Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159180
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ημερομηνία ειναι ενδεικτικη.
Δευτερη φορα στην Τατοιου στο αξιοπρεπες στουντιακι και μετα τη Μαιρα ειχε σειρα η Ινα, υστερα και απο τις κριτικες στο site. Αρκετα ευκολο παρκινγκ, σχετικη αναμονη 15 λεπτα και σαλοναροσμα απο την Ινα. Πρωτη εντυπωση θετικη αλλα οχι εξαιρετική λογω ... ελλειψης στηθους !! Φυσικα πηρα αφου ειχα παει για ολα τα υπολοιπα, ωραίος κώλος, πόδια, συμπαθητικό προσωπάκι, σφιχτό σώμα. Συνεχεια με τα προγραμματα απο την ευγενικα παγερη τσατσα - χωρις εκπτωσεις βέβαια..

Στο ψητό, η Ίνα ήρθε στο δωμάτιο άνετη και με πολύ αέρα, ομιλιτική - παραπάνω από ότι θέλω γιατί πήγα για πήδημα και όχι για συζήτησηΧμμμ; Χάδια παντού και φιλιά (όχι γλώσσα) και μετά πίπα βαθιά και αρκετά υγρή, με τη γλώσσα να πηγαίνει στα @@ και μετά και από προτροπή μου κράτησε περισσότερο (καμμιά σχέση με την Μάιρα που δίνει πιπορεσιτάλ). Μετά ιεραποστολικό με βιαστικές κινήσεις από αυτήν αλλά υπάκουη τρελικά στον ρυθμό που ήθελα. Διάλλειμα για ΄γλύψιμο ρώγας και αλλαγή στάσης και να απολαύσω το απαλό δέρμα και το ωραίαο κορμί (άνευ βυζιού όπως είπα). Συνέχεια με πισωκολλητό και θέα την πραγματικά αξιόλογη κωλάρα Κατσικογάμης - το ξέρει ότι την προτιμούν γι' αυτό και μερικά Ιταλικά προς το τελείωμα (μούφα μου φάνηκαν, όπως και οι κραυγούλες και τα μ' αρε΄σει κι άλλο κλπ)

Συμπερασματικά μπορώ να πω ότι πέρασα αρκετά καλά αλλά ήταν πολύ PSE και αρκετά βιαστική και ομιλιτική για τα δικά μου γούστα. Προτιμώ ποιό επαγγελματίες (πχ. Σόνια, Στούντιο 12, καλό είναι τα κορίτσια να περνάνε πρώτα από εκεί για κανένα σεμινάριο!!!) Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2013
Κρίμα που δε δίνει κωλαράκι. Ο κώλος της είναι απλά μεγαλείο!!
09 Ιανουαρίου, 2013
Η Σόνια είναι δασκάλα.....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2