Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επίσκεψη βράδυ κατά τις 00:30.

Στο ισόγειο του εν λόγω ιδρύματος εμφανίζεται μία πανύψηλη μαύρη με όμορφο πρόσωπο και πολύ καλό σώμα. Από τις καλύτερες μαυρούλες που έχω δει τελευταία.

Επίσης για πρώτη φορά δεν ήταν η κλασσική τσατσά με τα γυαλιά αλλά μία άλλη λιγότερο ομιλητική.

Το πρόγραμμα απλό στα 10 ευρώ. Επειδή τελευταία είχα τσεκάρει όλα τα αυταρχικά είχα όρεξη για αλλαγή, και ειδικά για μαυρούλα.
Δίνω το ποσό μπαίνω.

Το δεξί δωμάτιο άθλιο, με μια λιμνούλα νερό μπροστά στο νιπτήρα, χύσια στο κρεβάτι και σχετικά κρύο αφού το κλιματιστικό το είχαν κλειστό.

Καλά καλά πριν βγάλω το μπουφάν έρχεται από πίσω η μαυρούλα. Ωχ λέω από μέσα μου μυρίζομαι ξεπέτα.

Με τα πολλά γδύνομαι, κάθομαι στο κρεβάτι και έρχεται βάζει προφυλακτικό σε πεσμένο πέος και αρχίζει μία από τις πιο ξενέρωτες και μαλακισμένες πίπες που μου έχουν κάνει ποτέ.

Επειδή βιαζόταν υπερβολικά και έβλεπε πως με την άθλια πίπα της εγώ δεν ανταποκρινόμουν, βάζει το χέρι της στα αρχίδια και μου τραβάει ένα ζούληγμα, που κόντεψα να δακρύσω από τον πόνο. Τη λέω τότε... "εεεε τι κάνεις, κανά χιμπαντζή έχεις?", μου απαντάει "τι μωρό μου", και της ξαναλέω "I am not like the monkeys of Africa". Σημείωση δεν είμαι ρατσιστής-φυλετιστής αλλά τα πήρα άγρια με την κωλο-ξεπετο-συμπεριφορά και την αγαρμποσύνη. Λες και όσο πιο πολύ τα ζουλήξει τόσο θα καβλώσουν...

Τέλος πάντων της λέω για λεφτά πίσω μετά από 2 λεπτά ικεσίες και "sorry-no please-there is no job tonight", λέω άντε ας κάτσω για να μη τσακωθώ με την τσατσά η οποία δε θα έδινε με εύκολο τρόπο τα λεφτά.

Τη γυρνάω στα 4, βγάζω το προφυλακτικο και μαλακιζόμουν χουφτώνοντας το στενό και κατά τα άλλα πολύ ωραίο μαύρο κώλο της. Έβαλα ένα δικό μου προφυλακτικό και τότε αρχίζει η κοροιδία Νο2...

Είχε πάρει το εργαλείο μου ανάμεσα στα δάχτυλά της και νόμιζε ότι θα με ξεγελάσει, ενώ δεν είχα μπει μέσα. Εγώ προσπαθούνα να της κατεβάσω τη λεκάνη και εκείνη τίποτα είχε κάτσει και είχε "κλειδώσει" σε μια θέση που δεν έφτανα.... "Ετσι είσαι λέω", κάνω μία γρήγορη και σηκώνομαι όπου τη γράπωσα από τη μέση, και την αρχίζω σε ένα σετ μπατσίδια στα κωλομέρια, όπου αφού έφαγε 7-8 άρχισε να φωνάζει "no baby no..." Επειδή έχω αρκετή δύναμη στα χέρια, δεν την άφησα, και της είπα είτε να τη γαμήσω ή να φύγει και να φέρει πίσω το 10αρικο, και πως είμαστε πάτσι που με πόνεσε.

Τελικά το πήρε απόφαση κάθισε στα 4 τη γάμισα λίγο, αλλά με τα πολλά παρόλο που κάβλωσα με τα μπατσίδια είχε γενικά ξενερώσει και δεν ήθελα άλλο, για κερασάκι στην τούρτα της κοπάνισα μια καλή σφαλιάρα στο δεξίκωλομέρι που είχε και τατουάζ, και της είπα να φύγει. Έφυγε πολύ εκνευρισμένη βρίζοντας σε αφρικάνικη διάλεκτο, χωρίς κάν να βάλει το εσώρουχο της.

Χρόνος στο δωμάτιο 6 λεπτά: 2 λεπτά να ξεντυθώ και να ακουμπήσω τα ρούχα στην άθλια καρέκλα, 1 λεπτό πίπα της πλάκας, 2 λεπτά αγώνας να το βάλω-κοροιδία κλπ, 30 δευτερόλεπτα γράπωμα-μπατσίδια, 20 δευτερόλεπτα ξανά στα 4, 10 δευτερόλεπτα γράπωμα Νο 2 και το τελευταίο μπατσίδι δώρο με το βρισίδι στα αφρικάνικα.

Όταν βγήκα και είπα στην τσατσά να της μάθει να πηδιέται, βγήκε έξω και είπε ότι "εσύ θέλει ξύλο, όχι γκαμίσι". Η τσατσά έκανε πως δεν καταλάβαινε ελληνικά...

Αυτά. Μαύρο από μένα στην κουτοπόνηρη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2013
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2013
Τι κόλπα είναι αυτά που κάνουν οι ξεφτιλισμένες, οι σαβούρες!
Να ψοφήσουν της πείνας οι πουτάνες που δεν θέλουν να γαμηθούν!
Δεν αξίζουν ούτε 10Ε! Θυμός
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
31 Ιανουαρίου, 2013
και λιγο ξυλο της εδωσες. επρεπαι να παρεις κ τα λεφτα σου φιλε γιατι δεν γαμησες να μαθουν να σεβονται.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2