Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488366
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάτι κάποιες δουλειές που είχα και λίγο και με τη συνδρομή της τύχης, βρέθηκα στη λεωφόρο της ακολασίας και της πληρωμένης ηδονής, μεσημέρι Σαββάτου. Κάνοντας μια σύντομη τσάρκα, χτυπώντας το κουδούνι του στούντιο της οδού Τριγγέτα 3, με περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη. Μου άνοιξε η ευγενική κυρία που εκτελούσε χρέη υπηρεσίας και αφού μου ζήτησε να κάτσω στον αναπαυτικό καναπέ για λίγο, άρχισε να μου εκθειάζει ένα αστέρι που έχει, ένα κορμί λαμπάδα, μια νεράιδα…Περίμενα ανυπόμονα να ακούσω το όνομα και όταν ξεστόμισε το όνομα τσουτσούριασε το “μέσα μου”. Δούλευε η Ρομίνα. Έ να κορίτσι που το συνοδεύει μόνο πληθώρα άριστων κριτικών και εντυπώσεων από συναγωνιστές. Πρωτού σηκωθώ και δώσω το πορνοπαράβολο, μου ζητήθηκε ευγενικά(ξανά) να περιμένω λίγο ακόμα στο σαλόνι. Είναι πολύ ωραίος χώρος, ζεστός, με ξύλινα πατώματα, κιλίμια κάτω και ωραίος διακριτικός φωτισμός. Μετά από λίγο εμφανίζεται ξανά η υπηρεσία αλλά όχι μόνη της αυτή τη φορά . Ακολουθούσε από πίσω η Ρομίνα. Πρόκειται για ένα κορίτσι ιδιαίτερης ομορφιάς, κοκκινομάλλα πλέον με μαλλιά μέχρι λίγο κάτω από τους ώμους, καταπράσσινα μάτια εκφραστικότατα και ωραίο πρόσωπο γενικά. Κορμί λαμπάδα(μια φορά που δε τα παραλέει η υπηρεσία επιτέλους) με ενισχυμένο στήθος 4άρι τούμπανο, επίπεδη γυμνασμένη κοιλιά με σκουλαρίκι στον αφαλό, ωραία καλλίγραμμα πόδια και “πίσω όψη” εκπληκτική! Αγέρωχος, στητός και καλοσχηματισμένος κωλαράκος. Δίνω το αντίτιμο για φουλ πρόγραμμα(σκεπτόμενος τη χρονική άνεση και την αποφυγή διάφορων αρνητικών καταστάσεων) και περνάω στο δώματιο του κάτω ορόφου, που είναι το ίδιο το οποίο είχα περάσει και με την Αντρέα… Ντουσάκι γρήγορο για ανανέωση, και μικρή αναμονή στο διπλό σιδερένιο κρεβάτι. Για μια ακόμη φορά διαπίστωσα πόσο χρηστικό είναι το ξύλινο παρκέ, μιας και προσδίδει ζεστασιά στο χώρο και στο σώμα. Παρούσες πάντα και σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες μιας χρήσης και αιρκοντίσιον που δούλευε “στα κόκκινα” με αποτέλεσμα να κοντεύω να λιποθυμήσω από την υπερβολική ζέστη.Λύπη
Μετά από λίγα λεπτά μπαίνει στο δωμάτιο η Ρομίνα και της ζήτησα να κλείσει το αιρκοντίσιον, κάτι που έκανε πρόθυμα. Σχετική σύντομη κουβεντούλα για γιορτές πως περάσαμε, για δουλειές…κλασσικά πράγματα. Από μόνη της έβγαλε τα εσώρουχα και απελευθερώθηκε το μεγάλο της όπλο, το στήθος της και εγώ παράλληλα της έβγαλα το στρινγκάκι. Την ξάπλωσα μπρόυμητα και ξεκίνησα να της κάνω απαλό μασαζάκι και μαλάξεις στην πλάτη της, στους γοφούς της, στα πόδια της ενώ παράλληλα συνεχίζαμε τη συζήτηση. Κάτι που της πιστώνω στα θετικά είναι ότι ενώ αρνήθηκα ευγενικά να μου ανταποδώσει το μασάζ, εκείνη επέμεινε, λέγοντας μου ότι “δεν ξέρεις τι χάνεις”. Ενέδωσα και τελικά είχε δίκιο. Σωστή τεχνική, απαλό και γρήγορο όποτε χρειαζόταν και αρκετά αισθησιακό και κατάφερε να με χαλαρώσει.
