναλογίες, πολύ απαλό και καθαρό δέρμα και τέλειο στήσιμο που σε προκαλεί. Την τσιμπάς, την χουφτώνεις, την ζουλάς και αντί να γκρινιάξει, όπως θα έκαναν οι περισσότερες, αυτή ζητάει και άλλο.
Καλός και καθαρός ο χώρος, ευγενική η τσατσά, δύσκολο παρκάρισμα με αυτοκίνητο, αλλά είναι δίπλα στο μετρό. Επίσης, η λιντα ήταν πολύ άνετη με το χρόνο, δεν ξέρω αν βοηθούσε η πρωινή βάρδια, και μου έκανε και ένα σύντομο μασάζ, παρόλο που είχα πάρει το απλό πρόγραμμα...
Σημειώνω ότι στη βαθμολογία ήμουν άδικος: στη "Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας" θα έπρεπε να βάλω 20.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2013
26 κριτικες(σε αυτο το μαγαζι μονο) η μια πιο αποθεωτικη απο την αλλη. Δε νομιζω να υπαρχει αλλη γυναικα στο χωρο που να πλησιαζει
τις στατιστικες της Λιντας.
11 Φεβρουαρίου, 2013
ότι και να πει κάποιος για τη λίντα είναι πολύ λίγο.........να είσαι πάντα καλά....και να δουλεύεις για πάρα πολλά χρόνια.........μέχρι να Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2