Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επειδη δεν γραφω ποια κριτικες,ε διοτη γραφω συνεχεια τα ιδια και τα ιδια και επεισης παω μονο στο κωλονου30β πλεον στην τζωρτζιαννα και στην αντριαννα και γενικα της εχω ελατωσει της τανες , οταν ομως συμβει κατι περιεργο πρεπει να το γραψω ετσι ωστε να βοηθησω και αλλους τωρα εχω δικιο δεν εχω, δεν ξερω, αλλα το ενστικτο μου λεει οτι εχω.

Σημερα δεν ξερω τι σκατα με επιασε πρωι πρωι και ηθελα με χιλια να αδειασω το σπερμα μου σε κανα βρωμομουνο του μεταξουργειου πρωτη φορα ειχα καυλες τοσο πρωι, πηγα σχολη, γυρναγα και δεν ελεγε να μου πεσει,τελοσπαντων, βγαλε λεω ενα10ρικο απο την τσεπη και πηγαινε αδεισε της μπαταριες σου..
Αλλα που να της αδειασω ρε παιδες? Τι μπαζα ειναι αυτα στο μεταξουργειο πρωινη βαρδια? Παμε καλα? Μαλακία
Τελοσπαντων, και εφτασα στο σπιτη αυτο οπου εποχες τζουλιαννας εχω κανει τα καλυτερα προγραματα ποδολαγνειας σε μπουρδελα του 10ευρου παρακαλω. Αναβηκα στον πανω οροφο, περιμενα, και μετα απο καποια λεπτα εμφανιστηκε μια εντυπωσιακη γυναικα 1.8 με τα τακουνια,ομορφη, εκφυλη,ξανθια.. Εμενα ο πουτσος μου σπαρταρουσε, ποτε εβγαλα το 10ευρω και το δωσα δεν το καταλαβα..
Εβγαλα τα ωραια ρουχαλακια μου και περιμενα ,δεν αργησε παλι καλα διοτη δεν ειχε κοσμο την συγκεκριμενη στιγμη και λεω ωραια θα γαμησουμε να τελειωνουμε.. Κατσικογάμης
Ηρθε ,ξεντυθηκε, συστηθηκε, και κατευθειαν για πιπα ενω εμενα ηταν μισοσηκωμενη. Η πιπα της μετρια γιατι εβαζε πολυ δοντι και δεν μπορουσα να το απολαυσω επειδη πονουσα, εντυπωση μου εκανε που ειχε τεραστια δοντια,και γενικα μεγαλο στομα . ( 1 το κρατουμενο)
Ειδα απο πανω μου να ερχεται ενα 2μετρο μωρο,αλλα τι μωρο? Εμενα συνεχιζε να ηταν μισοσηκωμενη διοτη δεν ειχα καταφερει ακομα να μ καυλωσει στο φουλ,οταν εκατσε διπλα μου λιγο ποιο πανω παρατηρησα κατι περιεργο στην γενετικη περιοχη της,δεν ηταν ρε φιλε συνηθησμενο μουνι, ηταν ενα πραμα περιεργο, τραβιοταν απο μεσα και ηταν μια γραμη μεχρι πολυ πανω,πηγα να το πιασω αλλα δεν το προσπαθησα,και επεισης η φωνη της εαν την επεξεργαστεις καλα στο μυαλο σου ειναι παλι περιεργη, συμπερασμα... Μηπως ειναι πρωην αγορακι και νυν εγχειρισμενο? Διοτη για να κανει παρεα με τραβελοτσατσο περιεργο φενεται,25 χρονων κουκλα και οντως κουκλα, δεν της φενεται οτι ηταν πρωην αντρα, Εαν ειναι,διοτη αρκετοι εχουν εναν ενδιασμο, και οσοι βγαινουν απο αυτο το σπιτη και το διαβασα και εδω μεσα υπαρχει ενδιασμος. Εγω παιδια μολις ελαβα το μυνημα στον εγκεφαλο μου πεσε κατευθειαν,προσπαθουσε να μου σκασει γλωσοφιλα αλλα τα απεφευγα με τροπο που δεν την εκανα να παρεξηγηθει 2 μετρα πραμα,ΟΜΟΡΦΗ παρακαλω διοτη εαν ειναι οντως πρωην αντρας και τωρα τα ψει κοψει σαν γυναικα ειναι ομορφη,επεισης και σαν φετιχιστης τα ποδια της, και η πατουσες της που παρατηρησα ηταν τεραστιες μιλαε για 42-44 νουμερα ενω ο μεσος ορος μεγεδους ποδιου μιας γυναικας ειναι 37-40 και οχι 42-43 .
Εχουμε, περιεργο γενετικο οργανο,φωνη ρομποτικη,τεραστια ποδια,2 μετρα ανθρωπος,βυζι ψευτικο,στο προσωπο της παλι δεν μπορεις να καταλαβεις και να παρατηρησεις , εχει θυληκο προσωπο ρε παιδι μου ,αλλα τεραστιο στομα, τεραστια δοντια.Δεν γαμησα παιδες μου κοπηκε η ορεξη στην ιδεα και μονο, της ειπα 2-3 δικαιολογιες , εφυγε μονη της, την επαιξα μονος μου με την ωραια τσοντα που χε εκει,τελος,πεταμενο 10ρικο, ειχα περιμενει μερχρι το βραδακι να παω στο κωλονου 30 να παρω καμια πιτσιρικα αλλα δεν αντεχα, μου ρθε ξινο ομως . Λοιπον σε αλλους ειναι πειστικο οτι ειναι τρανς,σε αλλος οχι,εγω αυτο που ειδα αναμεσα στα ποδια της στα 100 και βαλε μουνια που εχω δει στα μπουρδελα για καποιο λογο ξεχωριζε δεν ηταν νορμαλ μουνι αυτο.
Επεισης εξαιτιας της φωτεινοτητας του σαλονιου δεν μπορεις να διακρινεις καλα τα χαρακτηριστικα , χαμηλο φως, οταν ερχεται ομως στο δωματιο τα βλεπεις ολα. Μαλακία
Αυτα το θεμα ειναι οτι ειναι η δεν ειναι πρωην αγορακι? Εγω παιδες λεω οτι ειναι , απλα η εγχειρηση ειχε μεγαλο σουξε και γενηθηκε σε λαθος σωμα, ενω επρεπε να χε γενηθει γυναικα.. Δεν ξερω, εγω σκιαχτηκα παντως.. Κεφάλι σε τοίχο!
Α στο καλο.... Δεν ξερω πως θα αντιμετωπισετε αυτην την κριτικη αλλα ειμαι υποχρεωμενος να την γραψω να μην την πατησει κανενας αλλος, εχει τοσες φυσιολογικες στην περιοχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Ελισάβετ
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2013
Έγινες επίσημα τραβελογαμιάς Ντροπή .
Φυσικά και ηταν αντρας. Στο σαλονι φευγει τρεχωντας και δεν μιλαει επισης.
Μολις σε εμενα ηρθε στο δωματιο και ειπε 2 λεξεις, λεω ωραια την κατσαμε τη βαρκα...
Κλασικη τραβελοφωνη!
09 Ιανουαρίου, 2013
φιλε μου το ονομα ελισαβετ με μπερδευει αλλιιως θα ημουνα σιγουρος...ειχε τατουαζ κατι περιεργο στο @@@ της?(κατι σαν αρκουδακι κερασακια κατι τετοιο...)και αλλο ενα πιο πανω στην περιοχη του σκοληκοειδητη?
09 Ιανουαρίου, 2013
stam_90 , αν και το ξέραμε ευχαριστούμε.
Επιτέλους , υπάρχουν και πραγματικοί ετερόφυλοι που και μόνο η ιδέα ότι "κάποια" ήταν κάποτε άνδρας τους αποτρέπει από οποιαδήποτε επαφή. Άρχισα να πιστεύω ότι είμαι ο μόνος μαζί με τον χλεχλέκια.
09 Ιανουαρίου, 2013
ακορ: Δεν τρεχει κατι φιλε μου, απο την στιγμη που δεν εχει πουτσο ο καθε ενας μπορει να κανει καποιο λαθος επειδη η φωτεινοτητα των σπιτιων αυτων ειναι σε επιπεδο που στο δωματιο βλεπεις την διαφορα..

τρελακιας21: ναι φιλε, ειχε ενα περιεργο τατουαζ τωρα το θυμηθηκα, εγω δεν παρατηρησα το τατου, εγω παρατηρησα το μουνι της ,και με ελεγε και καυλιαρη αντρα και σεξυ ,απαπα Γαμήσου τωρα εγω γυναικα με τατου πανω απο το μουνι δεν εχω δει..

ακη30: Παιχτη,και μονο το φλασ στο μυαλο οτι ηταν αντρας καποτε απο τους 19 ποντους μου πηγε στους 5 αστραπη ομως...
Και ασε μερικους να με λενε πουστη Κατσικογάμης
S
stam_90
09 Ιανουαρίου, 2013
H μεγαλυτερη απατη που μπορει να παιχτει σε μπουρδελο ειναι να σου παρουσιαζουν βρωμερο τραβελο για γυναικα.+_ Ειμαι ετοιμος να τα σπασω ολα αμα καταλαβω οτι με άγγιξε τέτοια άρρωστη βρωμιάρα... ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΑΙ ΔΕ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΑΙΩΝΑ ΤΟΝ ΑΠΑΝΤΑ
X
xlexlekias
10 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χθες μας ελεγες πως απο 20 ποντους σου πηγε 5
σημερα μας λες απο 19 σου πηγε 5 Γαμήσου
αυριο θα μας λες απο 18 σου πηγε 5 Γαμήσου

τελικα μηπως την εχεις 5 ποντους? Γαμήσου
M
memos@n
10 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε πολλά μπουρδέλα (αλλά και studios...) δεν λένε ότι η κοπέλα είναι τρανσέξουαλ. Δεν είναι κακό, αλλά πες την αλήθεια ρε γαμώτο να ξέρει ο άλλος και να αποφασίσει. Η καλύτερη λύση είναι απλά...να εμπιστεύεσαι το ένστικτό σου. Αν κάτι δεν σου κάθεται καλά, τότε έχεις δίκιο σ'αυτό που υποψιάζεσαι. Μεγάλα χέρια, πόδια, στήθη σαν 2 μπάλες φυτευτές, μικρές ρόγες, σαγόνια, μεταλλιζέ φωνή, μουνάκια περίεργου σχήματος και πλατάρες, δεν είναι συνηθισμένα σε γυναίκες εκ γενετής.
10 Ιανουαρίου, 2013
Εργάζεται εκεί και συνεχίζει να εξαπατά ανυποψίαστους πάνω απο ενα έτος. Τότε παρουσιαζόταν ως Έλσα, για την οποία εχω γράψει κριτική που επιβεβαιώνει τις διαπιστώσεις σου.
10 Ιανουαρίου, 2013
Καλά ρε σεις, είναι δυνατό να μην καταλαβαίνετε από το σαλόνι ότι η συγκεκριμένη είναι καρα-τράβελος; Το άτομο μιλάμε κάνει ΜΠΑΜ! Τι χαμηλός φωτισμός και μαλακίες μου λέτε; Η "γκόμενα" είναι 2 μέτρα, με βοϊδοκεφαλή, αντρικό σώμα και 45 νούμερο πόδι. Από το πρώτο δευτερόλεπτο που τη βλέπεις καταλαβαίνεις ότι είναι τραβέλι.

Ξέρεις τι πιστεύω τελικά; Όσοι γουστάρουν έκφυλες γκόμενες έχουν περισσότερες πιθανότητες να γουστάρουν και τραβέλια. Εγώ, ας πούμε, που θέλω τη γυναίκα γλυκιά και αθώα, με λεπτά χαρακτηριστικά, δεν την έχω πατήσει ποτέ. Όταν δω κάτι έκφυλο την κάνω με ελαφρά. Ξέρω άτομα που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι το έντονο βάψιμο και γενικά το έκφυλο και σκυλοειδές. Αυτοί που γουστάρουν "σκυλιά" πιστεύω ότι έχουν τις περισσότερες πιθανότητες να πάνε κάποτε και με τραβέλι.
P
picker(1)
10 Ιανουαρίου, 2013
η τσατσα που δουλευει εκει και στο Ιασωνος 19 πανω (οπου ομοιως εξαπατουν τον κοσμο με το τραβελι που εκδιδεται και εκει) δειχνει οτι ειναι γενικα πολιτικη των ιδιοκτητων αυτο και οχι τυχαιο γεγονος. μαυρο στα μαγαζια και ξυλο στον τραβελο.
Α
αίγαγρος
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10