Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
.....Δεν τον ελεγες και Βαζεχα, αλλα μια χαρα την εκανε την δουλεια.
Εξηγουμαι...
Δεδομενης της ωρας(περασμενες 12) που μου ρθε να κλεισω ραντεβου, οι επιλογες ηταν περιορισμενες. Πρωτη φορα με το εν λογω γραφειο και αφου ενημερωθηκα οτι η ιερεια(απ οτι καταλαβα εδω μεσα) του γραφειου Ιζαμπελα ελειπε σε διακοπες(συναντηση αρχες Ιανουαριου) η μονη διαθεσιμη εκεινη την στιγμη ηταν η συγκεκριμενη πολωνεζα.
Η οποια μου αρεσε στις φωτογραφιες που ειχα δει και απ οτι θυμομουν απο τις κριτικες των υπολοιπων, πανω κατω ηξερα τι θα συναντουσα.

...και δεν επεσα εξω. Υπαρχει μια πολυ λεπτη γραμμη αναμεσα στο να χαρακτηρισεις καποια "χοντρη" ή "γκομενα με πιασιματα".
Η παουλινα ακροβατει πανω σε αυτο το "σκοινι".
Προσωπικα γουσταρα το σωμα της. Στρουμπουλουλα μπορεις να την πεις. Χοντρη οχι.
Πιασιματα παντου, γεματος κωλος(αυτα ειναι γουστα. Αλλος θα πει οτι ειναι χοντροκωλα) αλλα πανω απ ολα φυσικοτατες βυζαρες. ΒΥΖΑΡΕΣ ομως.
Προσωπο που βγαζει κατι πολυ εκφυλο και ανωμαλιαρικο και αν εχετε τετοια γουστα μαλλον θα φατε καλα. Για μενα οκ.
Η σουμα λεει οτι αν γουσταρετε μια γκομενα σαν την Sara Jay, κοπιαστε.

Αγωνας....
Πιπα καλη(χωρις deep throat ομως) με σχετικη περιποιηση παντου. Στα καλαμπαλικια θα μπορουσε να αφιερωσει περισσοτερο χρονο βεβαια.
Ισπανικο...του θανατου. Εβγαλε τις βυζαρες παγανια και πηρε σκαλπ. Κουρευε αβερτα λεμε. Την σταματησα γιατι....
Η χαρα του βυζολαγνου στο cowgirl....χουφτωνα και χουφτωνα και ξαναμαναχουφτωνα και δεν χορταινα.
Πισωκολλητο...φροντιστε να την βαλετε απεναντι απο καθρεφτη για να βλεπετε τους βυζους της να πηγαινουν πανω, κατω, δεξια, αριστερα Εμμμμ και δεν συμμαζευεται.
Ιεραποστολικο κομπλε μονο και μονο για να την ακους να σκουζει διπλα στα αυτια σου και να την βλεπεις να δαγκωνεται. Αληθεια ή fake στ αρχιδια μου.
Καβλα.
Τελειωμα(εννοειται) στα Bουνα.

Δευτερο γυρο δεν προλαβα γιατι παιχτηκε μαλακια κι επρεπε να φυγω.
Ευχαριστημενος και σε στιγμες ενθουσιασμενος θα ελεγα(αναλογα την προσβαση στα βυζια της λεγεται αλλιως αυτο).

Α...και αν εχει καποια σημασια για καποιους...μακραν της δευτερης η καλυτερη στην επικοινωνια που εχω συναντησει.
Πολυ καλα ελληνικα, πολυ χαβαλες, συνεχες χαμογελο. Δεν θα αφησει στιγμη αμηχανιας να δημιουργηθει.
Οσοι μπορειτε να καταλαβετε πως ειναι να εχετε τον πουτσο σας χωμενο μεχρι τα καλαμπαλικια στο μουνι της αλλης και ταυτοχρονα να μπορειτε να γελατε με τις μαλακιες που λετε με την γκομενα εκεινη την στιγμη μεσα στον χαμο, εδω ειστε. Sex= fun. Above all.
Μπραβο στην γκομενα, την παραδεχτηκα σε αυτο.

Ειπαμε δεν ειναι και o βαζεχα.
Και ο γιουσκοβιακ ομως μια χαρα τα κολλαγε τα παστελια....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2013
Έχω πέσει κάτω με τον τίτλο της κριτικής Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
19 Ιανουαρίου, 2013
Λες να εχουν και τιποτα σε Βαντσικ???
20 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο Βαντσικ μαλλον πρεπει να ειναι η izabella απ οτι εχω καταλαβει εδω μεσα...υψος, "ταλεντο" κλπ.
Θα τσεκαρω και θα επανελθω Κουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3