Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 149916
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη στην Πατρα, η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη, παω στο τριτο δεξια, με υποδεχεται η τσα2 μου λεει, περιμενε γιατι η κοπελα μολις ηρθε και ετοιμαζεται. ωραια λεω, θα ειμαι ο πρωτος για την βαρδια της, και μου αρεσε αυτο, για λογους ιδεας και μονο... βγανει τελικα η κοπελα, ΑΜΑΛΙΑ την λενε, μια ξανθια, με ωραιο μπουστο, και ωραια μπουτια το προσωπο της μου αρεσε επισης, γλυκια κοπελα. Ισως να την λες και λιγο milf. Αποφασιζω να μπω και
Τελικα παιρνω απλο προγραμμα, περναω μεσα και περιμενα περιμενα, ισως και 10-12 λεπτα. ο χωρος συνηθισμενος, τα σεντονια θελαν αλλαγμα ομως, ψιλοβαρεθηκα να πω την αληθεια, και στο background να παιζει μια βαρετη τσοντα, αλλα λεω χαλαλι της, ειναι ωραιο μ...νι. τελικα ερχεται, λεμε τις κλασσικες μαλακιες, γδυνεται, βαζει λιγη αλοιφη και ξεκιναει με ισπανικο, μετα με ενα τσιμπουκακι καλο, σφιχτο διχως χερια, καιαφου με εκανε τουρμπο, μου λεει πως θες? ανεβα της κανω, ανεβηκε, μετα την πηρα ιεραποστολικο με μερικα καρφωματα και λιγες φωνουλες απο μερους της, οπου και εκει της τον μπαινοβγαζα αργα αργα καποιες στιγμες να το ευχαριστηθω. σε καποια δοση, τραβιεμαι λιγο, τον βγαζω εξω και της εχουν πεταχτει τα γλυκαδια εξω, πωπω λεω μεσα μου, ετοιμος να της τα ρουφηξω ημουν. τελικα της τον ξανακαρφωσα και μετα την πηρα στα 4 οπου και τελειωσα μετα απο λιγο. γενικος ηταν δεκτικη κανενα προβλημα σε τιποτα. και να σας πω, σκεφτομαι την επομενη να την παρω στα ορθια φορωντας αυτη τα ψηλοτακουνα . με τετοια μπουτια, σκετη κολαση ειναι...την συνιστω ανεπιφυλακτα!!!! και ανυπομονω ποτε θα ξανακατεβω!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Αμαλία
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
324
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού