Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 163801
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
2.0
Μουσική
 
1.0
Ποιότητα ποτών
 
2.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μάγκες ένα έχω να πω... Αίσχος!!
Μέσα στην οικονομική κρίση και τα μουνόπανα στις Mousses αποφασίσανε έτσι απλά να βαρέσουν μια αύξηση τιμών 10%!! 11 ποτό, 11 το απλό και 55 το prive!!!
Τελευταία φορά πριν 3 μηνες ήταν αντίστοιχα 10,10 και 50..
Και φυσικά απόδειξη πουθενά. Να φάμε και το ΦΠΑ από το κράτος.
Εμένα δε, προπάθησε ο τυπάς να μου φάει και κάτι ρέστα.. Σου λέει πάνω στην κάβλα είναι, ένα δίευρω πάνω, ένα κάτω.. Σιγά μην τα κοιτάξει!!

Νομίζω ότι το μποϋκοτάζ μας ως καταναλωτές τους χρειάζεται και ίσως τους επαναφέρει λίγο...

Υπηρεσίες; Οι ίδιες και χειρότερες. Θεωρούν φαντάζομαι ότι επειδή έχει ημίφως δεν φαίνεται η μπίχλα στις καρέκλες που δεν έχουν σκουπιστεί ποτέ. Επίσης φαντάζομαι θεωρούν ότι είναι πράγματι club όπου πας να χορέψεις έξαλλα, γιατί αλλιώς δεν εξηγείται που η μουσική τους είναι στα 1500 Decibell!!! Δεν μπορείς να μιλήσεις ούτε καν ουρλιάζοντας στο αυτί του άλλου!

Οι κοπελιές είναι σε γενικές γραμμές καλές. Από τις 20, αντικειμενικά έχει 4-5 πολύ καλά! Ωστόσο το πρήξιμο για ποτο/χορό έχει καταντήσει εκνευριστικό. Όταν λέμε σε κάποια δεν θέλω, ΕΝΝΟΟΥΜΕ "ΔΕΝ ΘΕΛΩ"! Έτσι απλά και χωρίς να το αναλύουμε... Anyway, ως χρόνια πελάτης του συγκεκριμένου μαγαζιού λέω να απέχω για λίγο διάστημα μήπως και κάπως βελτιωθεί. Προτιμώ άλλα πιο έντιμα κωλόμπαρα...
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού