Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 40 10
Στριπτιτζάδικα 89200
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν ξέρω αν θα έπρεπε να γράψω αυτή την κριτική μιας και δεν έχω εμπειρία από αυτού του είδους τα μαγαζιά αλλά σκέφτηκα ότι ίσως να είχε ενδιαφέρον για κάποιους. Θέλαμε να βγούμε με την παρέα μου για ένα ποτό και σκεφτήκαμε, αντί να πάμε σε ένα μπαράκι, να πάμε κάπου που θα έχει και ωραίο θέαμα. 10 € είσοδος με ποτό έλεγε στην είσοδο του μαγαζιού, και όντως έτσι ήταν, πήγαμε σχετικά νωρίς και καθίσαμε σε καλό σημείο. Μία μετά την άλλη οι κοπέλες ανέβαιναν στην πίστα και κάνανε το show τους, η μουσική ωραία (αν και θα την ήθελα ελαφρώς λιγότερο δυνατή για να μπορούμε να μιλάμε λίγο πιο άνετα). Όπως είπα, δεν γνωρίζω γενικά τι γκόμενες παίζουν στα strip, εμένα πάντως μου φάνηκαν ωραίες όλες. Κατά διαστήματα ερχόταν και στον καναπέ μας για να μας πάρουν για χορό αλλά δεν ενδώσαμε σε καμία, δεν είχαμε σκοπό εξαρχής άλλωστε. Γενικά όμως δεν ήταν ιδιαίτερα πιεστικές, πολύ θετικό αυτό μιας και δε μπορώ το πρήξιμο.
Από όλες τις γκόμενες του μαγαζιού ξεχώρισα την τσέχα Marcela και μια άλλη με κοντό μαύρο μαλλί (Βίκυ αν δεν κάνω λάθος).

Με λίγα λόγια, με 10 € ήπιαμε το ποτό μας, είδαμε το strip show, κάναμε το χαβαλέ μας και γενικά περάσαμε ευχάριστα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2013
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού