Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για τους φίλους που δεν έχουν επισκεφτεί την περιοχή με τα καταστήματα στα Χανιά, πρόκειται για ένα πλακόστρωτο δρομάκι πεζών, κοντά στην παλιά πόλη σε σημείο αρκετά διακριτικό, μέσα στο δρομάκι δεν υπάρχει τίποτε άλλο παρά κάθε ένα μέτρο κόκκινο φωτάκι. Πρέπει να έχει καμιά δεκαριά μαγαζιά,μου θύμισε τρούμπα παλιά κ.λπ. Εξω από κάθε πόρτα έγραφε το όνομα της κοπέλας που δουλεύει και αν είναι καινούρια, έξυπνη κίνηση ώστε να μην χάνει κανείς χρόνο. Οπότε ξεκίνησα να μπαίνω σε σειρά μέχρι να βρώ κάποια να μου κάνει κλικ. Η τιμή σε όλα 30 €. Είδα μπάζα, είδα αδιάφορες, μέτριες αλλά ξεχώρισα την Αλεξία. Μαυρομάλλα, άσπρο δέρμα, κλασσική Ρουμάνα, το πολύ 19 (Barely Legal), κοντοπούτανο με το ζόρι 1,60, ωραίος κώλος, μικρό φυσικό αλλά στητό βυζάκι.

Μέχρι να εξυπηρετήσει δύο άλλα παλικάρια μικρή πολιτική ανάλυση με την τσατσά, για την κρίση και ομοιότητες και διαφορές αυτής με τα πράγματα μετά την πτώση της ΕΣΣΔ απο την οποία κατάγεται. Πληρωμή των 30 €, με 40 κάνει και ακάποτο. Πέρασμα στο δωμάτιο, ζεστό σχετικά μια που ήταν ζεστή και η μέρα. Ποιο σκοτεινό μέρος δεν έχω δεί στην ζωή μου, μία λάμπα κόκκινη πρέπει να ήταν 10 watt. Tης λέω άναψε κάνα φως μου λέει μπουρδέλο είναι δεν έχει φώτα. Μου ανοίγει όμως το παντζούρι και της κουρτίνες να μπεί το φώς του φεγγαριού! Αφού γδύνομαι με δυσκολία (στο τέλος τα κορδόνια μου τα έδεσα έξω) και αφού σκοντάφτω 3-4 φορές μέσα στο δωμάτιο ελέγχω με την αφή την καθαριότητα του κρεβατιού.

Στο αγωνιστικό μέρος,η Αλεξία ήρθε με την ορμή της ερωτευμένης γκόμενας που έχει να σε δεί 6 μήνες και που ενδιάμεσα δεν βρήκε κανέναν άλλον και κατάλαβε ότι είσαι ο άντρας της ζωής της. Ότι καλύτερο έχω δει σε αληθοφάνεια. Φιλάει παντού και τα πάντα, δέχεται τα πάντα, γλωσσόφυλο με μανία και συνέχεια, προσωπικά το έκανα επιφανειακό, άν ήθελε κανείς την ρούφαγε και τον ρούφαγε. Προκαταρκτικά επιπέδου Αθηναϊκού studio και σε διάθεση και σε χρόνο. Πρώτο αρνητικό που φάνηκε η απειρία λόγω ηλικίας η αποτυχία στο πέρασμα προφυλακτικού με το στομα, και το κακό πέρασμα στην συνέχεια με το χέρι. Έτσι έχω αποφασίσει ότι θα τελειώσω με την πίπα για να μην ρισκάρω, ξαφνικά όμως το διορθώνει και το εφαρμόζει σωστά άρα λέω απο μέσα μου θα συνεχίσουμε κανονικά.

Πίπα βαθιά αλλά άπειρη με υπακοή και διάθεση όμως,κάνει οτι της πείς και πιάνεις όπου θέλεις.

Ξεκίνημα στα τέσσερα με δική της προτροπή, αντέχει το ξέσκισμα, και την χάζευα στον μικρό καθρέπτη,πολύ καυλιάρα. Γύρισμα σε ιεραποστολικό, έτσι μικροκαμωμένη που ήταν και με κοίταγε συνέχεια στα μάτια με καύλωνε πολύ. Τρομερή συμμετοχή και εκεί ήρθε το τέλος. Social πολύ ώρα, με αγκάλιαζε με φίλαγε, δεν με άφηνε να φύγω, στο τέλος έφυγε, αλλά ξαναμπήκε και με αγκάλιαζε πάλι. Όταν έφυγα με αγκάλιαζε στο σαλόνι και με εγκωμίαζε στην τσατσά. Αφού σταυροκοπήθηκα πήρα τον δρόμο της επιστροφής.

Απειρία σίγουρα, αλλά καθόλου βιασύνη, πολύ υπακοή, δεν κάνει αγγαρεία, το ζει και δεν βιάζεται καθόλου. Προτείνεται για παίχτες που καθοδηγούν την κοπέλα. Μια άπειρη νέα κοπέλα που μαθαίνει και που αν δεν χαλάσει το σώμα της θα κάνει μεγάλη καριέρα στα studio της Αθήνας μια μέρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
78
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού