Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488165
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχοντας διαβασει αρκετες κακες κριτικες για την victoria(κρυοκολη κτλ) αλλα επειδηκμου αρεσε απ τις φωτο που χα δει αποφασισα να την επισκεφτω.παρκιν ακριβως απ εξω(μηχανη γαρ).η ευγενικοτατη υπηρεσια με καλοσωρισε κ μου ειπε τα προγραματα πηρα το φουλ με τα 100 γιουρια(εδω. Πω οτι παντα οταν πηγαινω σε στουντιο επιλεγω φουλ προγραμα για αυτο κ οι επισκεψεις μου ειναι αραιες).μπαινω στο δωματιο κανω ντουζακι (ξανα)κ αναμενα την κοπελια.σε κανα πενταλεπτο μπαινει κ η victoria στο δωματιο.ειναι πολυ πιο ομορφη απ τις φωτο λιγο κοντουλα κ σιγόυρα πιο μεγαλη απ οτι δηλωνει(αν κ αυτο ποτε δεν με ενοιαξε)γδυνεται κ με τή μιανξεκινα πιασμενα γλωσοφιλα(δεν το περιμενα αυτο της ειπα στα αγγλικα κ χαμογελασε)εδω να τονισω οτιηταν πεντακαθαρη κ η αναπνοη της σαν ανοιξιατικοπρωινο)συνεχισε με την γλωσσα της να κατεβαινει ολο κ πιο κατω οπου μετα απο μια πολυ καλη περιποιηση στα. Μ..κια περασε σκουφακι κ ξεκινησε ενα αρκετα καλο στοματικο.στην συνεχεια ηταν σειρα μου να την περιποιηθω οπου ευχαριστιθικα να γλυφω κ να φιλω το υπεροχο πεντακαθαρο κορμακι της.στην συνεχεια αλλαξαμε ολες τις στασεις οπου η συμμετοχη της ηταν αρκετα καλη μπορω να πω.αφου τελειωσα στις βυζαρες τις μου εδωσε αλλο ενα ωραιο γλωσσοφιλο κ αποχωρησε.ηταν μια καλη συναντηση μπορω να πω αν ηταν κ λιγο πιο ενεργητικη(οπως ηταν η andrea απ την ιδια αλυσίδα που ειχα επισκεφτει στις γιορτες κ θα γραψω συντομα)θα ηταν σουπερ γιατι ειναι κ πολυ ομορφη(αν κ απο προσωπικη εμπειρια οσο πιο ομορφη ειναι μια γυναικα(βλεπε κριτικη μου για sensual jane)δεν σημαινει οτι κ το σεξ ειναι καλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.328
Πόντοι:
33.988
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού