Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είχα όρεξη για σάπια παρακμή και πήγα να πηδήσω τη γιαγιά Σύλβια...Έκατσα λίγο και λέγαμε μαλακίες να περάσει η ώρα,μέχρι που φτάσαμε στα των προγραμμάτων...Πέρα απο το γεγονός ότι ακόμα και σήμερα ζητάει 25 ευρά,πετάει και ένα "πακέτο" των 50 ευρώ...Τη ρωτάω τι στα κομμάτια κάνει με 50 ευρά και μου λέει ακάποτο;Γέλασα και της είπα ότι για μια ακάποτη πίπα ζητάει 50 ευρά;;;Και τότε πετάει και την αυτοσχέδια ότι μπορείς να γαμήσεις και χωρίς καπότα και ότι δεν χρειάζεται να φοβάσαι τίποτα γιατί έχει μια συνταγή ενός τύπου που δεν κολλάς AIDS και κάτι τέτοια...Μάγκες καλή είναι για gilfάκηδες η θειά,αλλά αποτελεί κίνδυνο,σε συνδυασμό μάλιστα και με τις γάτες που έκαναν και πάλι την εμφάνισή τους...Προσοχή κίνδυνος θάνατος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.059
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2013
οι γατες ασχετο ... πιο πιθανο ειναι να κολλησεις κατι απο πορτες και αλλα που πιανεις παρα απο τα ζωακια , οσο για τα ακαποτα γαμησια αν αληθευει ειναι για αυτοφορο
06 Φεβρουαρίου, 2013
τυπε απο πανω... ακου και αυτο: Τοξοπλάσμωση
X
xlexlekias
07 Φεβρουαρίου, 2013
απο σωμα πως ειναι η μανταμ? Εχει κοιλιτσα? το υψος της περιπου πιο ειναι?
τα βυζια ειναι φυσικα ή σιλικονατα?Χαμόγελο
07 Φεβρουαρίου, 2013
Γάμησέ τα...Και να πείς ότι ήμουν και κανένας τακτικός πελάτης ή ότι είχα ζητήσει κάτι τέτοιο θα έλεγα εντάξει ρε τύπε...Αλλά όταν το λές στην ψύχρα αλλάζει το πράγμα...Δεν είναι άλλωστε ούτε η πρώτη,ούτε η τελευταία που αμα λάχει πηδιέται χωρίς προφυλάξεις.Αλλά δεν το διαφημίζουμε κιόλας...Πάντως μάγκες μακριά και αλάργα...Και έτσι για τον χαβαλέ,πηγαίνεται να σας ανακοινώσει το πρόγραμμα,ρωτήστε τη αν ακούσατε καλά και ακούστε τι θα σας πεί για να σας ψήσει και να σας λύσει τις απορίες περί ΣΜΝ και άλλων ασθενιών...
07 Φεβρουαρίου, 2013
Nα και το γατόσπιτο εν ισχύι Εμμμμ δεν πάμε καλά...
21 Ιουνίου, 2013
Δεν ξέρω αν έχει σαλέψει τώρα στα γεράματα όταν πρωτοείχα πάει σ αυτό το μπουρδέλο πριν 20 χρόνια φοιτητής έμενα κυψέλη πρέπει να είχε πρωτοβγει στο κλαρί ήταν γύρω στα 40 μετά από κάθε πελάτη έκανε ντους
θυμάμαι μπαίνω στο δεξί δωμάτιο που έχει μπανιέρα μπαίνει μέσα και ενώ περιμένω στο κρεβάτι πάει στο μπάνιο και πλένεται
είχα ρωτήσει την τσατσά Χριστίνα και μου είχε πει ότι είχε τρέλα με την καθαριότηταΧμμμ;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6