Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τρίτη κ φαρμακερή κριτική πατριωτάκια μου (το φαρμακερή λόγω φόλας)...

Στην εν λόγω τσάρκα δεν είχα δει κάτι το αξιόλογο από άποψη εμφάνισης κ είπα να περάσω με όποια πίστευα ότι θα περάσω καλά...Ο κλήρος έπεσε στην Κάτια...

Εμφανησιακά είναι μέτρια σε όλα,απλώς μου άρεσε ο τρόπος της στο σαλόνι...Μελαχρινή,μετρίου αναστήματος,με κανονικό σώμα,λίγη κοιλίτσα κ μικρό στήθος...

Μπαίνω στο (μοναδικό ίσως) δωμάτιο,ετοιμάζομαι κ περιμένω...

Έρχεται η δεσποινίς κ αφού ανταλλάζουμε τα τυπικά αρχίζει μερικά χαδάκια κ φιλάκια στο σώμα...Λίγα πράγματα,μη φανταστείτε...Κατάβαση στην επίμαχη περιοχή,πέρασμα πλαστικού κ εκκίνηση πίπας...Μέτρια σε γενικές γραμμές αλλά κάποια στιγμή κατάφερε να μου χαρίσει μια σχετικά ικανοποιητική στύση...

Ξεκινάμε την συνουσία με ιεραποστολική στάση...Μέτρια τοποθέτηση όπως κ συμμετοχή...Συνεχίσαμε έτσι για λίγο κ στη συνέχεια γυρίσαμε στα 4.Να μην παραλείψω να αναφέρω ότι κρέμα υπήρχε άφθονη στο νινί της...Παρ’όλα αυτά μου ψιλοδιαμαρτυρόταν όποτε ψιλοανέβαζα ρυθμό...Γύρισμα λοιπόν στα 4 όπου προσπάθησα σε αργό τέμπο να τελειώσω,μιας κ το γρήγορο την ενοχλούσε...Κάποια στιγμή αισθανόμενος ότι τελειώνω επιτάχυνα αδιαφορώντας για τις αντιρρήσεις της...Φανταστείτε ότι ενοχλήθηκε τόσο που σχεδόν έφυγε από το κρεββάτι...Ούτε να χύσω κ να το ευχαριστηθώ δεν μπόρεσα...

Αυτά εν ολίγοις...Όπως καταλάβατε δεν πέρασα καλά κ φυσικά κ δεν την προτείνω...

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Κάτια
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
355
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GioCha, Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού