Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159180
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση προ ημερών στο εν λόγο κατάστημα με στόχο να πάρω την ΙΝΑ που τόσα έχουν γραφτεί τελευταία για αυτή (κ απορώ γιατί) βλέποντας τις Φώτο από το site περίμενα ότι θα δω τουλάχιστον καμία βραζιλιάνα θεά με κολάρα που νικά την βαρύτητα κ όντος μόλις μπήκα είδα την Ίνα με την κολάρα της κ τα πολύ ωραία πόδια όμως μέχρι εκεί ,από την μέση κ πάνω προχωρώντας πάμε στο βυζί , δεν υπάρχει, ένα κομμάτι κρέας με μια ρόγα στη μέση αλλά το αποτελείωμα είναι η ΜΑΠΑ, ποπό ρε φιλέ τι πουλί ήταν αυτό μιλάμε για καρακάξα χάλι μαύρο δεν έχω δει ποιο άσχημη Τάνα σωστή ΚΑΤ-ΙΝΑ .
Μπαίνω λοιπόν μιας κ λέω τόσος κόσμος λέει τα καλυτέρα δεν μπορεί θα είναι τούρμπο κ με τέτοια κολάρα για θέα! Δίνω 60 για μασάζ κάνω μπανακι κ περιμένω στο πολύ σκοτεινό δωμάτιο .Όσο περίμενα άκουσα να μπαίνουν 2 ελπίζω λέω να μην αρχίσει τις βιασύνες. Μετά από λίγο έρχεται η αρχίζει ένα καλό μασαζάκι αρκετά πρόθυμη κ δυνατή στα χέρια, η συνεχεια με πίπα χειροκίνητη κ κάπου κάπου λίγο στόμα , άκουσε φαίνεται ότι άλλες γλύφουν κ αρχιδια κ νόμιζε πως το κάνει καλά, την έκοψα σεμνά γιατί αν ήταν να παίξω μαλακια καθόμουν κ σπίτι μ κ την έπαιζα κ καλύτερα , όμως όπως είπα κ πριν είχαν σκάσει κ άλλα πορτοφόλια κ έπρεπε να βγει το μεροκάματο, στο κυρίως πιάτο η κοπέλα είναι η κλασική κακή ηθοποιός που μπορεί να νομίζει κιόλας πως είναι κ αληθοφανής οι γελοίες φωνούλες σε συνδυασμό με τα ΑΛΒΑΝΟ-ΙΤΑΛΙΚΑ γινοντουσαν όλο κ ποιο ενοχλητικά, το αποκορύφωμα ήταν που δυσανασχέτησε στα 4 για το ποσό μεγάλη λούτσα έχω κ το τέλειωμα όταν μου είπε πρέπει να σε τελειώσω άντε γεια έχυσα κ έφυγα…!!Γαμω κ τα 60 κ τα πρέκια μ που κάθομαι κ ακούω κάτι αγαπούλες !Να την χαίρεστε μάγκες γελάει ο κόσμος.!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2013
Ώπα ρε μεγάλε. Βγάζεις όσους έγραψαν κριτική για την κοπέλα (ανάμεσά τους γνωστοί και αξιόπιστοι παίκτες), αγαπούληδες;;;
06 Ιανουαρίου, 2013
περαστικα καψουρακο!!!
06 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αχαχαχα!!! Είσαι γαμάτος!
Αν διάβασες τις κριτικές θα είδες ότι δεν έχω γράψει εγώ για αυτήν, ούτε την έχω δει την κοπέλα και προφανώς ούτε και την υποστηρίζω!
Σχολίασα το γεγονός πως γίνεται να αποφασίζεις πως όσοι έχουν γράψει κριτική για την Ίνα (11 κριτικές εκτός απ' την δικιά σου) είναι αγαπούληδες επειδή δεν σου άρεσε η κοπέλα και δεν πέρασες καλά.
Σόρρυ αλλά εμπιστεύομαι περισσότερο τον μέσο όρο 11 κριτικών (όλες με βαθμολογία από μέτρια μέχρι άριστα) από έμπειρους και δοκιμασμένους παίκτες, παρά την κριτική ενός εμπαθή με 0 συμμετοχή που βαφτίζει όλους τους άλλους αγαπούληδες (ή κάψουράκους).
Τα λέγαμε.
07 Ιανουαρίου, 2013
οποιος εχει ματια βλεπει αγορακι!!κ αν εισαι αντικιμενικος φεναιτε αφου δεν πηγες δεν εχεισ κ λογο να θηγεις εκτος αν ηταν αναμεσα στους αλους κανας γκομενος σου κ στον θηξαμε (ενταξι θα σου βαλουν καλο βαθμο οι φιλοι σου) αν εχεις παντος ορεξη κ εισαι οντος αντικιμενικος καλο δρομο για μεταμορφοση κ ελα να μου πεις αν ειμαι εμπαθεις η οχι!!οσο για εσας τους επαγγελματιες κριτικους θα ηπαρχουν αντικιμενικες κριτικες μπας κ γλιτωσει κανα ευρο ο κοσμακις!αυτα τα ολιγα!εισαστε καρα μπαμ αγορακια!!
07 Ιανουαρίου, 2013
piliea μαθε να δεχεσαι και την κροτικη των αλλων.σου εκανε ενα σχολιο ο Ξυδης και αμεσως να ειρωνευτεις!
γραψε οτι θες,αλλα ειρωνεια απο πρωτη κριτικη και πρωτα σχολια δε λεει.
07 Ιανουαρίου, 2013
Αγαπητέ the pilieas. Δεν νομίζω ότι το γεγονός ότι δεν πέρασες καλά δικαιολογεί τα εξευτελιστικά τύπου σχόλια που γράφεις για την συγκεκριμένη κοπέλα. Την κοπέλα ούτε την έχω δεί ούτε την έχω επισκεφθεί. Άλλο να μην σου άρεσαν οι υπηρεσίες της κι άλλο να σχολιάζεις με εκφράσεις τύπου "κομμάτι κρέας" την εξωτερική εμφάνισή της. Αν μη τι άλλο είχες όπως όλοι μας την ευκαιρία να την δείς πρίν μπείς στο δωμάτιο και να πάρεις τις αποφάσεις σου. Ρίσκαρες και καλά έκανες αλλά "έχασες" αυτή τη φορά. ΟΚ συμβαίνει καμιά φορά αλλά τότε πας για άλλα. Μπορείς φυσικά να εκφέρεις άποψη για την εμπειρία, αυτός είναι και ο ρόλςο του site εξάλλου αλλά όχι κι έτσι...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6