Αργότερα ξεκίνησε η δράση, φέρνοντας το στήθος της στο πρόσωπο μου και άρχισα να το πιπιλάω και να διαπιστώνω την καλή δουλειά που έκανε ο πλαστικός. Φιλιά σε όλο μου το κορμι, στήθος, λαιμό, αυτιά, μάγουλα( στόμα ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ) και σιγά σιγά άρχισε να κατεβαίνει πιο χαμηλά. Ενασχόληση με το “φιλαράκο” μου που είχε ήδη ξυπνήσει. Καλό στοματικό, γρήγορο και έντονο ,αφού πρώτα είχε περάσει αριστοτεχνικά το προφυλακτικό, επικεντρωμένο στον κύριο πρωταγωνιστή και μη δίνοντας καθόλου σημασία στους κομπάρσους…δεν πειράζει…ξαφνικά και μετά από δική μου προτροπή για το “ιδιαίτερο” φετίχ μου, απομακρύνθηκε από κοντά μου και μου έφερε τα πατουσάκια της στο πρόσωπό μου και εγώ επιδόθηκα στη λατρεία τους, φιλώντας τα, θαυμάζοντας την καμάρα τους, τις ζάρες τους και τα όμορφα καλοσχηματισμένα και βαμμένα σε ένα ουδέτερο άσπρο χρώμα δαχτυλάκια της. Αυτά τα πατουσάκια στη συνέχεια εγκλωβίσανε το πέος μου ανάμεσά τους και έλαβε χώρα μια καλή footjob, με επιδεξιότητα και απαλή όσο χρειάζεται.
Σειρά μου να ανταποδώσω την περιποίηση, ξαναπερνώντας από το στήθος της και να μένω για αρκετά λεπτά στο όμορφο αιδοίο της. Αξιοσημείωτο τα όμορφα χειλάκια της, ροζ και παχιά προς τα έξω…Κουλ συμμετοχή σε ικανοποιητικά επίπεδα από μέρος της και το κλίμα ζεσταινόταν… Εν συνεχεία πρώτη στάση ιεραποστολικό, αρχικά αργά και σφιχτά και στη συνέχεια με τα ποδαράκια της ενωμένα μπροστά μου και με γρήγορη διείσδυση από μέρους μου ενώ παράλληλα ασχολιόμουν με τα πατουσάκια της. Επόμενη στάση doggy, με πολύ καλό στήσιμο από μέρους της και είχα την ευκαιρία να θαυμάσω το καλοσχηματισμένο και σφιχτό κωλαράκι της. Κράτησε αρκετά λεπτά με αυξομειώσεις στις κινήσεις μας. Σειρά μετά cowgirl και reverse cowgirl. Αυτό που με εξέπληξε ευχάριστα ήταν ότι εκτός από την κλασσική κίνηση, έκανε και κυκλικές πάνω στο πέος μου κάτι που κόντεψε να με “στείλει”. Επιστροφή για λίγο ξανά σε ιεραποστολικό και το τέλος με βρήκε μετά από λίγο, ανάμεσα στα χέρια της μετά από χειρομάλαξη ενώ θώπευα τα πατουσάκια της! Η συμμετοχή της καθ’όλη τη διάρκεια όπως και όσο έπρεπε αληθοφανής, χωρίς ξενέρωτες εκφράσεις και “στημένα” κοπλιμέντα.Μεγάλο χαμόγελο
Μου άφησε μια γλυκιά γεύση η συνάντηση μου με τη Ρομίνα καθώς πρόκειται για ένα πολύ όμορφο κορίτσι, που τιμάει τα λεφτά που παίρνει στο έπακρο, ξέρει και ψυχολογεί τον πελάτη και του δίνει αυτό που ζητάει. Το κλίμα(μαζί μου τουλάχιστον) κυμάνθηκε σαφώς σε gfe επίπεδο και φυσικά χωρίς ίχνος βιασύνης από μέρους της αλλά πάντα μέσα στα δικά της όρια και “θέλω” που εφόσον τα σεβαστείς τότε θα σου δώσει το 100%. Λίγη κουβεντούλα στο τέλος, φιλιά σταυρωτά και αποχαιρετισμός καθώς έτερος συναγωνιστής περίμενε και αγωνιούσε. ..
Αναφορικά με το στούντιο, καθαριότητα στο έπακρο, η υπηρεσία ευγενέστατη και για δεύτερη φορά που επισκέφθηκα το στούντιο δεν είχαμε δυσάρεστα κρούσματα προειδοποιήσεων και ηχητικών παρεμβολών…
Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρομίνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2013
η λεγάμενη μήπως είναι αυτή που δούλευε παλιότερα κ στο βουλιαγμένης 83?
15 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...και στα Φραντζή 47, Βριλησσού 55 και 42.
P
px75
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2