Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487218
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
λοιπον ειχα παει στην παολα πριν ενα μηνα δν θυμαμαι ημερομηνια γτ δν ειχα χρονο τοτε να γραψω..
ειχα δει την κοπελα σε τσαρκα κ μ αρεσαι πολυ κ ετσι αποφασισα να περασω μαζι της ε ωπος γραφει κ
ο αλλος παιχτης στη κριτικη τ ακριβως τα ιδια ισχυουν κ με μενα τα ποκαταρτικα μηδεν δν εκανε τπτ.. ι πιπα
ηταν αεραη κ κρατησε μολις 20 δευτερολεπτα γτ ημουν ηδη σηκωμενος κ δν χρειαζοταν μ ειπε ευγενικα... απλα
ενα παρα πολυ ομορφο κ κρυο επιπλο οσο γλυκια ειναι στο προσωπο τοσο κρυα κ αδιαφορη στο δωματιο.... απλα τελειωσα με το δικο μ χερι στο τελος κ αυτο εχει γινει το πολυ δυο φορες κ γτ ειχα πιει... τα υπολειπα περι παρκινγκ κ το πως ειναι το στουντιο οσοι εχουν παει τα ξερουν ειναι αθλια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Πάολα
aoratos13
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2013
την έχω δει κι όσο κι αν μου αρέσει αυτή η καυλίτσα, φράγκο δε θα δει από μένα γιατί είναι ξεφτιλισμένα άχρωμη, άοσμη κι άγευστη.
Καλύτερα να παει να καθαρίσει σκάλες.
12 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δικιολογημενη η απογοητευση σου απο την Παολα ετσι οπως μας τα περιγραφεις, κατι που δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ λογο να αμφισβνητησω.
Επετρεψε μου κατι :
Στο ολο πλαισιο των κριτικων γενικοτερα, καλο θα ηταν να μην "παιρνει η μπαλα" τα παντα εξ΄αιτιας της κακης συνευρεσης.
για αν γινω λιγο πιο συγκεκριμένος :
2 στη καθαριοτητα ?
Τοσο αθλιο θεωρεις οτι ειναι το Τριγγετα 3 ?
12 Ιανουαρίου, 2013
Μόνο και μόνο που έβαλες Χώρος/καθαριότητα χώρου: 2 είσαι βαλτός και άκυρος. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
12 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι ηταν παραδεκτα για μενα γτ πηγα πρωτη φορα εκει κ πανω στο δωματιο π με βαλανε δν ειχε ντουσιερα ειχε πολυ κρυο γτ το παραθυρο δν εκλεινε μ ειπε κ το δωματιο μυριζε ασχημα εγω αυτα ειδα αυτα εζησα δν ειμαι βαλτος ωπος γραφει ο ακυρος απο κατω απλα δν μ αρεσανε καθολου αυτα αισθανομουν σαν να μπηκα σε σπιτακι στην φυλης αλλα στο γενικα πιο προσεγμενο
12 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εσυ οταν σχολιαζεις μαλλον θα κοιτας τον εαυτο στον καθρευτη κ νομιζεις οτι ειναι ολοι σαν εσενα τελειωμενει... βαλτος εισαι εσυ π σ εθιξα το μαγαζακι μηπως εισαι κ εσυ σαν μερικους π πανε στα ιδια κ στα ιδια γτ νομιζουν οτι τους γουσταρουν κιολας αμα το πιστευεις αυτο τοτε χανω τον χρονο μ να σ μιλαω...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5