Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 28 10
Ξενοδοχεία 42070
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Χώρος (γενικά)
 
5.0
Καθαριότητα
 
4.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη φορά επισκέφτηκα το ξενοδοχείο και επειδή δεν είχα διαβάσει καμία κριτική δεν ήξερα τι να περιμένω...

Λοιπόν έχουμε και λέμε.Πρόσβαση εύκολη μιας και έχω navigator...Για περίπου δύο ώρες πλήρωσα 26 ευρώ.
Προσφέρεται για βραδινές συναντήσεις μιας και επικρατεί απόλυτη ησυχία και περνάνε ελάχιστα αμάξια.Ο κύριος στο service εξυπηρετικότατος και απόλυτα διακρητικός..Βέβαια αυτό είναι να σου κάτσει διότι μου χει τύχει σε άλλο ξενοδοχείο τη μια φορά το service να ναι καθώς πρέπει και την άλλη να με κοιτάει με μισό μάτι λες και είχα διαπράξει κάνα έγκλημα.

Όσο αφορά το δωμάτιο είναι πολύ μικρό με ένα μικρό παράθυρο,μια τηλεόραση και μία ντουλαπιτσα.Το μπάνιο αρκετά μικρό με το μόνο αξιοσημείωτο ότι η ντουζιέρα έχει γυάλινο προστατευτικό,εν αντιθέσει με άλλα ξενοδοχείο που το μπάνιο γίνεται πισίνα. Ωστόσο η ντουζιέρα είναι τόσο μικρή που κάποιος εύσωμος παίζει και να μη χωράει μέσα. Κάτι που δε μου άρεσε ακόμη είναι ο φωτισμός του δωματίου, τον οποίο βρήκα αρκετά παλιομοδίτικο και χωρίς να μπορείς να φτιάξεις ωραία ατμόσφαιρα.

Όσο αφορά τη καθαριότητα το δωμάτιο διέθετε καθαρές πετσέτες και σεντόνια,ωστόσο τα καλύμματα δε δείχνανε το ίδιο καθαρά.Το ίδιο ίσχυε και για το χαλί στο πάτωμα. Επιπλέον με το που μπήκα στο δωμάτιο βρώμαγε τσιγαριλα και αναγκάστηκα να αφήσω για κάνα πεντάλεπτο το παράθυρο ανοιχτό.

Καταλήγοντας,εκτός συγκλονιστικού απροόπτου δε νομίζω να ξαναπήγαινα καθώς βρίσκεται μακριά από το σπίτι μου και επίσης δεν διαθέτει κάτι ώστε να σου προκαλέσει το ενδιαφέρον για να ξαναπάς.
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
207
Πόντοι:
511
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού