Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η πρωτη τσαρκα του 2013,ευτηχος ομως οχι το πρωτο γαμηση διοτι τις γιορτες ειχα τα τυχερα μου Έρωτας.....δεν χρειαζετε να τα αναφερο εδω..και ειπα την λεξη ευτηχος διοτι η σουζι ειναι νευροτικη ,το λιγοτερο που εχω να πω.ΘυμόςΤην πετυχα ωρα 5.00 απογευμα ειναι αλαγμενη μαυρομαλα πιο αδυνατη εχει κολαρα βυζαρα κια σκυλε προσωπο με αλαζονια κια επαρση στο βλεμα της,ειχα ακουσι τα χειροτερα απο πιο παλια για αυτην αλλα ειπα να μπω να το διαπυστοσο,μιας και ειχα και την ευχερια να πεταξω 1 με 2 εικοσαροπουλα..υγεια πανο απο ολα σωματικη και ψυχολογικη...το κυριοτερο,για να μην σας κουρασο παμε στα του κρεβατιου.Δινο το εικοσαρικο η μαλλον το πεταω στην ευγενικη τσατσα που ηταν μες την γλυκα Μεγάλο χαμόγελο μπαινο στυο δωματιο και περημενο 2 λεπτα ερχετε η σουζι ευγενικη αμεσος μου περναει καποτα σε πεσμενο μοριο Θυμός αρχηζη να το χτυπαει στην γλωσσα της να το πεζι και εκηνη να κοιτιετε στον καθρεπτη,με πονεσε αρκετα της λεω προσεχε μην ματιαστης,δεν εδωσε σημασια και συνεχισε την μαλακια που εκανε,της λεω πιο χαλαρα εκει λεει ε αντε πεστο ρε αγορι μου μια ωρα,ηταν το πρωτο χτυπημα Θυμόςδεν μειλισα μετα την χαιδευα απαλα στης ρογες λεει μην τσιμπας ρογες,δευτερο χτυπημα,δεν μειλισα αντιθετα λεω σορυ και εκει αρχησε να γελαει δυνατα και κραυγαλαια δεν σταματαγε Θυμόςτις λεω πας καλα,,λεει ελα να με γαμησης το σηκοσα μονος μου και πηγα να της το καρφωσο και εκει το τριτο χτυπημα και το κλασικο των φολων μη πιο σιγα ποναο με μισοπεσμενο μοριο ελεος....λεω δεν γαμιετε και τις δειχνο την εξωδο εφυγε αμεσος και ειπε ευχαρηστω δεν της μειλισα καν και εφυγε,,τοξερα οτι ηταν φολα αλλα ειπα να ρισκαρο,δεν χαλαστηκα πηγα μετα στο στανταρακι μου την αννα κια περασα σουπερ ακομα εχω ροζ κραγιον σε ολο μου σχεδον το σωμα και τα μαγουλα μου...Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Σούζι
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.402
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2013
Κάνε μας και μια άλλη χάρη, τώρα.

Πριν στείλεις οποιαδήποτε αναφορά/κριτική, να την γράφεις στο word, ώστε να βλέπεις και να διορθώνεις τα ορθογραφικά σου σφάλματα.

Γιατί καλή η υγεία , όπως μνημονεύεις και εσύ, αλλά έτσι που το πας, θα χρειαστούμε Οφθαλμίατρο σε λίγο . . . .
14 Ιανουαρίου, 2013
Και πρώτη κριτική για το συγκεκριμένο μαγαζί τύπε..... Γερο-μύστης
14 Ιανουαρίου, 2013
Η συγκεκριμένη ιερόδουλος ξεγελάει πολλούς με την ομορφιά της.
Στο δωμάτιο είναι χάλια...
14 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ετσι τυπε μου,πρωτη και σαν Γερο-μύστης λεω οτι δεν θα παει καλα,η μονη που θα το σωση ειναι η νικολετα αν αληθευει οτι δουλευει εκει.
14 Ιανουαρίου, 2013
Γιατί καλή η υγεία , όπως μνημονεύεις και εσύ, αλλά έτσι που το πας, θα χρειαστούμε Οφθαλμίατρο σε λίγο . . . .== Μην εισαι ειρωνας,δεν εισαι δασκαλος,εδω δεν ειναι σχολειο, σχολιασε την κριτικη μου και οχι την ορθογραφια της κριτηκις μου Μεγάλο χαμόγελο
15 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λάθος κάνεις, αγαπητέ μου . ..
Μπορεί να μην είναι σχολείο εδώ μέσα, ούτε εγώ δάσκαλος (μα ούτε και τέλειος), αλλά απευθύνεσαι σε Έλληνες και πρέπει να γράφεις Ελληνικά.
Το να σέβεσαι τους αναγνώστες σου, αλλά και την γλώσσα σου είναι θέμα παιδείας και όχι μορφώσεως.
Γιαυτό, εξάλλου, απαγορεύετε να γράφεις σε greeklish.

Δεν θα τα ισοπεδώσουμε όλα για μια κριτική ενός μπουρδέλου. Έλεος
16 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θα τα ισοπεδώσουμε όλα για μια κριτική ενός μπουρδέλου. Έλεος==ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ;;;;Το σημαντικοτερο εδω ειναι να βοη8ισουμε συναγωνηστες για να μην την πατησουν και χασουν τα χρηματα τους...Αυτο ειναι το σημαντικοτερο εδω μεσα...ELEOS....
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7