Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Μασατζίδικα 97577
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πηγα για δευτερη φορα στο τριβειο τουτο γιατι την πρωτη ειχε μονο τσουβαλια.ειναι ακριβουτσικο κ προσπαθησα να μου κανουν καλυτερη τιμη για το νουρου αλλα η σεριφισα μιλφαρα με τα ωραια ποδια παρολο την ηλικια της μου ειπε ΟΧΙ.περασα στο απλο μασαζ με τηην τζεσικα,καλο σωμα κολαρακι ωραια πετιτ κορμι βυζι μηδεν με ωραιο ομς στρογγυλη ρογα.προσωπο εκφυλο.πολυ καλο μασαζ για τετοια μασατζιδικα.δεν το περιμενα ισως να ειναι απτα καλυτερα μασαζ που μου εχουν κανει σε τετοια μαγαζια.το 25χρονο ρωσιδακι τα δσε ολο κ στο γαμασι με dt πιπες πολυ καλη στο γαμησι.τη γαμαγα αρκετη ωρα κ συνεχεια την εγλυφα για να μην σπασει η ακποτα πραγμα το οποιο τελικα εγινεΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!,μου συμβενει δευτερη φορα σε μασατζιδικο,τεσπα.αν δεν ειχε γινει αυτο θα ελεγα οτι περασα τελεια,τωρα θα πω παρα πολυ καλα προτινεται παρολο το 80ριΜαλακία
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζέσσικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
55
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2013
Oπα οπα η διαφορα αυτουνου και του nuru ειναι το 1 τεταρτο παραπανω και το διαφορετικο gel?Χμμμ;
24 Ιανουαρίου, 2013
Ποιός είπε για παραπάνω τέταρτο,Την ιδια ωρα κρατάει αλλά σου χρεώνουνε λέει το πανάκριβο και εισαγώμενο gel
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2