Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
οπως κ πολλοι αλλοι ετσι κ γω την πατησα απτην ομορφια της νεαρας μαριας πολυ ομορφο προσωπο πολυ καλο βυζι για τα γουστα μου.αλλα μαγκες δεεεεεν...μπενει μεσα κ μου βαζει κατευθειαν καποτα σε πεσμενο πουτσο...εελεος...μετα αρχιζει πιπα καθιστη αυτη κατω στο κρεβατινα μην μπορω να την αγγιζω κ μετα βαζει 2 κιλα τζελ στη μουνα της μπενω κ τελειωνω με τη μιαα....κριμα τα μουτρα,δεντο χει η το κανει με το ζορι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
55
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2013
ναι ρε φιλε πηγα και εγω σημερα πρωι η γηναικα ειναι μουναρα αλλα μεσα στο δωματιο ειναι παλτο μεγαλο κριμα την ομορφια
12 Ιανουαρίου, 2013
γαμησε τα τ ο χεροτερο πραγμα ειναι αυτο να ειναι μουναρα εμφανισιακα κ στο κρεβατι να κλεσ το 20ρικο
12 Ιανουαρίου, 2013
τα ιδια επαθα και εγω με το μαλακισμενο.μεχρι και αξυριστη ηταν και με τσιμπαγαν οι τριχες.το μονο καλο ειχε ζεστο μουνι αλιως κατα τα αλλα ηταν για τον πουτσο
12 Ιανουαρίου, 2013
μου κανε πολυ εντυπωση το μουνι της εκαιγε αλλα τι να το κανεις ασε που νομιζω οτι ηταν απτο τζελ που εβαλε ανεβαζει θερμοτητα
12 Ιανουαρίου, 2013
εγω ειχα περασει καλα ασε που εχει και βυζαρα Γλώσσα
το μονο που με χαλαει ειναι ελλεινιδα και φορουσε τα τεραστια ψηλοτακουνα ενω τη γαμουσα
12 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ε θα σε ερωτευκε εσενα δεν εξηγηται να περασες καλα με το κομοδινο...εισαι ο μονοσ να ξες
13 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πραγματικά μετά τις πλαστικές έχει γίνει ακόμα πιο ωραία...αλλά στις υπηρεσίες δεν έχει βελτιωθεί καθόλου...
13 Ιανουαρίου, 2013
μπαζο ολκης ειναι η γκομενα παιδες...Μαυρο!!!Καμια σχεση με την καυλαρα την κατριν...
13 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πλαστικες????που??
14 Ιανουαρίου, 2013
Την είχα πάρει πριν αρκετό καιρό πριν βάλει βυζιά και πέρασα πολύ καλά. Ίσως να ήμουν από τους τυχερούς...
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10