Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
Hot
Cinema 216318
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Πηγα κατα τις 12.30 το μεσημερι Κυριακη.Πληροφορηση για την λειτουργια απο τον νεαρο στα εισιτηρια αψογη.Εκανα μια βολτα και πηρα μια καμπινα στο ισογειο διπλα στην εισοδο με δυο Glory hole.Αφου συνηθησα το σκοτεινο της καμπινας και ειδα αρκετες τσοντες γιατι ηταν νωρις και κοσμο δεν ειχε,κατα τις τρεις αρχισε να ερχεται σιγα σιγα κόσμος και τοτε εβγαλα ολα μου τα ρουχα και εμεινα γυμνος σε κοινη θεα οποιου ηθελε να με δει απο τις μεγαλες τρυπες στον τοιχο απο τις διπλανες καμπινες.Αρχισαν δειλα δειλα να με χουφτωνουν διαφορα χερια και να μου χαιδευουν τον κωλο και την κωλοτρυπιδα.
Κατα τις 5 μπηκε ενας τυπος διπλα και αρχισε να την παιζει και οταν εσκυψα να τον βλεπω απο την τρυπα σηκωθηκε και μου την εδωσε πιπα που κρατησε 10 λεπτα και στο τελος εχυσε πανω στον κωλο μου ενω με παρακολουθουσαν απο την αλλη καμπινα.
Απο εκει και μετα ερχοντουσαν συνεχεια για τσιμπουκι διαφοροι μεχρι τις 7 που εφυγα.Ενας 60αρης μου ζητησε την αδεια να ελθει στην καμπινα μου και με γαμησε στα 4.
Το καταστημα ειναι πεντακαθαρο ,ασφαλες και το συνιστω σε οποιον θελει να περασει καλα μερικες ωρες χωρις μαλακες γυρω του.ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2012
Λιλα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
51
Πόντοι:
66
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gay&crosskastoria

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2012
είχες πάρει και τον κώνο μαζί;;
F
foufoutos_30
01 Ιανουαρίου, 2013
Γεια σου ρε Λιλα αρχοντα! Καλη χρονια και παντα τετοιες χαρες σου ευχομαι Κατσικογάμης
01 Ιανουαρίου, 2013
Από τις 12.30 ως τις 15.00 έβλεπες τσόντες; Το ξεπέτσιασες...
01 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπραβο ρε Λιλα! Δωστα ολα! Σε παω.
01 Ιανουαρίου, 2013
.Λιλα ειναι το καλλιτεχνικο η ετσι σε βαφτισανε?.Σπασίκλας
01 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σου μαυρισα την κριτικη λιλα Γαμήσου
01 Ιανουαρίου, 2013
ένας παθητικός πούστης την παίζει άραγε βλέποντας τσόντες? και αν την παίζει (μέχρι "τέλους"), γιατί δεν πάει να γαμήσει, να γίνει straight, παρά αφήνει να τον γαμάνε 60άρηδες.
δύσκολα ζητήματα πρωτοχρονιάτικα, μόνο ο ίδιος μπορεί να μας τα λύσει.
02 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αχ μωρη κακιά.
22 Δεκεμβρίου, 2023
Μπράβο Λίλα κι εγώ πάω σε αυτά τα μέρη δυο φορές μόνο έχω πετύχει πιο θυληπρεπή άντρα. Συνήθως είναι όπως οι στρέητ, δεν βλέπεις καμία διαφορά. Λίγοι γαμάνε πάντως
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9