Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καταρχην διαβασα 2 κριτικες που υπαρχουν για Ειρηνη, σε αυτο το καταστημα, μαλλον δεν ειναι η ιδια, την κοπελα την κοβω γυρω στα 30+++, μαυρα μαλια μακρια, προσωπακι καλουτσικο, βυζαρες φυσικες μεγαλες νερουλες, αλλα παρα πολυ λακταριστες με μεγαλη ρωγα, περηφερεια εχει και κοινως καποια παραπανησια κιλα που την κατατασουν στην κατηγορια νταρντανες ή ισως μπαρμπατσικια, την ειδα στο σαλονακι να βγενει φοροντας ενα ολοσωμο μπλε-μαυρο κορμακι σαν κορσε το οποιο ζουλαγε καταπληκτικα τις βυζαρες τις, αν και απο σωματακι την εκοψα δεν ειχε σωμα μοντελου, αλλα σωμα κοινης καθημερηνης κοπελας που ευχαρηστιετε τα καλα της ζωης.! Περασα μεσα χωρις 2η σκεψης μιας και μολις ειχα ξεκινηση την βολτα μου. Ενδιαμεσως μεσολαβητης δεν υπηρξε, συννενοηση με την Ειρηνη, απλο προγραμμα 30€, το δωματιο γνωστο, το κλιμα εβγαζε καλη ζεστη, κωλοχαρτο στο κομοδινο και κρεμοσαπουνο.
Η Ειρηνη μου αφησε αρκετο χρονο, και με το μπηκε συστηθηκαμε στα πολυ καλα ελληνικα που γνωριζει, δουλευει μονο πρωινα μου ειπε, και πεταξε τις βυζαρες τις εξω χωρις να βγαλει το κορσε απλα το εκανε προς τα διπλα βγαζοντας τα βυζια της, αυτο βοηθησε αρκετα ωστε τα βυζια να μην κρεμασουν και να διατηρησουν το σχημα τους, τα απολαυσα αρκετα στα ορθια πριν ξαπλωσουμε στο κρεβατι, εκει προσφερε ελαχιστα προκαταρτικα πριν επειδωθει σε μια τελεια πιπα με πολυ καλη χρηση της γλωσσας, αρχιδακια δεν θυμαμαι να εγλυψε καθολου, μαλλον οχι, το βρακακι της δεν το εβγαλε, παρα μονο πριν αρχισει η πραξη, οπου ανεβηκε απο επανω για αρχη, καλες κινησεις θα ελεγα, τα σωματα μας τεροιαξαν, τα χερια μου σφιξανε γυρω απο το κορμι της και δεν μπορουσα να χωρτασω αυτη την περηφερειας της.! αλαξαμε σε κανονικο, οπου ειχα και την πρωτη επαφη με το μουνακι της, καλο σχηματακι ανοιγει ωραια, η αισθηση του καλη αν και χρησημοποιησε κρεμα, οι μπουταρες τις ειναι το ιδιο λακταρηστες με τα βυζια της τα οποια χαρη στο κορσε που δεν εβγαλε δεν πεσανε δεξια αριστερα αλλα κοιτουσαν σχεδον τον ουρανο, το τελος ηρθε καπου εκει αγγαλιαζοντας την σφηχτα αφησα τα υγρα να φυγουν.
Καλη περιπτωση η Ειρηνη, δεν εκπλησει με την αποδοση της, αλλα τιμαει στο ελαχιστο τα λεφτα της, δεν προτεινετε σε μοντελοπνιχτες, αλλα για καποιους που θελουν ενα διαλημμα απο αυτες ναι.! μου αφησε καλες εντυπωσεις η κοπελα, ποιο πολυ για το μη μοντελες σωμα της που εμενα μου αρεσε, δεν ειναι τοσο αποθητικο, ντυμενη θα ειναι ποιο σεξι μιας και τα ρουχα σφιγγουν και αναδυκνειουν το κορμι της γυναικας καλυτερα, και για αυτο στο μελλον ισως την ξαναεπισκεφτω. Ομιληττικη την βρηκα επισης, βυαστικη να φυγει απο το δωματιο δεν εδειξε, τσατσα αν και υπηρχε, δεν την ειδα και για αυτο μπενει το 5 στην βαθμολογια, αν και ο ρολος της Ειρηνης ως διαπραγματευτης ηταν αριστος, αλλα δεν μπορει να παρει το 10.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.149
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού