Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Eπισκεψη σημερα ευνειδων για να πετυχω τη ντανιελα,αλλα ηταν η αλεξια,ενα κοντοπουτανο με κατσαρομαλλικο μαυρο κοντο μαλλι,η οποια δουλευε αρκετο καιρο πριν.Μετα απο ενα τηλεφωνο που εκανα και δεν ηταν αποτρεπτικο,αποφασισα να περασω μεσα
Η κοπελα με λιγα λογια μ ενθουσιασε.Χωρις εντυπωσιακες κινησεις,χωρις βιασυνες,αλλα αργα και σταθερα κατορθωσε να με κανει να περασω πολυ καλα.Χαδια και φιλια σ ολο το σωμα,οπως πρεπει,περασμα του κορμιου της καθετα πανω στο δικο μου,τα χερια της στο πουλι μου,παιζοντας αργα και αισθησιακα,στοματικο οπως της ζητησα,και δυο στασεις,απο πανω αυτη και πισωκολλητα.Απο πανω ωραια,αλλα πισωκολλητα τελεια,με ωραιο στησιμο στο κρεβατι,ωραιες εκφρασεις στο προσωπο,αγνο ανοθευτο σεξ..πολυ συντομα στο πισωκολλητο της ζητησα να βαλει τα χερια πανω στα καγκελα του κρεβατιου,και η ευχαριστηση ηταν τετοια σαν να ετρωγα γλυκο.
Χαρουμενος λοιπον γι αυτη τη πρωτη συναντηση με την αλεξια,καθως εχει ως αισθηση στο σεξ ,τα ιδια και ισως και περισσοτερα,αν βαλω τα προκαταρκτικα μεσα,χαρακτηριστικα απο αυτα που μου αρεσαν και στη ντανιελα.Αξια λοιπον και ισως και καλυτερη αντικαταστατρια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2013
Ωραίος ό φίλος μου ....ναί λοιπόν Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1