Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161455
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωτογνωρισα τη Σονια τον Μάιο στο Βαρδάρη.
Ειχα γραψει τοτε μια κριτικη με τίτλο "Διαμάντι απ τη Λιθουανία" Τους επομενους μήνες αποδειχτηκε πραγματικο διαμαντι για μενα, με πανω απο δεκα επισκέψεις.
Παντα ειχα στο νου μου πως θα τη χαιρομουν σ ενα πιο ωραιο χωρο, κι επιτελους σημερα εγινε αυτό, στον υπέροχο αυτο χωρο, που για πρωτη φορα επισκέφτηκα!
Πραγματικα ωραιος χωρος με τεραστια κρεβάτια για πολυ παιχνιδι! Χεχε!

Πιο ωραια ομως η Σονια! Ψηλη, με μακρια ξανθα σγουρα μαλια που κρυβουν ενα υπεροχο προσωπάκι χαρουμενο, γλυκο και πονηρο μαζι!
Το σωμα της δεν ειναι σωμα μοντελου, εχει τα πιασιματα της, που στο ερωτικο παιχνιδι μονο καλο κανουν!
Στο δρομο ντυμενη, ειμαι σίγουρος οτι κανει τα πεζοδρομια να τριζουν!
Αυτο ομως που μ εκανε κυρίως να κολλήσω μαζί της, ειναι η διαθεση της. Παντα χαμογελαστη, ετοιμη να ανταποκριθει με γαργαρο γελιο σε καθε πειραγμα μου...και να ανταποδώσει μαλιστα.
Απολυτα χαλαρωτικη εμπειρία! Οτι ακριβως ψαχνω εγω δηλαδη.
Δεν νομιζω οτι συστήνεται για οσους θελουν να βαλουν φωτια στα σεντονια η να περιμενουν απλα τις πρωτοβουλίες της κοπελας. Ποιος ξερει κιολας ομως...

Για ενα εικοσαλεπτο, κυλιομασταν στο τεραστιο κρεβάτι ψάχνοντας καθε γωνια του κορμιου της. Ευχαριστη εκπληξη ο καθρέφτης στο ταβάνι που δινει μια αλλη αίσθηση. Τελιωσα μ αυτην ξαπλωμενη πανω μου χαζεύοντας σαν χαζος το ταβανι, λες και στον καθρέφτη ηταν καποιος αλλος Χεχε!
Τα ειπαμε για ωρα μετα ξαπλωμενοι. Οταν σηκωθηκαμε να ντυθουμε, ξαναρχισε να με πειραζει...εεε, θιχτηκα κι εγω! Την ξαναεριξα στο κρεβάτι μισοντυμενη, και δως του ξανα να παιζουμε μεσα σε γαργαρα γελια!
Ξαναλεω εδω πως εχουμε βρεθει πολλες φορες...

Φυσικα και διαβασα την προηγουμενη κριτικη. Οι αποψεις κι οι εμπειρίες του καθενος, σεβαστές. Αυτες καταθετω κι εγω για τελευταία φορα για τη Σονια. Κι ελπιζω να μην μας διαβαζει...

Ο χώρος οπως ειπα ηδη, πολλων αστέρων. Θα το εβαζα στο τρια καλυτερα της πόλης. Το κρεβατι ηταν το καλυτερο! Αδικαιολόγητη παραφωνια το χαρτι. Κοινο χαρτι τουαλετας.
Η τσατσα μολις καταλαβε οτι γνωριζομαστε, εκανε οτι καλυτερο μπορουσε να κανει: αποσύρθηκε διακριτικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2030
Όνομα κοπέλας
Σόνια
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2013
Γενικα συμπερασματα: 1) Για να μας παρει με καλο ματι η κυρια θα πρεπει να γραψουμε πανω απο 10 επισκεψεις... 2) Αν βρεθηκε σε κακη μερα την ημερα που ετυχε να παω, την αλλη φορα θα διαβασω αστρολογια να δω αν το επιτρεπουν οι πλανητες... 3)Η περιγραφη που κανεις φαινεται οτι εβαλες φωτια στα σεντονια, αλλα πιο πανω λες οτι δεν ενδεινκυται για οσους ψαχνουν κατι τετοιο... (αντιφαση). Υ.Γ: Για την Σονια με καλυπτει απολυτα μια παλια κριτικη σου "Πανεμορφο κομοδινο Νο 4!"
31 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε, ξερω κι απο κομοδινα... Χαμόγελο
20 Σεπτεμβρίου, 2013
Φιλε σορρυ αλλα δεν γραφεις την σωστη ημερομηνια, οχι τιποτα αλλο, αλλα να ξερουμε πότε πήγες γιατί τα πράγματα οπως ξέρεις κάθε μήνα αλλάζουν...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3