Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη στη Μαρία τη γνωστή ελληνίδα-πόντια. Η ημερομηνία είναι σχετική γιατί δεν είμαι σίγουρος, αλλά ήταν μία από τις καθημερινές της εβδομάδας 14-20 Ιανουαρίου.

Η κοπέλα με πολύ ψηλά τακούνια, φουντωτό μαλλί, πολύ ωραίο δέρμα και γενικά εξαιρετικό σώμα, με τη χαρακτηριστική τσιριχτή φωνή. Μιας και ήμουν μόνος που περίμενε τη ρώτησα "αν κάνει παιχνίδι με τα πόδια" και εκείνη μου απάντησε θετικά και τότε έδωσα το παράβολο των 20€.

Το δωμάτιο οκ, αλλά όχι από τα καλύτερα της Φυλής, το σεντόνι και το κρεβάτι σε αρκετά φθαρμένη κατάσταση. Η έντονα δυνατή μουσική του χώρου αναμονής διαπερνούσε αρκετά τους την παλιά ξύλινη πόρτα.

Έρχεται η κοπέλα, μπαίνει στο δωμάτιο, μου λέει το βιογραφικό της ότι είναι ελληνίδα, πόντια κλπ. Ξαπλώνει στο κρεβάτι, ξεχνώντας το θέμα των ποδιών που της είπα πριν, και τότε της το ξαναείπα. Αρχίζει και βγάζει τα παπούτσια λέγοντάς μου με ένα ύφος λες και είμαι είναι αυτή η πελάτισσα ότι της αρέσει να της γλύφουν τα πόδια.

Ξαπλώνει μου πετάει τις πατούσες στα μούτρα, οι οποίες δε λέω καλοσχηματισμένες Νο περίπου 38, απαλές και καθαρές από βρωμιά, μιας και δε βγάζει τα παπούτσια για να γαμηθεί αφού είναι διαδικασία η αφαίρεσή τους. Η μυρωδιά των ποδιών έντονη, στα όρια του ανυπόφορου. Ακόμη κι αν σας αρέσει το "αρωματικό" πόδι, της Μαρίας η ποδαρίλα είναι στα όρια αντοχής.

Αποφεύγοντας να τραβάω έντονες τζούρες αρώματος έγλυψα καλά το πόδι, όπου η Μαρία έβγαζε κάτι κραυγές λες και τη γαμούσε αράπης με προβοσκίδα το οποίο ήταν τόσο fake που πραγματικά με ξενέρωνε απίστευτα που παρόλο που μαλακιζόμουν και ευχαριστιόμουν πατούσα, δεν έλεγε να μου σηκωθεί καλά καλα.

Έκτοτε αρχίζει η παρωδία... Παίρνω το άλλο της πόδι και το βάζω στα αρχίδια, μπας και φιλοτιμηθεί λίγο να κάνει κάτι ώστε να μου σηκωθεί. Εκείνη τραβούσε απλά το πόδι πίσω φοβούμενη μη το χύσω... Ρε κοπελιά με πεσμένο πούτσο κι εσύ να βογγάς σαν θέατρο που σου γλύφω την πατούσα πως να χύσω??? Κεφάλι σε τοίχο!

Της λέω πάμε κανονικά. Μου βάζει προφυλακτικό σε ημιπεσμένο πέος και πάει να ξαπλώσει. Της λέω "πίπα"?! Μου απαντάει. Θες και πίπα εκτός από πόδια... Τέλος πάντων λέω από μέσα μου.

Την παίζω λίγο να μου σηκωθεί μπαίνω μέσα της και αρχίζει το θεατρικό Νο 2, βογγητά χαμός... εγώ από τα κιλά της κρέμας δεν ένιωθα τίποτα και σε μια φάση σταμάτησα, παρόλα αυτά εκείνη συνέχισε να βογγάει σαν τις κινέζικες ταινίες καράτε του 1980 που ήταν ντουπλαρισμένος ο ήχος και παρόλο που τα λόγια είχαν ακουστεί έβλεπε τον ηθοποιό καρατέκα να συνεχίζει να κουνάει το στόμα.... Μαλακία

Πάω να τη γυρίσω στα 4, ψιλοδυσανασχέτησε γιατί την καθυστερούσα. Και έτσι όπως κάθισε πως να μπω και πως να βολευτώ. Για να μη τη διώξω όπως είχε τα πόδια παίρνω την πατούσα και τη βάζω κάτω από τα αρχίδια μου και άρχισα να τα τρίβω κουνόντας τη λεκάνη μου, ενώ ταυτόχρονα τον έπαιζα. Πάλι άρχισε να βογγάει... Εκεί πραγματικά αφοσιώθηκα στο να σκέφτομαι την πατούσα και τον κώλο της μόνο όπου τελικά μετά δυσκολίας από τα βογγητά της πλάκας, το γενικό ξενέρωμα που είχα φάει, αλλά και τις μουσικές που άκουγα απέξω, έχυσα ...

Η κοπέλα λόγω ομορφιά θεωρεί ότι κατά τα άλλα δεν πρέπει να προσφέρει κάτι παραπάνω, όπως επίσης θεώρησε ότι θα τη "βγάλει καθαρή" με απλό γλύψιμο πατούσας και μαλακία από μέρους μου.

