Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή απόγευμα μετά το τέλος του Ολυμπιακού με τον Ατρόμητο ....στην βόλτα που προηγήθηκε μαζί με συναγωνιστές είχε τα ίδια και τα ίδια , όταν
είδα την κοπέλα καινούργια(πρώτη μέρα στο κατάστημα και η τσα τσα όμως δεν ήξερε αν έχει δουλέψει πουθενά αλλού) έπρεπε να την δοκιμάσω , η τσατσα στην ερώτηση πως την λένε απάντησε ότι την ονόμασε Έλενα γιατί δεν ξέρει πώς την λένε , η κοπέλα δεν μιλάει καθόλου ελληνικά μα και καθόλου αγγλικά , ενώ και στην νοηματική τα παίρνει δύσκολα , Ρουμάνα κοντή(χωρίς τακούνια κάτω από 1.60) μελαχρινή με πράσινα μάτια , κανονικό σώμα , λίγη κοιλίτσα και 4άρια φυσικά βυζιά(αυτά και το ύψος της με έκαναν να περάσω , ζυμαράκι γαρ...)με ρόγα που μόλις ερεθιστεί γίνεται εκτός απο σκληρή και πολύ μεγάλη , έρχεται στο δωμάτιο φανερά συγκρατημένη , ακουμπάει στο κομοδίνο προφυλακτικό , υγρά μαντηλάκια και τζέλ ,έχει κάτσει ακίνητη , την ρωτάω πώς την λένε , τίποτα , αν μιλάει αγγλικά τίποτα ,το μόνο που είπε ήταν ρομάνια , κάνω να της βγάλω το σουτιέν και πέφτει απο μέσα του ένα 10έυρω....σίγουρα λοιπόν κάνει έξτραδάκια στο δωμάτιο , άρχισα να της πιπιλάω και να χουφτώνω τις γεμάτες φυσικές βυζάρες της , και αυτή καθόταν απαθέστατη , εννοώ δεν με άγγιζε καθόλου , την ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεβάτι και με διάφορες κινήσεις προσπαθούσα να της δείξω ότι
θέλω ισπανικό , με τα χίλια ζόρια το κατάλαβε , μου έδωσε το μπουκαλάκι με το τζέλ και μου έδειξε να βάλω στον πούτσο μου , έβαλα , πήγα να ανέβω απο πάνω της και να τον χώσω στα βυζιά της
και αυτή νόμιζε ότι θα της τον βάλω στο στόμα , με το δάχτυλο μου έκανε όχι όχι και έκανε κίνηση με τα δάχτυλα ότι θέλει λεφτά...την αγνόησα και έβαλα τον πούτσο μου ανάμεσα στις βυζάρες της ,
3-4 παλινδρομήσεις ανάμεσα σε αυτή και σηκώθηκε , κάντομ κάντομ μου έλεγε , μου το έδωσε και το φόρεσα μόνος μου.......ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισε την πίπα , πολύ άχαρη με πολύ χέρι και καθόλου
βαθιά , ίσα ίσα πάνω στο κεφαλάκι , δάχτυλα δεν δεχόταν και φυσικά ούτε φιλιά , πρώτη στάση με αυτή απο πάνω , αφού την άρπαξα και την τοποθέτησα πάνω μου μιας και της έδειχνα να ανέβει απο πάνω και δεν καταλάβαινε , μετά από λίγο σταματάω για να την αλλάξω στάση και την βλέπω και σηκώνεται και πάει προς τον νιπτήρα , νόμιζε ότι είχα τελειώσει.....με τα πολλά και αφού έλεγξε την καπότα σχολαστικά ότι δεν έχω τελειώσει , την έστησα τα τέσσερα , κακή στάση σώματος , με τα πολλά τελείωσα , μου έβγαλε η ίδια το προφυλακτικό , όσο πλενόμουν αυτή ντυνόταν , όταν άρχισα να ντύνομαι είχε έρθει μπροστά μου και καθόταν , ξαφνικά μου δείχνει το 10έυρω που της είχε πέσει , κατάλαβα ότι ήθελε να της δώσω έξτρα λεφτά , μου έδειχνε τα βυζιά της και κατάλαβα ότι(αν είναι δυνατόν)ήθελε έξτρα λεφτά για την 15 δευτερολέπτων ισπανική που μου έκανε ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία , κούνα γα το κεφάλι και της έλεγα όχι , και αυτή επέμενε , δεν της έδωσα σημασία και
τσαντίστηκε , φαινόταν πολύ στη μούρη της , βέβαια όταν βγήκαμε μαζί απο το δωμάτιο και με πλησίασε η τσα τσα για να με ρωτήσει πώς πέρασα η τσαντίλα έφυγε απο το πρόσωπο της και κοιτάζοντας με στα μάτια είχε ένα ύφος σαν να μου έλεγε μην πείς τίποτα , αρκέστηκα να πώ στην τσα τσα ότι θέλει πολύ δουλειά ακόμα και πώς πρέπει να μάθει κάποιες λέξεις για να μπορεί να συνεννοείται ,
στην παρούσα φάση για μένα δεν προτείνεται παρά μόνο αν κάποιος θέλει να γαμήσει απλά ένα ζυμαράκι με βυζάρες....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2013
Κ άσχετη,κ κουτοπόνηρη...

Βρε ουστ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1