Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την είχα σταμπάρει καιρό τώρα.
Αν και θα προτιμούσα να την δοκιμάσω στην πρωινή της βάρδια και να αποφύγω τυχόν κούραση λόγω διπλο-βάρδιας, τελικά την πήρα την Παρ. 28/12/12 κατά τις 23:00. Παρόλα αυτά, ήταν πρόσχαρη και ενεργητική, χωρίς ίχνος κούρασης ή βιασύνης.
Με το που εμφανίστηκε στο σαλόνι και μου χαμογέλασε, δεν υπήρχε περίπτωση να μην περάσω. Δεν άργησε να έρθει και εκείνη , με αέρα και χαμόγελο. Αφού έβγαλε το βρακάκι της, ήρθε από πάνω μου, με το ένα χέρι μαλάκιζε (λίγο άτεχνα & γρήγορα) το “βιολί” μου και με το άλλο με χάιδευε και με φιλούσε σε όλο το στήθος/κοιλιά.
Σχετικά γρήγορα της λέω να ξαπλώσει, μιας και πήγα εκεί με σκοπό να την φιλήσω εγώ παντού και όχι αυτή. Αμέσως υπάκουσε και αφέθηκε στις ορέξεις μου, όπου τα χειλάκια μου ταξίδεψαν παντού στο καθαρό τρυφερό κορμί της. Έδειχνε να το απολαμβάνει, αφήνοντας κάποια καβλωτικά βογγητά. Αφού την χώρτασα, στεκούμενος γονατιστός στο κρεβάτι, εκείνη με πλησίασε αισθησιακά να μου φορέσει την “πανοπλία”. Έχει αυτό το κάτι, αυτήν την σιγουριά, αυτήν την λάγνα συμπεριφορά , που φέρνει το πρόσωπό της σε απόσταση αναπνοής από το δικό σου, με χαμηλή αισθησιακή φωνή, με μεθυστικό κοίταγμα μέσα στα μάτια, που θές να την αρπάξεις από τα μαλλιά και να την πλακώσεις στα γλωσσόφιλα και στα πουτσο-σκάμπιλα. Γλώσσα
Δεν δοκίμασα το στοματικό σας, αλλά περάσαμε κατευθείαν στο ψητό. Παρόλο που σπατάλησα αρκετό χρόνο στα προκαταρκτικά μου, δεν με βίασε καθόλου, ούτε εκείνη , αλλά ούτε και ο τσάτσος. Αφού τελειώσαμε, μου είπε πως με περιμένει ξανά και στα 2 μαγαζιά/βάρδιες που δουλεύει.
Θα την ξαναπάρω . . ..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλλα
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού