Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είχε προηγηθεί επίσκεψη στη Μισέλ και στη συνέχεια ο δρόμος με έφερε μέχρι εδώ. Στην αρχή βγήκε μια χοντρή Εμμμμ και εκεί που πάω να φύγω βγαίνει και μια κοντή και λέω ας μπω. Λίγο η στραβομάρα μου, λίγο ο χαμηλός φωτισμός, δεν το πρόσεξα το κορίτσι καλά, που για την ιστορία είναι το πολύ 1,60, με μικρό στήθος, πεταχτό κώλο, κοντά καρέ μαλλιά, νεαρή. Μπήκε στο δωμάτιο τραγουδώντας στα ρουμάνικα, με μια φωνή σαν του Γκιωνάκη στο έργο με τον Σταυρίδη που του λέει "πορτοκαλάδα θέτε, από πορτοκάλια;", κι έτσι Κουλ. Κάτι της λέω και σπάει χαμόγελο και τότε βλέπω ότι λείπει το μπροστινό δόντι Λύπη. Μου ήρθε στο μυαλό η Μισέλ που είχα πάει πριν και αρχίζω να ξενερώνω. Στα καπάκια κάθεται με τα γόνατά της στα πόδια μου και αρχίζει μια πίπα λες και είχε μοτέρ. Έβαλα τα γέλια. Και μετά, πάει να έρθει από πάνω μου, και με πλησιάζει σε απόσταση αναπνοής, και σκιάχτηκα μάγκες. Πρέπει να είναι πυροβολημένο το κορίτσι, κωσταλέξι κανονικό. Κάτι πάει να κάνει, σκέφτομαι να φύγω, αλλά της λέω έλα να γυρίσουμε πισωκολλητό. Αυτή το χαβά της, ξάπλωσε κανονικά και άρχισε να με τραβάει πάνω της, όχι της λέω, πισωκολλητό, με τα πολλά κάθεται στα τέσσερα και γαμούσα και σκεφτόμουν ότι είμαι ελλεινός Money Mouth και ότι αν έχω μια στάλα αξιοπρέπεια πρέπει να σηκωθώ να φύγω τώρα και κάπου εκεί άρχισε να μου έρχεται να χύσω και πάνω που πάω να χύσω έχοντας ένα αίσθημα ατελές αρχίζει να μου λέει γρήγορα, φίνις, φίνις και καταλαβαίνει ότι αρχίζουν να μου φεύγουν και πήγε να μου την κάνει. Τη συγκράτησα λίγο μέχρι να ξαλαφρώσω, και μετά το άφησα στη μούρλια του το ζωντανό. Εκείνη έπιασε πάλι το ίδιο τραγούδι, άνοιξε την πόρτα και την έκανε χωρίς να μου ρίξει ούτε ματιά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2013
Α ρε εμπειριες που μαζευουμε οι πορνηδες...
Θα εχουμε να θυμομαστε στα γεραματα!!!!!!!!!!!
22 Ιανουαρίου, 2013
Χαχαχαχαχαχα.......ειχα παει προ 2 ημερον μπας και βρω την αλισια,η οποια απουσιαζε και ηταν αυτη στην θεση της,,,κατι ηξερα που δεν μπηκα..Γερο-μύστης
20 Φεβρουαρίου, 2013
Πάλι καλά που δεν σου έκανε κανένα μπέέέέέ...Την έχω πάρει και εγώ αυτή και ναι... το κάρτερ έσπασε και χάνει λάδια...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3