Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Κασσάνδρα έχει ωραίο, αδύνατο κορμί, με πολύ καλό κωλαράκι και ενισχυμένα βυζιά. Γύρω στο 1,65 με καρέ μαύρο ίσιο μαλλί. Χαμογελαστή στο σαλόνι, με έπεισε να περάσω μέσα. Ευτυχώς η "προφητεία" ότι θα περάσω καλά δε διαψεύστηκε Γλώσσα
30 € απλό, 40 € χαλαρό, 50 € μασάζ (20 λεπτά σύμφωνα με την τσατσά, πιστεύω ότι θα αξίζει για τους λάτρεις του σπορ, εγώ προσωπικά δεν...), 60 € 69, υπόλοιπα δε θυμάμαι.
Ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή και ναζιάρα, προσπάθησε να σπάσει τον πάγο (που πάντα υπάρχει σε μια πρώτη συνάντηση) και έτσι η ατμόσφαιρα ήταν πολύ θετική. Ευγενική και ευχάριστη.
Για προκαταρκτικά, γέμισε όλο το κορμί μου φιλιά και χάδια, ενώ εγώ χάιδευα το μουνάκι της πάνω από το στριγκάκι. Σύντομα επικεντρώθηκε στα @@ όπου έκανε μεγάλης διάρκειας και πολύ τεχνικό καλαμπαlicking. Συνέχεια με πίπα, αρχικά με χέρι, το οποίο όμως με δική μου προτροπή απομάκρυνε και έτσι απόλαυσα μόνο τα χείλη της. Καλή πίπα, αρκετά βαθιά, αφιέρωσε αρκετό χρόνο και εκεί. Το στοματικό το ευχαριστήθηκα δεόντως μπορώ να πω. Στο πισωκολλητό το κωλαράκι της δημιουργούσε εξαιρετική θέα και το κουνούσε και κατάλληλα. Όταν τελείωσα δε βιάστηκε να τραβηχτεί, πολύ θετικό μιας και το αντίθετο χαλάει λίγο την αίσθηση στο τέλος.
Η κοπέλα είχε καλή διάθεση και προσπάθησε να περάσω καλά, το οποίο και πέτυχε. Έχει ωραίο σώμα και είναι θερμή στο σεξ, με δυνατό σημείο το στοματικό.

ΥΓ. Ο τίτλος της κριτικής μου είναι εμπνευσμένος από το αρχαίο ελληνικό όνομα της Κασσάνδρας, η οποία, σύμφωνα με τη μυθολογία, είχε το χάρισμα να προφητεύει το μέλλον αλλά την κατάρα να μην την πιστεύει κανείς. Βίωσε τον Τρωικό πόλεμο, γι αυτό και το συνδύασα με την εισαγωγή της Οδύσσειας. Μάλλον θα έπρεπε αυτή την κριτική να την απαγγείλει ο Πουταναγόρας από το σκιτσάκι του jo (το βάζω για όσους δεν το ξέρουν, ελπίζω να μην έχει πρόβλημα ο φίλος jo)
http://www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=3738.0;attach=429464;image ©jo145
Και για όσους παρασύρθηκαν με τα πνεύματα και τις περισπωμένες, όχι, δεν ήταν του bakalhs η κριτική Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Κασσάνδρα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2013
Την ειδα χθες, και μου εκανε κλικ Μεγάλο χαμόγελο Η κριτικη σου θα με κανει να την δοκιμασω Μεγάλο χαμόγελο
22 Ιανουαρίου, 2013
Ο Πουταναγορας ανοικει στην ανθρωποτητα δεν εχει copyrigths Γερο-μύστης
Καραμπαlikingk ακουω και χαιρομαι Ετσι μπραβο ! Αντε γιατι ειχαμε γεμισει κυριες μετα τις δηλωσεις του Πειραιος http://www.tanea.gr/ellada/article/?aid=4755516

Αξιος μαχητης ο extramask που προαγει το αρχαιο πνευμα Κουλ http://tinyurl.com/orxeoleixia
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2