Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Στη συνέχεια κριτικής των αυταρχικών και ποδολαγνιαίων υπηρεσιών επισκέφθηκα την Έλενα στο Φυλής 71Α.

Ανέβηκα τα σκαλιά, εμφανίζεται η κοντή τσατσά με τα γυαλάκια. Έρχεται η Έλενα τη βλέπω, και λέω το κλασσικό "θα ξαναπεράσω αν είναι". Φάουλ της τσατσάς η ατάκα μέσα από τα δόντια "ναι... καλά". Δηλαδή οι τσατσάδες είναι τόσο ηλί-θειες που δεν καταλαβαίνουν ότι δεν προσελκύουν έτσι τον πελάτη, και πως όλοι μας κάνουμε την κλασσική μπουρδελότσαρκα. Την κατσάδιασα λέγοντάς της πως είναι περιττό το σχόλιο, δεν είπε τίποτα και έφυγα.

Όταν επανήλθα μετά από 10 λεπτά πλήρωσα η τσατσά είπε ένα ευχαριστώ και κατέβασε τα μούτρα μιας και είχε μαλακιστεί λεκτικώς προηγουμένως.

Το δωμάτιο είχε διακόπτη τύπου dimmer δηλαδή με ρυθμιζόμενη ένταση φωτισμού. Σε μέτρια κατάσταση το σεντόνι και το κρεβάτι, όπως επίσης δεν είχε χαρτί, όπου φώναξα την τσατσά να φέρει. Τέλος η θερμοκρασία δεν ήταν η ιδανική, και επίσης είχε πολύ θόρυβο από εργασίες που εκτελούντο στο ισόγειο του κτηρίου.

Έρχεται η κοπέλα. Σε εμφάνιση αρκετά ψηλή, με όμορφο πρόσωπο, πολύ γλυκεία και πολύ ωραίο κορμί

Στα σεξουαλικά τώρα. Η κοπέλα αρχίζει διακριτικά χάδια, αλλά όλα καθαρά με δική μου παρότρινση. Είναι γενικά λίγο "αγγούρι". Κάνει μόνο ότι της πεις χωρίς πρωτοβουλία. Το μόνο που επέμενε ήταν να ξαπλώσω, ενώ εγώ προτιμώ να μου κάνει πίπα στα όρθια, παρόλο που το συζυτήσαμε λίγο, εκείνη δεν... Στο μυαλό της το έχει στυλ "χάμπουργκερ πατάτες αναψυκτικό" χωρίς παρέκκλιση.

Η πίπα χωρίς προφυλακτικό μέτρια και καθόλου υγρή, το 69 το ξέχασε αφού κάθισε ανάποδα και δεν ήθελε να γυρίσει. Όταν της έπιασα το στήθος έδειξε ένα φόβο και μία δυσαρέσκεια, αλλά ησύχασε όταν διαπίστωσε πως την έπιασα απαλά και όχι άγαρμπα.

Στη συνέχεια της λέω να ξαπλώσει, όπου άρχισα να της φιλάω τα μπούτια καταβαίνοντας προς τις πατούσες. Εκτός του ότι έδειξε σημάδια βιασύνης τύπου "ως τι κάνει τώρα" οι πατούσες ήταν χάλια, απεριποίητες τελείως με τα νύχια σε πολύ κακή κατάσταση. Δεν τόλμησα να τα βάλω στο στόμα μου, μόλις βέβαια άγγιξα τις πατούσες πετάχτηκε σαν ελατήριο πίσω από το γαργαλητό.

Αφού έκανα ιεραποστολικό σεξ για λίγο όπου η συμμετοχή της ήταν η ακινησία και η αναμονή του τέλους.

Βγαίνω και της λέω για το αυταρχικό. Με ρωτάει αν θέλω με δάχτυλο ή με δονητή. Τότε της λέω να φέρει το δονητή, βγαίνει έξω τον φέρνει βάζει προφυλακτικό και τότε αρχίζει η παρωδία του αυταρχικού. Έβαλε το μέτριο σε μέγεθος δονητή από πίσω μου και απλά τον άφησε μέσα κρατώντας τον με το χέρι. Της κάνω νύξη να αρχίσει να τον βάζει-βγάζει αυτή τίποτα, μία εντελώς άχρωμη-άγαρπη κίνηση που απλά με χαλούσε...

Κοπελιά άμα ήθελα σφήνα δε θα ερχόμουν στο μαγαζί, θα το έκανα και μόνος μου. Σκατά.

Της λέω να το βγάλει και βάζω το προφυλακτικό στο δάχτυλό της μπας και φιλοτιμηθεί να μου ερεθίσει τον προστάτη αλλά τζίφος. Έβαλε πάλι το δάχτυλο στον κώλο και απλά το κούναγε στην άκρη σαν ξύνει κανένα σπυράκι... ΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ.

Της λέω να το βγάλει και με ρωτάει εάν τέλειωσα. Τότε διαμαρτυρήθηκα και της λέω πως άμα δε το έχει τι το βάζει στο μενού το αυταρχικό? Προφανώς για να γλιτώνει το σεξ. Τη βάζω τότε λίγο στα 4 όπου κάθισε σαν κομοδίνο που πάει να τραβηχτεί, όπου με την πολύ ωραία θέα μετά από λίγο έχυσα σε μέτρια ένταση και καθόλου ευχαριστημένος.

Συμπερασματικά η κοπέλα έχει πολύ καλή εμφάνιση, αλλά το χαμόγελο σε ξεγελάει αφού μέσα δεν έχει τη διάθεση και την πρωτοβουλία, απλά ακολουθεί εντολές...

Σε αυταρχικό μηδέν, καλύτερα να μη το δοκιμάσετε, είναι άνευρο και ξανέρωτο.
Ποδολαγνεία άστο καλύτερα....

Σεξ μέτρια, θα έλεγα χάλια αλλά η εξαιρετική εμφάνισή της το σώζει λίγο. Σίγουρα όχι για 20 ευρώ.

Αυτά από εμένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2013
Οταν την δοκιμασα εγω ,και παντα σε ενεργηρτηκο ρολο ειμαι το διευκρινιζο μην παρεξηγηθο..ηατν οντος ξενεροτη..της ειπα στα πλαγιαστα δεν το ειχε καθολου...και σε αλλες στασης..μαπα..μακρυαααΘυμός
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1