Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 47 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Τετάρτη δεύτερη μέρα τον Χριστουγέννων στις 19.30 ,
καταρχήν την Ναταλί την είχα δει 2-3 φορές σε γρήγορες βόλτες που είχα κάνει αλλά δεν ξέρω αλλά δεν την είχα προσέξει....σήμερα κόλλησα με το πρόσωπο της αλλά
και με το ότι ανακοινώθηκε πρωκτικό , η Ναταλί σύμφωνα με τα λεγόμενα της είναι Ρουμάνα 20 χρονών , είναι μελαχρινή κοντή πολύ λεπτή(όχι κοκαλιάρα)το κορμάκι της
είναι ωραίο και ισορροπημένο(δεν έχει ας πούμε μεγάλα πόδια ή κοντό κορμό κλπ)το βυζάκι της είναι μικρό και έχει μια ρογίτσα που όταν καυλώσει γίνεται πέτρα....
ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή αλλά και λιγομίλητη ,να πώ ότι τα δωμάτια είναι απο τα χειρότερα που υπάρχουν σε σπίτια της φυλής και μυρίζουν... κάθισε δίπλα μου έβγαλε
το μαύρο σετάκι εσωρούχων που φορούσε και άρχισε μα μου παίζει τον πούτσο μου , άρχισα να την φιλάω στο λείο κορμάκι της και την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να γλύφω
το μικρό και καλοξυρισμένο μουνάκι της , μικρές κραυγούλες της ξέφυγαν , είχε κλειστά τα μάτια της και φαινόταν να το απολαμβάνει , της είπα τώρα η σειρά σου και χαμογέλασε ,
μου πέρασε προφυλακτικό και άρχισε μια πίπα αρχικά μέτρια που όμως χωρίς καμιά παραίνεση δικιά μου την βελτίωσε...πρώτη στάση αυτή απο πάνω όπου στην κυριολεξία την έκανα
ότι ήθελα , την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου με μεγάλη άνεση(δεν πρέπει να είναι πάνω απο 50 κιλά με τίποτα), μετά σηκώθηκα όρθιος παίρνοντας και αυτή μαζί μου και
την γάμαγα στα όρθια ένω της έβαλα δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της , η οποία ήταν τόσο σφιχτή που με έκανε να απορήσω πώς θα μπώ μέσα της , τρίτη στάση την έστησα στα τέσσερα
στην άκρη του κρεβατιού , πήρε καλή στάση σώματός και με εμένα όρθιο άρχισα να την γαμάω πισοκωλητά , μετα απο λίγο της ζήτησα κώλο , μου είπε ναι αλλά σιγά σιγά ,
δεν είχε φέρει κρέμα και αφού είχα κάνει ήδη δυο προσπάθειες βάζοντας ίσα ίσα το κεφαλάκι στην κωλοτρυπίδα της , της έπιασα τα κωλομάγουλα της με τα χέρια μου και ανοίγοντάς
τα μπήκα σιγά σιγά μέσα της , αφού για λίγα δευτερόλεπτα έμεινα μέσα της ακίνητος , άρχισα να την γαμάω , μετα απο λίγο αποκτήσαμε και ρυθμό και άρχισα να τις σκίζω το κωλαράκι
της με πιο γρήγορους ρυθμούς , μετα απο λίγο ήρθε και το τέλος , στο δωμάτιο έκατσα περίπου 13-14 λεπτά , θέλω να πώ ότι ήταν μακράν ο πιο στενός
κώλος που έχω πάρει τα τελευταία χρόνια , λογικά θα την ξανατιμήσω κάποια στιγμή(σειρά έχουν Φλόρα , η Ιζαμπέλα , η Αντζελά και η Λίλη...) αφού μου αρέσει ο σωματότπος της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού