Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχω καιρό να περάσω από τον εν λόγω σπιτάκι, μιας που έχω καιρό να ακούσω ότι έχει φέρει κανά αξιόλογο πορνίδιο. Κάτι πήραν τα αυτιά μου και είπα να κατέβω.
Τελικά, από το δωμάτιο βγήκε ένα εμφανίσιμο ξανθό, με σπαστό μαλλάκι μέχρι τους ώμους, απίθανο λεπτό κορμάκι και λαχταριστό ποπάκι (ωσάν μελομακαρονάκι. Κάνει επιθετικό σαλονάρισμα, ίσως πίεσης από τον κοντό Αλμπανο-τσάτσο, ίσως και λόγω νέα στον χώρο (3 μέρες στο κλαρί) και θέλει να βρεί πελατεία.
Αφού δεν με άφηνε να φύγω, δώσαμε αμοιβαίες υποσχέσεις για αργότερα.
Κάνω λοιπόν μια βολτίτσα και γύρισα για να δούμε αν οι υποσχέσεις για καλή περιποίηση πραγματοποιηθούν.
Μπήκα στο μικρό δωματιάκι (που κάποτε έβγαζα τα μάτια μου με την Στέλλα με τα αστεράκια) και περίμενα το κουκλί. Μπαίνει μέσα ορεξάτο και ξαπλώνει πάνω μου. Αρχίζει τις ζεστές αγκαλίτσες και φιλάκια στο λαιμό, μάγουλα & στήθος. Μου δίνει τα μικροκαμωμένα στηθάκια της για πιπίλισμα, ενώ ταυτόχρονα αναστέναζε καυλιάρικα στο αυτί μου. Την ξαπλώνω και την αρχίζω στα φιλιά παντού. Τα δεχόταν με περισσή ευχαρίστηση. Κατά την στάση 69, έδωσε ρέστα και όχι μόνο. Με διέταξε να μπώ αμέσως μέσα της και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα και το παθιασμένο σεξ.
Ο τσάτσος μας έσπασε τα αρχίδια 2-3 φορές, αλλά εμείς είχαμε άλλα στο μυαλό μας, έπρεπε να ολοκληρώσουμε. Και τα καταφέραμε. Αφού με ευχαρίστησε, βγήκε έξω, όπου είχε να αντιμετωπίσει το μένος του κοντο-μπίφτεκου που έκατσε λίγο παραπάνω. Θυμός
Φυσικά, μόλις βγήκα από το δωμάτιο, τον ξέχεσα κανονικότατα, και του εξήγησα ότι το 20αρι ΔΕΝ βγαίνει πλέον εύκολα και αν η κοπέλα καθυστερεί, είναι διαφήμιση γι’αυτήν. Επίσης του επεσήμανα ότι οι περισσότεροι Έλληνες ενημερώνονται από το ίντερνετ για τις επιδόσεις κοπέλας και τσάτσου, οπότε θα της κάνει μεγάλη ζημιά αν συνεχίσει έτσι. . . . . . .
Στο χέρι μας είναι να του το δώσουμε να το καταλάβει . . . .Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίλυ
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2013
Καλά του τα είπες....
εγώ όταν περιμένω στο σαλόνι να έρθει η κοπέλα και βλέπω την υπηρεσία
να χτυπάει πόρτα της βάζω χέρι επιτόπου...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1