Τα βογγητά και όλο το θέατρο style πρέπει να της πει κάποιος πως δεν ερεθίζει, πόσο μάλλον ξενερώνει. Καλύτερα να μη μιλούσε, ίσως και να έχυνα μόνο με μαλακία μιας και η πατούσες της ήταν σε εκπληκτικά καλή κατάσταση με ολοκαίνουριο πεντικιουρ και πολύ απαλές, τουλάχιστον καλό αν σκεφτείτε ότι έχω δώσει 50αρικα σε στούντιο συν 10 για ποδολαγνεία και τελικά "έφαγα" τον κάλο στη φτέρνα και τις σκληράδες στα δάχτυλα....

Το πόδι της βέβαια έχει ιδιαίτερη και έντονη ποδαρίλα. Όσοι fan των αρωματικών ποδιών σπεύσατε γιατί σας βλέπω με δυο-τρεις "τζούρες" ανάμεσα στα δάχτυλά της να χύνετε, όσοι είστε της πιο διακριτικής ποδαρίλας έχει καλή υφή αλλά να ξέρετε η μπόχα είναι έντονη... Γαμήσου

Για ποδολάγνους κάνει μόνο αν τη δείτε σαν "δυο κομμάτια πατούσες" και έχετε την αυτοσυγκέντρωση ώστε να μην αποσπαστείτε από το θέατρο που παίζει με τα βογγητά. Για απλό σεξ είναι απλά πολύ μέτρια προς χάλια, ειδικά για 20 ευρώ... εκτός αν ερεθίζεστε μόνο από την εμφάνιση. Δε το έχει, και από όλο της το στυλ δε θέλει να το έχει... 69 δηλώθηκε από τον τσάτσο αλλά δεν έγινε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2013
Ρε μεγάλε εσύ περιέγραψες γκραν γκινιόλ ταινία.... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Μύριζε ποδαρίλα και της έγλυψες τα πόδια;

Κασκαντέρ είσαι μωρ' αδερφέ μου. Εγώ θα την έδιωχνα και θα απαιτούσα και τα λεφτά πίσω.
25 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχει δίκαιο ο ποδολάγνος, που είναι και fun, όπως μαρτυράει και το nickname του!
Έγλυψες τις βρωμοπατούσες της χαμηλοκώλας, που την έχει δει και star της Φυλής!Αφού την ενημέρωσες ''για παιχνίδι με τα πόδια'', δεν μπορούσε η κοντοστούπα να πάει να πλύνει τα βρωμοπόδαρά της?
Τι σαβούρες είναι αυτές?
Υ.Γ.Μάλλον κωλίλα μύριζαν τα πόδια της, τόσο χαμηλά έχει την κωλάρα της!Χαμόγελο
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
25 Ιανουαρίου, 2013
Γαμώ τις κριτικές!!! Φιλαράκο έχω λιώσει στα γέλια με την περιγραφή σου!!! Έφαγες τρελή ποδαρίλα όμως ε? αλλά εσύ ακάθεκτοςΚεφάλι σε τοίχο!!! είσαι hardcore τύπε.....Κουλ
Φαντάζομαι στον στρατό, στον θάλαμο που συνήθως η ποδαρίλα περίσευε εσύ θα ήσουν τρισευτυχισμένος ε?Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
(Updated: 26 Ιανουαρίου, 2013) 25 Ιανουαρίου, 2013
Έτσι αδρά θα μπορούσαμε να πούμε πως υπάρχουν δύο ''ειδών'' ποδολάγνοι: Αυτοί που γουστάρουν μυρωδάτα πόδια και αυτοί που δεν τα πάνε καλά με τις οσμές. Ανήκω στη δεύτερη κατηγορία και ο φίλος ο Ray φαντάζει για εμάς ως κασκαντέρ, όπως είπες ποδολάγνε... Χαμόγελο
M
Mixanodigos
26 Ιανουαρίου, 2013
πραγματικα ειναι απιστευτα αντιαισθητικο σε ωραιες γυναικες γενικα να βρωμανε τα ποδια με τετοιο τροπο, εχω φαει πολλες ποδαριλες στην φυλης γενικα και δεν εχω ασχοληθει καν,ενταξει,λογικο ειναι διοτη η πλατφορμες που φορανε εχουν ενα περιεργο πλαστικο καλημα και λογικο ειναι να φυλακιζονται μυρωδιες ασχημες,αλλα πλυντα ρε κοπελα μου Μαλακία

S
stam_90
26 Ιανουαρίου, 2013
Παιδια οντως μυριζαν... αλλα δεν ηταν βρωμικα. ηταν πεντακαθαρα με φυσικη μποχα. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

ειχα και μια γκομενα ετσι που μολις εκανε μπανιο μετα 20 λεπτα χωρις καλτσες η παπουτσια δεν παλευοταν το αρωμα στο ποδι...

Αμα με πας freexx σε θαλαμο θηλεων δε θα ειχα προβλημα.Με την αντρικη ποδαρα-ποδαριλα με τιποτα, θα εφευγα απο το παραθυρο.

Επισης απο το να πεταξω αλλο ενα 20αρικο και να σπαστω στο 800% σπαστηκα στο 200%. Μαυρο στην ασχετη, να κανει αλλη δουλεια.
26 Ιανουαρίου, 2013
Φιλαρακι ελιωσα με την περιγραφη σου,πουτανα πεζικαριος και εσυ ακαθεκτος να το παλευειςΓλώσσα.
Την επομενη φορα βαλτης αρωματικο δεντρακιΜεγάλο χαμόγελο
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7