Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Olesia είναι μια περίπτωση πιτσιρίκας,ρουμανικής καταγωγής,πραγματικά κοπέλα διπλανής πόρτας,που ανεβαίνει κατηγορία αν εμφανιστεί μπροστά σου περιποιημένη και βαμμένη.Μου εμφανίστηκε απλά,όπως ακριβώς είχα ζητήσει χωρίς υπερβολές και ξεκωλέ φόρεμα.Χαμογελαστή,αρωματισμένη και ευδιάθετη η πιτσιρίκα αν και λίγο τρακαρισμένη.Λογικό,αφού μου είπε οτι είναι το δεύτερο της tour στην Ελλάδα με πρώτη της εμφάνιση στο Λονδίνο αλλά και αυτό για λίγες εβδομάδες.
Ύψος γύρω στο 1,65-1,68.Πρόσωπο μέτριο προς το καλό που με βάψιμμο γίνεται ακόμα καλύτερο.Εκεί όμως που κάνει την διαφορά η μικρή είναι στο σώμα.Μοντελέ σώμα με μέγεθος στήθους 1,5 προς 2 άκρως στητό που ταιριάζει απόλυτα με το υπόλοιπο σώμα για το γούστο μου.ΓλώσσαΕπειδεί μου είπε οτι στο μέλλον σκέφτεται να το πειράξει,για μένα θα κάνει την μεγαλύτερη μαλακία.Καλοσχηματισμένος και πολύ καλός κώλος επίσης,όπου βάζοντας την παλάμη σου ευχαριστιέσαι να πιάνεις.ΓλώσσαΒέβαια λίγο γυμναστική σε πόδια και κώλο δεν θα έκανε κακό αλλά τότε θα μιλούσα για άψογο αποτέλεσμα οπότε και έτσι μια χαρά είναι.
Η πίπα της είναι ίσως απο τις χειρότερες πίπες που μου έχουν τύχει τα τελευταία χρόνια.Χωρίς βάθος και με κακή τεχνική.ΛύπηΕπειδεί όμως πρέπει να γνωρίζει την αδυναμία της σε μια φάση μου λέει αν κάνω κάτι που δεν σου αρέσει πες μου.OK προχώρα εσύ και βλέπουμε...επειδεί προχωρούσε όμως και φως δεν έβλεπα,χρειάστηκε καθοδήγηση και η κατάσταση μπορώ να πω πως βελτιώθηκε κάπως.
Εκεί όμως που βελτιώθηκε η κατάσταση για τα καλά ήταν όταν είπα να αναλάβω εγώ.Άμεση ανταπόκριση ρόγας σε γλείψιμο,το δε κάτω σύστημα βάζοντας δάχτυλο να στάζει ολόκληρο και όταν λέω να στάζει το εννοώ.Βάζοντας την απο πάνω και όπως το πάμε χαλαρά αρχίζω να ανεβάζω...η κοπέλα όχι μόνο δεν δυσανασχέτησε αλλά το γούσταρε κιόλας.Σε μια φάση η γλώσσα της να παίζει μέσα στο αυτί μου,το ένα μου χέρι στο πόδι της και το άλλο χαιδεύοντας την κωλοτρυπίδα της.Εδώ λέω ή θα μου το χαλάσεις ή θα κάνουμε την υπέρβαση.Της λέω μωρό μου έχεις πρόβλημα να σου βάλω δάχτυλο;Όχι μου λέει μ'ένα χαμόγελο,αρκεί να μην μου το βάλεις πολύ.(Έλα κοπέλα μου λέω μπράβο σου απο μέσα μουΜεγάλο χαμόγελοκαι έχουμε πήξει στα όχι και στα μη απο μερικές)Να συνεχίζει να ανεβοκατεβαίνει πάνω μου με πάθος και ένταση και γενικώς να είμαστε σε μία φάση καύλας για το ποιος θα πηδήξει ποιον...Σε αλλαγές στάσεων να βάζω πάλι δάχτυλο απο μπροστά και αν την πρώτη φορά έσταζε,τώρα να έχει γίνει μουνί...μεταφορικά και κυριολεκτικά.Δυο γύρους παίξαμε με καλύτερη οπτικά στάση για μένα έχοντας την μπρούμυτα με τα πόδια κλειδωμένα και ελαφρώς υπερυψωμένο τον κώλο,όπου έδειξε να αντέχει αν και δεν την ζόρισα πάρα πολύ.
Τα αρνητικά της για μένα είναι οτι χρειάζεται μεγάλη καθοδήγηση στην πίπα και λίγο μικρότερη στα στησίματα της.Επίσης τα αγγλικά της είναι μέτρια αλλά η συνεννόηση γίνεται.
Λόγω σωστής συμπεριφοράς,αξιοπρεπούς εμφάνισης και επειδεί αμα καυλώσει αφήνεται για τα καλά,μια δεύτερη φορά θα την ξανασυναντήσω σίγουρα!Για παραπάνω δεν ξέρω...γι'αυτό και το ίσως.
Σχέση απόδοσης-τιμής 6 επειδεί ήταν outcall και ανεβαίνει η τιμή με τα περαιτέρω.Aλλιώς μπορεί και να έβαζα ένα βαθμό παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2013
Νομιζω τελικα ολες αυτες οι νεαρες Ρουμανες ειναι πανομοιότυπες!!Αοσμες,Αχρωμες,Αγευστες!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1