Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488361
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν ξεκινησω την κριτικη για την πολυ καλη συναντηση με την αndrea θα θελα να πω δυο λογια για τις επισκεψεις μου στα στα στουντιο με αφορμη την κουβεντα που χα με εναν φιλο(χρονια πελατη των στουντιο)ρε φιλε μου λεει μονο καλες κριτικες διαβαζω απο σενα ολα τα καλα σου τυχαινουν η δε γραφεις οταν εχεις κακη εμπειρια?κ βεβαια θα εγραφα κ τις κακες του ειπα.του εξηγησα οτι παντα οταν παω σε στουντιο παιρνω το φουλ παντα γιατι θελω κ τα εξτρα κ επισης στην αρχή των επισκεψεων μου στα στα στουντιο ειχα παρει το απλο κ οταν μετα απο καιρο ξαναπηγα στην ιδια κοπελα με το φουλ η συμπεριφορα της ηταν εντελως διαφορετικη.επισηςπαντα πηγαινω στην αρχη της βαρδιας γιατι οσο κ καλη κ επαγγελματιας να ναι αν εχει παει με 25 πριν τι να σου κανει ανθρωπος ειναι κ αυτη.στα της andrea τωρα.η κοπελα ηειναι πολυ πιο ομορφη απο κοντα κ πιο γλυκια στις φωτοτφαινεται πιοαγρια.βυζαρες γλυκια φωνουλα κ παιχνιδιαρικη διαθεση.εβγαλε το φορεμα(ολογυμνη απο μεσα)εκανε ντουζακι κ τσουπ διπλα μου.με ρωτησε αν εχουμε οαναβρεθει οχι της λεω.αφου μου ξεκαθαρισε οτι δεν δινει γλωσοφιλα(γιατι κουκλα μου)δεν κανει ακα στοματικο κ ουτε κολαρακι μου δινει τις βυζαρες στο στομα:αφου χορτασα να τα γλυφω κ να τα χαιδευω περνα σκουφακι κ ξεκινα ενα βαθυ ωραιο στοματικο μιλαμε για ρουφηγμα οχι μαλακιες χωρις ομως να αγγιξει τα φρεσκοξυρισμενα μπαλακια!!την γυρναω σε 69 κ δεν χορταινα να γλυφω το ζουμερο(νεκταρ των θεων!!)μουνακι της κ την τρυπουλα της.στην συνεχεια αλλαξαμε ολες τις στασεις οπου με την ολο ναζι. Φωνουλα της δεν σταματησε να μου λεει fuck my pussy(ωραια λεω θα εξα-σκισω κ τα αγγλικα μου!!της ζητησα να τελειωσω με ισπανικο στα βυζομπαλα της κ δεν τ αρνηθηκε τελεια!Μεγάλο χαμόγελοη αndrea ηταν αψογη χωρις να βιαζεται πολυ σεξυ κ παιχΝιδιαρα.εδω να συμπληρωσω ο χωρος καθαρος κ η ελληνιδα υπηρεσια ευγενεστατη.μια ενσταση σχετικα με τις τιμες(που εχουν ηδη αναφερει αρκετοι συναγωνιστες.τα 100 στο φουλ ειναι τωρα πια αρκετα(πολλα στουντιο το χόυν στα 80)χωρα μπορεις να βρεις call girl με 100 κ με πολλα εξτρα(γλωσοφιλα ακα πρωκτικο κ προπαντον μια ωρα οχι 30 λεπτα μαξιμουμ που αν εχει κοσμο γινονται 15.χαμηλωστε τιμες η βαλτε εξτρα υπηρεσιες κ χρονο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.354
Πόντοι:
33.988
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2013
δηλαδη αν εκανε ακαποτο θα ζητουσε 120;
27 Ιανουαρίου, 2013
Οχι δεν κανει ακα μου το ξεκαθαρισε απ την αρχη
28 Ιανουαρίου, 2013
ναι το καταλαβα οτι δεν κανει,αλλα εχω μπερδευτει.
Στο συγκεκριμενο στουντιο αν δεν απατομαι οι κοπελες που προσφερουν φουλ προγραμμα χωρις πρωκτικο(ακα,69 κλπ),χρεωνουν 90 η 100 ευρω.
Δεν θα επρεπε με σκουφο το φουλ να κοστιζει 80;Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3