Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την είχα άχτι από καιρό όμως έλειπε μεγάλο διάστημα από το εν λόγω σπιτάκι. Με το που το άκουσα η απόφαση είχε ληφθεί και ας εισέβαλε μετά και η Έλενα με τις στηθάρες της εκτεθειμένες. Ηθελα το λεπτό πιπινάκι ...
Αναμονή 10' λόγω πελάτη και μου ήρθε έβγαλε σουτιέν και στριγκάκι αποκαλύπτοντας το λεπτό νεανικό σωματάκι της και τα μικρούλικα στηθάκια της.
Ηρθε από πάνω και άρχισε τα φιλιά σε λαιμό, στήθος & ρόγες με συγχρονισμένη χειρομάλαξη, μετά προφυλακτικό και πίπα λίγο άγρια και βιαστική στην αρχή που έστρωσε μετά με την βοήθεια χεριού και χωρίς deep ...
Σε 1,5' σταμάτησε και ανέβηκε από πάνω. Καλό κούνημα ενώ χάιδευα τα μικρά λεμονάκια με την τρελή ρογίτσα ελαφρώς σηκωμένη, πολύ όμορφο κωλαράκι - τσουπωτό - για αδύνατη κοπέλα Γλώσσα
Βογγητάκια από μέρους της διάλλειμα από μέρους μου και χωρίς να προτείνω την 2η σταση μου στήθηκε στα 4. Δεν με χάλασε μια και τρελάθηκα με το κωλαράκι της που το χόυφτωνα εναλλάξ με τα στηθάκια τρέχοντας παράλληλα όλο της το κορμάκι και .... τέλος. Δεν πρόλαβα να την γυρίσω ανάσκελα Λύπη

Μου έφυγε το πωθημένο, μάλλον δεν θα την ξανατίμήσω μια και δίνεις €15 ... αν είχα πετύχει την Μαίρη στο Ιασ.33 δεν θα πέρναγα... υπάρχει βέβαια και η Έλενα Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Υπηρεσίες
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.715
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού