Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση έγινε στο προηγούμενο tour και όχι στο τωρινό.
Εντυπωσιακή υποδοχή μπορώ να πω με ένα σετ σέξι εσωρούχων,ψηλοτάκουνα,ωραίο βάψιμο,χαμόγελο και ευγένεια. Χαμόγελο Εντύπωση μου έκανε ο πολύ χαμηλός τόνος της φωνής της,πράγμα που με εξίταρε ακόμα πιο πολύ.Το δωμάτιο και το μπάνιο ήταν στην εντέλεια και η αίσθηση που μου άφησε είναι οτι ενδιαφέρεται πολύ για την πρώτη εικόνα που θα σχηματίσεις για αυτήν.Κορμί πολύ καλό αλλά οι ουλές απο την πλαστική στο στήθος έβγαζαν μάτι,ενώ το πρόσωπο της προσωπικά δεν μου έβγαζε την έντονη αγριάδα σε σχέση με τις φωτογραφίες.
Σε ότι αφορά το service περίμενα πολλά περισσότερα.Δεν λέω...θα κάτσει να την πηδήξεις σε ότι στάση θέλεις,με όποιο ρυθμό θέλεις,όση ώρα θέλεις αλλά κάτι ψευτοβογκητά και μια νωχελικότητα που είχε στις κινήσεις της την μισή τουλάχιστον διάρκεια του ραντεβού με χάλασαν αρκετά. Λύπη Οι πρωτοβουλίες που πήρε ήταν λίγες και αν δεν έκανα κίνηση για δεύτερο γύρο ακόμα στην κουβέντα θα μέναμε...Το σκηνικό που θα θυμάμαι είναι όταν σε μία φάση έχει ανοίξει τα πόδια της σε θέση σπαγγάτου και γραπώνοντας τα κωλομέρια μου με έσπρωχνε βαθειά μέσα της. Γλώσσα Η καλύτερη στάση που είχα οπτικά μαζί της ήταν στα τέσσερα,όπου τουρλώνοντας τον πολύ ωραίο κώλο της είναι αρκετό για να σε φτιάξει αλλά το ελαφρύ ξανθό χνούδι που υπάρχει σε κάποια σημεία κάποιους μπορεί να τους χαλάσει.
Δεν γνωρίζω αν την πέτυχα σε άσχημη μέρα αλλά απο κάποια που έχει κάνει και ένα πέρασμα απο την τσοντοβιομηχανία,οι προσδοκίες μου ήταν μεγάλες και δεν τις δικαίωσε.Η τελευταία πρόταση που έγραψα,σε συνδυασμό με κάποια αρνητικά πράγματα που διέκρινα στην συμπεριφορά της,συν κάποια άλλα που συζητήσαμε τα οποία θα κρατήσω για πάρτη μου,είναι αρκετά για να μην την ξανασυναντήσω.

Κώλο δεν πήρα γιατί ήταν extra.

Με λιγότερα λεφτά έχω περάσει αρκετά καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
230
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2013
Περίεργη περίπτωση η δεσποινις. Οταν πρωτοηρθε με το ιστορικό πρακτορείο S ηταν πραγματικά ένα απίστευτο μωρο με τρομερή καβλα. Τώρα έχει γίνει ψυχρή επαγγελματίας έχων τα κάνει σίγουρα ατυχείς εμφανισιακες αλλαγές πιθανώς λόγω τσοντοβιομηχανιας. Το να αντικαταστησεις ένα ζευγάρι ικανοποιητικότατα βυζια με 2 πλαστικές μπάλες που φαίνονται στερεωμενες με φερμουαρ είναι μάλλον ντεκαβλε. Αυτο που μου έκανε εντύπωση δε, είναι η αλλαγή τιμολογιακής πολιτικής πιθανώς για να αποσβεσει την επένδυση η κάνει milking strategy θεωρώντας οτι σε 1-2 χρόνιακια θα κρεμάσει τα 12ποντα.. Εάν δείτε προσεκτικά στο γνωστό site, στο μισάωρο έχει προσθέσει ΦΠΑ και πλέον χρεώνει το κωλαρακι έξτρα! Την ρώτησα μάλιστα γιατί αυτή η αλλαγή και μου απάντησε οτι δεν θυμάται (είναι πολύ μικρή για να έχει αλζχαιμερ νομίζω ) καθώς τα ραντεβού της είναι απο μονοωρα και πάνω. Με λίγα λόγια είναι και ανειλικρινης.
Βεβαίως το φαν κλαμπ της θα υπάρχει, αλλα πλέον με αυτούς τους όρους, αυτές τις εποχές, η ψαλίδα έχει κλείσει αρκετά για να φιγουράρει ως αδιαφιλινικητο φαβορί.
02 Ιανουαρίου, 2013
Φοβάμαι πως σε κάθε περίπτωση καμία κοπέλα που έχει "χτυπήσει" τετραψήφιο νούμερο ερωτικών συντρόφων, τους περισσότερους με αμοιβή βεβαίως, δεν γίνεται να ευχαριστιέται πραγματικά το σεξ με τον κάθε επόμενο, όσο σέξυ και καυλιάρα να ήταν αρχικά. Ίσως αυτό να γίνεται πολύ σπάνια πλέον και με ορισμένους που έχει αναπτύξει κάποια ιδιέταιρη χημεία.
Συνεπώς η κάθε γνωστή πορνοστάρ μάλλον 6άρια θα παίρνει συνήθως, αντικειμενικά, από τον μέσο πελάτη της.

Για γνήσια καύλα καλύτερα να έψαχνε κανένας σε τίποτα amateurs milfs, κατά προτίμησιν εγχώριες, από αυτές που κάνουν 1-2 βίζιτες τη βδομάδα για συμπλήρωμα εισοδήματος, αλλά και σεξουαλικής ικανοποίησης.
Το κακό είναι πως αν γίνουν επαγγελματίες και βάλουν 3-4 βίζιτες τη μέρα το ίδιο θα αποδίδουν κι αυτές στο κρεβάτι...
03 Ιανουαρίου, 2013
milking strategy - το έχεις πιάσει το νόημα,όχι τόσο για να κάνει απόσβεση στις πλαστικές όσο για άλλα πράγματα που σκέφτεται τα οποία είναι θεμιτά...απο την εμπειρία που είχα όμως χρειαζόταν 2-3 σκαλιά παραπάνω για να δικαιολογήσει τα λεφτά της.Όσο για τον κώλο παλιά δεν ήταν extra απλώς έπαιζε στο 300άρι με όλα μέσα.

---------------------------------

Έτσι είναι γιατρέ
Τέλος πάντων,πήγα,δοκίμασα,μου έφυγε η περιέργεια,αυτό ήταν
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3