Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πρωτη καταθεση αυτη τη χρωνια στη σαρα την τσεχα.οτι και να πω θα εινε λιγω γιαυτην την κουκλα μαγκεσ.
το μονω που την ενδιαφερει εινε ο πελατησ να περασει καλα και μπραβω τησ πραγματικα.
φωβερα προκαταρκτικα φωβερω πιπιλισμα στα βυζια μου με τη φλωγερη γλωσσα τησ οπου τησ το ανπαπεδωσα κ εγω μετα τησ ρουφηξα τα βυζια τησ ενω η ρωγα τησ χτυπουσε μυτιεσ.πιπα για σεμιναριο με ταυτοχρωνω βυζοαρχιδωχαιδεμα που με τρελανε πραγματικα αυτο το σχεδιο τησ σαρασ.
1η σταση αυτη απο πανω να τη γαμαω δυνατα ενω το σκαμνακι το δουλευε υπερωχα με δυνατα ανεβωκατευασματα στην πουτσα μου.
2η σταση πισοκολητα οπου αντεξε στα σφυροκοπιδια μου κ πηρε αριστα.
μετα ακολυθησε πιπα στη γωνια του κρεβατιου εγω ορθιοσ κ αυτη να με πιπωνει αγρια με κιταγματα στα ματια σαν να επεζα σε τσοντα μαγκεσ αισθανθηκα σε αυτη τη φαση.
το τελοσ ηρθε με τη σαρα να ξαπλωνει με τα ποδια στο ταβανη να τη διπλωνω και να την καρφωνω το μουνακι τησ ενω αυτη με χουφτωνε τα αρχιδια οπου σε λιγω τησ τα αδειασα κ με στραγγιξε η σαρα για τα καλα.
η κοπελα δεν πεζαιτε μπραβω σαρα μου γλυκια ξανθια μου κουκλιτσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2013
Ολα καλα αλλα το να μην κανει γυμνο τσιμπουκι και να μην δεχετε χυσιμο εκτος καποτας ειναι μεγαλο μειον!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1