Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 163 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το Σάββατο το απόγευμα ήμανε στο Θησείο με κάτι παλαιούς συναδέλφους και μετά με έπιασε μια επιθυμία να σκίσω κανένα ώριμο πουτανί...Καβάλησα τα μέσα σταθερής τροχιάς και βρέθηκα έξω απο το μαγαζάκι της Διδύμου,ένεκα του γεγονός ότι βαριόμουν και ήμουν και κουρασμένος για να ψαχτω...Ήταν μέσα αυτή η Λίλιαν,ψηλή,ξανθιά,ώριμη,με σχετικά μικρό μαστάρι...Δεν είδα καμία τσατσά ούτε στην παρουσίαση,ούτε πουθενά,εξού και άσσος στην κριτική.Την πήρα και πήγαμε μέσα στο δωμάτιο,το οποίο ήταν και πολύ καθαρό...Ήρθε η κοπελιά,κατέβηκε και απο τους κοθόρνους,μου έκανε κάτι γλυψίματα ωραιότατα και την σταμάτησα εγώ για να παίει κανένα κλαρίνο.Πέρασε καπότα και πήρε μια καλή πίπα,μέχρι που βρέθηκα μια αναπνοή απο την εκτόνωση και την είπα να γυρίσει στα 4 για να έχω θέα την κωλάρα της,όπου και δέχθηκε εν τέλει τους γεγνετήσιους χυμούς μου.Γενικά διαδικαστικό πήδημα,ήρεμο και χωρίς υστερίες,μη και μη και άλλα ατυχή περιστατικά.Το πάρκινγκ πήρε 10 γιατί χρησιμοποίησα ΜΜΜ.Πάντως με 20άρικο πηδάς κάτι καλύτερο,αν και στην Λίλιαν δεν πάνε χαμένα τα λεφτά σου...Αντιθέτως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
Υπηρεσίες
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.059
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού