Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
1η καταθεση του 2013, η οποια στεφτηκε με πληρη επυτηχια, μετα απο λιγο ψαξιμο κατεληξα στην Καρμεν, αν και εφυγα ξαναγυρησα πισω μιας και ηθελα βυζαρες μεγαλες και η Καρμεν τις ειχε, απο εμφανηση η Καρμεν εχει σταματησει να βαζει κιλακια, το σωματακι της ειναι λιγο ατσουμπαλο, παραμενει ξανθια, η φωνη της εχει γινει λιγο μαγκιωρικια, προγραμμα 40€ το απλο τα υπολοιπα δεν τα ακουσα λεφτα γιοκ.! Η τσατσα προσφερε χωρις να το ζητησω, πετσετουλες 3 μεγεθων για ντουζακι, που αν και ημουν μπανιαρησμενος το εκμεταλευτηκα και χτυπησα ενα ντουζακι, ωστε να με βρει το μωρο βρεγμενον.! Ζεστο νερο υπηρχε, οπως και σαμπουαν, γενικα το δωματιο καθαρο εκτος απο μια υγρη κοιληδα Money Mouth στο κεντρο του σεντονιου, την οποια ξεχασα αργοτερα να αποφυγω και πρεπει να την ξαπλωσα.!
Η Καρμεν δεν αργησε και ηρθε μεσα, αφου πρωτα ακουσα να βγενει απο τον προηγουμενο και σαν να ακουγα και καποιο ντουζ να δουλευει, οποτε οταν ηρθε μεσα με διαβεβαιωσε οτι ειχε κανει μπανιο και δεν ειχε βαλει λοσιον, οπως και το διαπιστωσα και μονος μου, μιας και η επιδερμιδας της μοσκοβολουσε, χαιδεματα στα ορθια και βυζογλυψιμο αρκετο ενω εκεινη αμεσως μετα προσφερε αρχιδογλυψιμο στα ορθια, επεσε στα γονατα και αρχισε να μου γλυφει τα αρχιδα με μανια για αρχη, ξαπλωσα στο κρεβατι οπου συνεχισε με πιπα δειαρκειας και πολυ hardcore καταστασεις, τα ποδια της ηταν προς το μερος μου σε τελεια θεση για εμενα, οπου με αφησε να παιξω με το πεντακαθαρο μουνακι της και να το δαχτυλιασω οσο θελω, δεν αντεχα αλλο με πιπωνε με τοση μανια και μαεστρια που ημουν ετοιμος να χυσω, αλλα οχι στο στομα της, ηθελα να τον βαλω στην μουναρα της, οπως και εγινε, μια σταση τελικη ιεραποστολικη με τα ποδια της στους ομους της και να χυνω προωρα...Ντροπή ...η Καρμεν δεν εφυγε, ειχαμε ελαχιστο καλο σοσιαλ ταιμ και μετα αποχωρησε αφου την εβλεπα να ντυνετε ημουν ετοιμος για 2ο γυρο, αλλα λεφτα γιοκ...Κεφάλι σε τοίχο! με αποχερετησε με ενα φιλακι στο στομα και ανανεωσαμε το ραντεβου μας...
Πλεον η ανανεωμενη Καρμεν εχει μπει για τα καλα στα στανταρακια μου, περναω καλα μαζι της, και με αποζημειωνει πληρως, η εμφανηση της για καποιον που δεν την ξερει ειναι ενα μειον, πιστευω στο μελον να το φροντισει η κοπελα και να δουμε μια παλια μουναρα Καρμεν, αλλα με την τωρινη προσωικοτητα της. Για το σπιτι εχει καποια ελατωματα, οπως το σεντονι που ανεφερα και επρεπε να αλαχτει απο την τσατσα, και επησης η εξωπορτα ειναι σε κατασταση υποδιαλησης μιας και το χερουλι εχει παρα πολυ καιρο που κρεμετε ξερχαβαλομενο, η τσατσα καλη δεν με ζαλισε ουτε με πιεσε για προγραμματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού