Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με αφραγκιές εξ' αιτίας της κρεπάλης που είχε προηγηθεί τις μέρες των εορτών κι έχοντας να καταθέσω πάνω από μήνα οι δρόμοι με οδήγησαν στο μοναδικό μέρος που δεν είχα καταθέσει ποτέ, το γνωστό Μετάξι στη γλώσσα των μπουρδελάκηδων και συγκεκριμένα στη Μισέλ για τα "κανόνια" της οποίας έχει γίνει πολλή κουβέντα τον τελευταίο καιρό στο site. Αν κι έχω καταθέσει στο παρελθόν σε πολλούς βούρκους (Λιοσίων, στο πάλαι ποτέ "ξβ" στη Σωκράτους κ.λπ.) στο Μετάξι δεν είχα καταθέσει ποτέ σ' όλη μου την μπουρδελοκαριέρα ίσως γιατί το είχα συνδέσει στο μυαλό μου ότι είναι το πιο ελεεινό απ' όλα (με αποκορύφωμα την οδό Ιάσωνος) και μάλλον δεν είχα άδικο. Επίσης, ίσως ο σημαντικότερος λόγος που δεν το είχα τολμήσει ήταν λόγω των αλλοδαπών οι οποίοι ΔΕΝ τρώνε πόρτα στα σπιτάκια του Μεταξουργείου (και οι νοήμονες θα καταλάβουν πως αυτό δεν έχει να κάνει με καμία ρατσιστική διάθεση από μεριάς μου απέναντί τους). Στο συγκεκριμένο σπιτάκι πήγα ακριβώς επειδή δεν ίσχυε τίποτ' απ' αυτά: Είναι σε εξαιρετική κατάσταση για σπιτάκι του Μεταξουργείου, τόσο που να θυμίζει απλά ένα "κακό" σπιτάκι της κυριλάτης οδού Φυλής (καθαρό, περιποιημένο, οσμές ανύπαρκτες), ταυτόχρονα η τιμή είναι τιμή Μεταξουργείου (15 ευρώ), οι αλλοδαποί τρώνε ΠΑΝΤΑ πόρτα (ήμουν μάρτυρας σ' αυτό), φέρνει ΤΡΟΜΕΡΕΣ γυναίκες συγκρινόμενο με το επίπεδο του Μεταξουργείου γενικότερα και αναλόγως και τη βάρδια που θα πας μπορεί να πετύχεις και τη μουνάρα τσατσά Κατερίνα (παλιά ιερόδουλη) που σε καβλώνει και μόνο με την παρουσία της πριν καν δεις την κοπέλα. Μετά λοιπόν από μία τσάρκα την περασμένη Τρίτη που μου άφησε άριστες εντυπώσεις αποφάσισα σήμερα Κυριακή 20/1 να κάνω την επίσημη πρώτη. Παρκάρισμα πολύ εύκολα σ' ένα κλειστό λόγω Κυριακής parking λίγα μέτρα παραπάνω απ' το εν λόγω οίκημα. Στο σαλόνι δύο άτομα αναμονή (δύο κοπέλες δούλευαν, Μισέλ και Άννα - Μαρία), για να μην περιμένω στην περίπτωση που ήθελαν να περάσουν με τη Μισέλ με το που μπήκα είπα στην ευγενική τσατσά (η οποία κατά κακή μου τύχη ΔΕΝ ήταν η Κατερίνα) ότι είχα πάει συστημένος για τη Μισέλ και αν υπήρχε δωμάτιο ελεύθερο να έμπαινα να την περιμένω. Έτσι κι έγινε αφού έδωσα αντί για 15, 30 ευρώ στην τσατσά για να "αγοράσω" περισσότερο χρόνο με τη Μισέλ (αν και στην επίσκεψη που είχα κάνει πριν μερικές μέρες δεν είχα διαπιστώσει να χτυπάνε πόρτες και άλλες τέτοιες μαλακίες). Το δωμάτιο καθαρό και ίσως και πολυτελείας για Μετάξι (σεντόνι που παλευόταν, κρεμάστρα, νιπτήρας, σαπούνι και χαρτί τουαλέτας). Μόνο οι τάβλες του κρεβατιού ήταν στον αέρα. Ξεντύνομαι και μετά από λίγη ώρα ήρθε η Μισέλ. Εδώ ας κάνω μια περιγραφή: Η κοπέλα είναι τσιγγάνα από Ρουμανία, οπότε όσοι δεν αρέσκονται στη συγκεκριμένη φυλή ας μην ενδιαφερθούν (προσωπικά τις λατρεύω). Το σώμα της είναι ίσως το ιδανικό για τους φίλους των νταρντανοθήλυκων με πιασίματα: Ωραίο πρόσωπο, ΤΕΡΑΣΤΙΑ βυζιά όχι πολύ κρεμαστά με μεγάλες σκουρόχρωμες μυτερές ρόγες όπως είναι στις εγκυμονούσες (η ίδια που τη ρώτησα μου είπε ότι είναι 6άρια αλλά εγώ τα έκοψα για 5άρια το πολύ), ωραίος κώλος σκέτο ποίημα ειδικά όταν είναι στα 4 (κρίμα που δεν τον δίνει). ΔΕΝ είναι χοντρή (το τονίζω) απλά έχει το ιδανικό σώμα με κρέας εκεί ακριβώς που χρειάζεται, η κοπέλα είναι τούμπανο. Στην είσοδό της στο δωμάτιο ήταν ευγενική και καλοσυνάτη αν και όχι ιδιαίτερα θερμή (μιλάει αρκετά καλά ελληνικά). Αφού συστηθήκαμε και μου είπε ότι με θυμόταν που είχα περάσει για να τη δω της είπα κανα δυο κοπλιμέντα για το σώμα της τα οποία δέχτηκε με χαμηλή αυτοεκτίμηση. Μόλις γδύθηκε έπεσα με τα μούτρα στις βυζάρες της τις οποίες άρχισα να χαϊδεύω, ζουλάω, γλείφω κ.τ.λπ. με ένα παράπονο κάποια στιγμή από μεριάς της ότι έβαλα δόντι το οποίο εξέφρασε πολύ ευγενικά. Γενικά ενοχλείται να κάνει κανείς πολλά - πολλά με τα βυζιά της, αφήνει πιασίματα κ.λπ. αλλά με μέτρο, δεν της αρέσουν ζουλήγματα με δύναμη, γλειψίματα, σφαλιαρίτσες κ.λπ. Στη συνέχεια αρχίζει μία πίπα με εμένα ξαπλωμένο που μπορεί να διήρκεσε και 5' - 10', προσωπικά δε μου έχουν πάρει πίπα ποτέ τόση ώρα σε μπουρδέλο (βέβαια είχα πληρώσει και για παραπάνω ώρα). Γενικά έχει το κακό ότι βάζει αρκετά δόντια όντας ελαφρώς άτεχνη αλλά δε βιάζεται καθόλου, τη βάζει ολόκληρη ανά διαστήματα μες το στόμα και κάνει κάτι παιχνιδιάρικα χτυπήματα με τη γλώσσα με τα οποία σε αποζημιώνει. Συνέχεια με ισπανικό με εμένα ξαπλωμένο στο οποίο είναι αρκετά καλή. Γενικά σε ο,τιδήποτε κάνει δε σταματάει αν δεν της το πεις εσύ. Πρώτη στάση με εκείνη από πάνω όπου αφήνει χουφτώματα στα βυζιά της αλλά με μέτρο, αρκετά καλή. Συνέχεια με εκείνη στα τέσσερα όπου γέρνει ελαφρώς για να αποφύγει την πλήρη διείσδυση αλλά γενικά είναι πολύ καλή στη συγκεκριμένη στάση και αντέχει και στο σφυροκόπημα. Κατόπιν κλασσικό ιεραποστολικό στο οποίο είναι μέτρια. Έπειτα της ζήτησα να ξανακάνουμε πισωκολλητό πράγμα το οποίο δεν αρνήθηκε ούτε δυσανασχέτησε. Αρνητικό στοιχείο η έλλειψη συμμετοχής σε όλες τις στάσεις (κραυγούλες ηδονής έστω και ψεύτικες κ.λπ.). Μετά κι απ' αυτό της ζήτησα να καταθέσω στις βυζάρες της χωρίς καπότα πράγμα το οποίο αρχικά αρνήθηκε γιατί δεν είχε χρόνο να πλυθεί όπως μου είπε αλλά τελικά την κατάφερα με λίγο παρακαλητό και ένα εξτραδάκι το οποίο άρπαξε σχεδόν απ' το κομοδίνο που το είχα αφήσει (αχ αυτές οι Ρουμάνες). Κατάθεση λοιπόν θριαμβευτική στις βυζάρες της αφού μου ζήτησε να προσέξω να μην την πάρουν τα "σκάγια" στο πρόσωπο και ολίγα πουτσοσκάμπιλα μετά. Αμέσως πήγε να πλυθεί στο νιπτήρα και μου είπε ότι θα έκανε και ντουζ στη συνέχεια (γενικά είναι πολύ καθαρή, απ' τις πιο καθαρές κοπέλες που έχω συναντήσει σε μπουρδέλο). Φεύγοντας με φίλησε και την ευχαρίστησα θερμά που δέχτηκε να μου κάνει όλα τα χατίρια παρ' ότι την έβαλα σε μπελά. Σημειωτέον όταν τη ρώτησα πως είναι δυνατόν με την εμφάνιση που έχει να δουλεύει σε μπουρδέλο και όχι σε studio μου απάντησε πως παλιότερα δούλευε στα studio της Βριλησσού με άλλο όνομα το οποίο απέφυγε να μου αποκαλύψει και δεν επέμεινα κιόλας. Συμπερασματικά η Μισέλ είναι μια φιλότιμη κοπέλα, VFM για 'μένα με δεδομένο το 15άρι που παίρνει (βέβαια επιφυλάσσομαι για τη συμπεριφορά της χωρίς τα εξτραδάκια). Μπορεί να μην είναι ιδιαίτερα θερμή αλλά έχει το καλό ότι δε χαλάει χατίρια γενικά ακόμη και αν δεν της αρέσει αυτό που ζητάει ο πελάτης, πρόθυμη και πολύ ευγενική στην αντίδρασή της ακόμη κι αν πονέσει. Μόνη της ιδιοτροπία ότι δε θέλει πολλά - πολλά με τις υπέροχες και προκλητικές βυζάρες της. Εν τέλει εγώ προσωπικά παρ' ότι δεν τυγχάνω φίλος του Μεταξουργείου και γενικά πηγαίνω σπάνια πλέον σε μπουρδέλα μόλις βρεθώ πάλι σε αφραγκιές θα την ξαναεπισκεφτώ σίγουρα καθώς κατ' εμέ είναι ό,τι πιο αξιόλογο υπάρχει αυτήν τη στιγμή στα σπιτάκια για όσους αρέσκονται σε τέτοιου σωματότυπου γυναίκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Υπηρεσίες
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.565
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2013
η χειροτερη επιλογη κατα την γνωμη μου στα 35-40 ευρω...(δεν ξερω ποσο ηταν το εξτραδακι για το τελειωμα στα βυζια)
χιλιες φορες καλυτερα τα 3-4 γαμησια στο μεταξι ακομα και με τυχαιες ή 2 γαμησια φυλης...
Και να πω οτι οι υπηρεσιες που προσφερε τα αξιζαν....ε αφου δεν τα αξιζανΝτροπή
21 Ιανουαρίου, 2013
Σταματηστε τα εξτραδακια γιατι αλλοιως οι τιμες δεν πεφτουν!!
21 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για τα λεφτά που έδωσα εγώ με τη ζαβομάρα μου ίσως, για 15 ευρώ όμως που είναι η κανονική τιμή δε συμφωνώ... Άλλωστε τα 25' - 30' στο δωμάτιο και χύσιμο στα βυζιά δε θα μπορούσαν να κοστίσουν λιγότερο... Όσο για τα εξτραδάκια και τις τιμές που δεν πέφτουν πόσο λιγότερο να πέσουν από 15€; Και δε δίνουν και πολλοί εξτραδάκια εδώ που τα λέμε στα ρδέλα για να πεις ότι θα κακομάθουν...
21 Ιανουαρίου, 2013
Οχι ρε η κοπελλα δε λεει τιποτα στο δωματιο
21 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλά κι εγώ δεν την αποθέωσα αν πρόσεξες αν και πάντα είμαι επιεικής με τις κοπέλες. Και δεν ξεχνάω ότι μιλάμε για Μετάξι που οι φόλες είναι σχεδόν ο κανόνας, μ' αυτά τα δεδομένα την κρίνω. Πάντως ειλικρινά φεύγοντας δεν ένιωσα ότι πέταξα τα λεφτά μου όπως έχω νιώσει πολλές φορές ακόμα και με στουντιοκόριτσα.
21 Ιανουαρίου, 2013
Μ'αρεσει που τονιζεις πολλακις στο κειμενο σου την λεξη αφραγκιες αλλα το 30++ το χαλαλισες βλεπω.....Δηλαδη οταν δεν παιζουν αφραγκιες ποσα χαλας για ενα γαμησι? Χμμμ; 50-100Ε?
Υ.Γ Ολα αυτα που λες δηλαδη γαμησακι κανα 20λεπτο ,χυσιμο στα βυζια και κωλο προσφερει η Τζουλια του Φ84-86 στη Φυλης με ενα 20αρακι στανταρ ταριφα χωρις να βιαζεται η να δυσανασχετει καθολου και φυσικα χωρις να ζηταει η να χρειαστει να δωσεις εξτραδακια.
21 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβώς, από 60 - 100€ χαλάω συνήθως μια - δυο φορές το μήνα... Όσο για Τζούλια που λες σου στέλνω pm.
22 Ιανουαρίου, 2013
Επειδη ξερω την κοπελα.... πηρες χαλια υπηρεσίες που αλλος θα εδινε 15 ευρω και θα το ψιλομετανιωνε και πληρωσες πολλαπλασια της τιμης. Μη το κανουμε θεμα....

Προς σπαταλους στουντιακιδες:

Μπορειτε σας παρακακαλω να μην χαλατε τις πουτανες μας που τοσο καιρο εχουμε στρώσει ευλαβικά? ελεος... εχουμε και εμεις λεφτα αλλα δεν πληρωνουμε 2 ευρω για ενα μπουκαλακι νερο. Ετσι και τα 10 ή 15 ευρω ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΑΜΟΙΒΗ για το Μεταξουργειο!!!!!!!!!

Μεινετε στα στουντιο σας παρακαλω... και πληρωστε +20 ευρω για να γλυψετε το μουνι ή τις πατουσες της πουτανας ... εκει δε μας ενοχλει η πιρφορια σας...
X
xlexlekias
22 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι, έτσι ...
Εξάλλου πολλές πουτάνες στα μπουρδελοστούντια, έχουν περάσει από Φυλής - π.χ. Μαρία/Βουλγάρα = Άντζυ/Τσέχα - και Μεταξουργείο - π.χ. Ζανέτ - η οποία εξακολουθεί να γαμιέται στο Μετάξι, σχεδόν κάθε Σαββατόβραδο, για 15 ευρώ!!!Ηδονίζονται οι νεόπλουτοι - πιρφόροι να σκάνε πενηντάρικα για πουτάνες του εικοσάρικου ...
Μαγκιά τους ... Μαλακία
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9