Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 04.20 , η αλήθεια είναι ότι πρώτος στόχος για κατάθεση ήταν η Τζωρτζίαννα απο το δίπλα σπιτάκι ,
αλλά η αναμονή τεράστια , 3 ακόμα περίμεναν στο δωμάτιο και έξι στο σαλόνι ,την Βανέσσα την έχω δει πολλές φορές σε τσάρκες μου αλλά δεν έπερνα την απόφαση
να περάσω διότι η εμπειρία μου , μου έχει δείξει ότι κοπέλες που καυλαντίζουν πολύ στο σαλόνι μέσα είναι μούφες , τελικά πάντα πάντα υπάρχει η εξαίρεση που
επιβεβαιώνει τον κανόνα.....είναι μελαχρινή μιλφάκι κοντά στα 32 την έκανα κοντή ,πολύ λεπτή με μικρό στήθος και ασιατικά χαρακτηριστικά προσώπου , το πιο
σέξι σε αυτήν για μένα πάντως είναι η αισθησιακή φωνή της , άνετα έκανε ραδιόφωνο , στο θέμα μας , ήρθε στο δωμάτιο με τσιγάρο στο χέρι και με ρώτησε αν με
πειράζει να κάνει ένα γιατί σήμερα είχε δουλεία και θέλει να χαλαρώσει , αν και δεν καπνίζω εμένα δεν μου έκανε ούτε κρύο ούτε ζέστη ...μιλάγαμε για διάφορα ,
έκανε το μισό και το πέταξε , τώρα η σειρά σου μου λέει , όσο κάπνιζε εγώ είχα καθίσει στην πολυθρόνα που είχε στο δωμάτιο , ήρθε απο πάνω μου με καβάλησε
και άρχισε να τρίβεται πάνω μου έτσι όπως κάνουν και οι στρίπερ , μετά άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος , δάχτυλα δέχεται όχι όμως μέσα , γλωσσόφιλα
και 69 τα αποφεύγει , πέρασμα προφυλακτικού και αρχίζει πίπα η οποία ήταν πολύ καλή , πρώτη στάση ενώ είμαι ακόμα καθισμένος στον καναπέ , ανεβαίνει απο πάνω μου
και άρχισε να κουνιέται , ενώ κουνούσε τα χέρια της ψηλά γελώντας όπως και καλά κάνουν στα ροντέο , δεύτερη στάση με αυτή όρθια μπροστά μου και με πλάτη προς τα μένα
άρχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω στον πούτσο μου , το έχει στο γαμήσι , τρίτη και τελευταία στάση , αυτή την φορά την έστησα στα τέσσερα στο κρεβάτι , καλή στάση
σώματος και άντεξε το δυνατό ρυθμό που αυτή την φορά εγώ επέβαλα , σε αυτή την στάση ήρθε και το τέλος , στο δωμάτιο χωρίς να υπολογίσω στον χρόνο και το μισό τσιγάρο
που έκανα ήταν 15 λεπτά , δεν βιάστηκε καθόλου είχε καλή διάθεση και συμμετοχή είναι δεκτική και κακός δεν την είχα δοκιμάσει νωρίτερα , με 15 ευρώ είναι σίγουρα vfm ,
να πώ ότι η τσα τσα είναι πολύ αγενής και ερειστική με αυτούς που δεν περνάνε κάτι που το διαπίστωσα και σήμερα αλλά και σε παλιότερες τσάρκες μου....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2013
Αυτά διαβάζω και τρελαίνομαι. Την είχα πάρει πριν λίγο καιρό. Όταν τέλιωσε την πίπα και ανέβηκε από πάνω μου, με έπιασε κράμπα και από τον πόνο μου έπεσε και της ζήτησα να σταματήσουμε... Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1