Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114436
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για την Ειρήνη έχω ξαναγράψει (παλιός πελάτης της , γαρ). Θεωρώ οτι μετά από κριτικές , κάνει την ανάλογη προσπάθεια και στο κομμάτι της εμφάνισης όπου ηταν περιποιημένη, (βαμένη , ωραιά εσώρουχα κλπ.)

Στα του αγώνα η Ειρήνη συμμετέχει αληθινά και ενεργά διεκδικώντας τον οργασμό της αν και την ξεκίνησα μόλις ήρθε στο δωμάτιο με φιλιά παντού , ανταριάζεται ιδιαίτερα οταν την φιλάς στο αυτί της και γενικά είναι από τις γυναίκες που όταν τις 'ανάψεις' παίρνουν φωτιά και 'ορμάνε' στο φούλ. Πετσέτα πάνω στο χαλί και ξαπλώνουμε χαλαρά και τρυφερά , για αρκετή ώρα 'μπαλαμουτιαζόμασταν' , με ζούπαγε στους μύς στα μπράτσα μου και ιδίως στις γάμπες (παλαιός αθλητής στα μικράτα μου γαρ), και έτσι φούντωνε περισσότερο στο τριπάκι που είχε μπεί. Με φίλαγε από τα πόδια μέχρι το κεφάλι , πίπα gfe αλλά ζεστή και υγρή και συνεχίσαμε γυρίζοντάς την μπρούμυτα και εγώ να την γλύφω στην πλάτη τους μηρούς τα 'ποπομέρια' κλπ. Δεν δυσανασχέτισε στην συνέχεια πάνω στον ερεθισμό και στις δύο τρυπούλες της. Ιδιαίτερη ευχαρίστηση στο δάχτυλό μου το σφιχτό κουλουράκι της. Εβγαζε πνιχτές κραυγούλες και αναστέναζε βαθιά. Οταν η Γυναίκα αρχίζει και λαχανιάζει και αφηνιάζει τότε είναι που φουντώνω περισσότερο. Έτσι την γύρισα face-to-face και αρχίσαμε παθιασμένα φιλιά να με ρουφάει σαν να θέλει να με καταπιεί ολόκληρο. Την άρχισα με παθιασμένο ιεραπ/κό, πάντα με σκουφάκι βέβαια, μετά ξάπλωσα και ήρθε από πάνω μου με λύσσα να καβαλικεύει και τον βγάζει για να κάτσει πάνω του από την πίσω τρύπα, αλλά δυσκολεύτηκε αρκετά λόγω οτι η τρυπούλα της ήταν αρκετά στενή. Μετά την ξάπλωσα εγώ και άρχισα να την γλύφω και να την ερεθίζω ιδιαίτερα στο κουλουράκι της, με εκείνη να ψιθιρίζει "oh-my-god, oh-my-god" και εγώ να μην σταματώ. Ο Θεμιστοκλής μου να μην αντέχει άλλο την σήκωσα στα τέσσερα και σιγά-σιγά της τον φερμάρω στο κουλουράκι της που πια είχε 'αρπάξει φωτιά'. Πολύ προσεχτικά και ευγενικά δυνάμωνα προοδικά την ισχύ και το βάθος των διεισδήσεων ενώ ταυτόχρονα με το ένα χέρι 'έπαιζα' το νινάκι της πότε αισθησικά πότε επίμονα και απαιτητικά, μέχρι που φτάσαμε στα τέρματα και κάποια στιγμή άρχισε να σφίγγεται , να μαγγώνει το χέρι μου στα σκέλια της και να τρέμει στα χέρια μου. Εγώ να έχω γίνει μούσκεμα από τον ιδρώτα και το φούντωμα παρόλα αυτά πάγωσε και ανατρίχιασε η σπονδηλική μου στήλη και 'άδειασα' ό,τι είχα και δεν είχα στο προφυλακτικό. Βγήκα από το κουλουράκι της με προσοχή και ξαπλώσαμε στο πάτωμα εξουθενωμένοι. Η Ειρήνη να είναι χαμένη μέσα στο τριπάκι της καύλας της και οι δύο να προσπαθούμε να ξαναβρούμε τον κανονικό ρυθμό της αναπνοής μας.
Εκτίμησα ιδιαίτερα το γεγονός οτι 'μάζεψε' τα κομμάτια της για να μου κάνει και μασάζ, αφού εγώ για να ανέβω στο μασαζοκρέβατο έβαλα δύναμη στα χέρια να σηκωθώ και να τραβήξω την άκρη του κρεβατιού κοντά μου για να σύρω το σώμα μου επάνω. Και όχι μόνο μου έκανε πλήρες μασάζ χωρίς εκπτώσεις (που εμένα μου έκανε καλό και ξεπιαστηκά παντού) αλλά είχε βελτιωμένη τεχνική από παλαιότερα που την είχα δοκιμάσει. Δεν μου είπε όχι σε τίποτα , που της ζητούσα να μαλάξει το πονεμένο μου κορμί.

Αρνητικά της όλης υπόθεσης είναι οτι πλέον ακόμα και οι 60 ευραίοι πια είναι πολλοί, παρότι γινόταν χαμός από τα κουδούνια που χτυπούσαν (και ας είχα πάει πρώτος πρωϊ-πρωϊ) όσο ήμουν μέσα στο δωμάτιο. Και αμέσως μετά από μένα την περίμενε ο επόμενός της πελάτης δίπλα.

Η Ζάνα και η Ελένη είναι τέλειες αλλά λεφτά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ δυστυχώς, και αναπολώ δοξασμένες μνήμες ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ. Τελικά κάποιοι θα δίνουν και το ελάχιστο 'λίπος' που είχαν στην άκρη για λίγο χρονικό διάστημα τα ξοδεύουν αλόγιστα, και μετά απότομα θα μείνουν με τον 'Θεμιστοκλή τους στο χέρι'. Λυπάμαι για την χώρα μας και όπως την κατάντησαν να λέμε ακόμα και το νερό , νεράκι.


Καλή ΔΥΝΑΜΗ σε όλους συναγωνιστές στα ΔΥΣΚΟΛΑ που έρχονται...


[img]http://s3.hubimg.com/u/5677998_f260.jpg[/img]
http://s3.hubimg.com/u/5677998_f260.jpg
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2013
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
589
Πόντοι:
2.017
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού