Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322664
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σιγουρα από πλευρας εμφάνισης εργαζομένων, το παρόν μαγαζάκι ειναι από τα κορυφαία του χώρου, πλην όμως δεν είναι στις προτιμήσεις μου διότι όσες φορές το έχω επισκευτεί μου έμενε μια διάθεση ξεπέτας.

Εκανα λοιπόν μια επίσκεψη πρόσφατα, σε ώρα που τα παλιότερα χρόνια συνηθως γινόταν πανικός... Απόλυτη ησυχια, κανένας πελάτης στο μαγαζί, ουτε κουδουνι ακουσα οσο έκατσα...Μου επιδείχθηκε ένα 6-μελες τιμ υψηλού επιπέδου εμφάνισης (για τα δεδομενου του χώρου πάντα) και επέλεξα τη Στέλλα με κριτήριο το πλούσιο στηθος της.

Η κοπέλα (Αρμένισσα κατα δηλωση της) είναι νεαρή (από 20-25) μελαχροινή, κοντούλα με γλυκό προσωπο και σφιχτό κορμάκι. Το στηθος της ειναι εξαιρετικό (πλουσιο C cup) και δε εμφανιση και σε αφή.

Η εκτέλεση όμως των "επαγγελματικών υποχρεώσεων" είναι μετριότατη και κυρίως με έντονη διάθεση ξεπέτας, μασαζ της πλάκας για ΑΚΡΙΒΩΣ 5 λεπτά (!!!) και στα υπόλοιπα εμφανώς άτεχνη, βιαστική και με πνευμα "εκτός δωματίου" (αν με καταλαβαίνετε)...

Συμπερασμα:
1. Πεταμενο 70ρι
2. Παρότι είχα να πάω καιρό, ο "Νόμος του 20-λεπτου" καλά κρατεί...
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2013
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2013
ok δεν είμαι εγώ ο παράξενος...
09 Ιανουαρίου, 2013
ακομα και η περιβοητη μαριαννα εχει γινει εκνευριστικα βιαστικη και τσαντιζεται αμα αργεις
Μαυρο γενικως...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2