Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488370
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
μετα απο λιγο καιρο απουσιας επανερχομαι στην μαχη χτες Τεταρτη βραδυ με την Παολα που οι φωτογραφιες της μου αρεσαν πολυ και ειδια οι βυζαρες της και η κωλαρα της!

και απο κοντα καλη ειναι και στη φατσα ομορφη αλλα οι φωτογραφιες μαλλων την κολακευουν. Δεν απογοητευτηκα φυσικα και περασα. προγραμμα με 69 πηρα και 70 ευρω. ΓΥμνο τσιμπουκι δεν ειχε. Οταν μπηκε στο δωματιο τα βυζια της δεν ηταν τοσο τουμπανα οταν εβγαλε το σουτιεν. ηταν λιγο πεσμενα. Το κακο ομως δεν ειναι αυτο το κακο ηταν που η Παολα ευγενικη μεν αλλα ειναι αυτο που λεμε παλτο σκετο η καλυτερα μουφα. Ειναι απλο δεν το εχει καθολου. Δηλαδη για να καταλαβετε καυλα μιας βδομαδας περιπου δεν καταφερε να μου τον σηκωσει καλα καλα. Λιγα ψωφια χαδια στην αρχη και μετα τσιμπουκι χωρις καμια καυλα. τιποτα απολυτως! και 69 δεν μπορουσα να γλυψω καλα γιατι δεν ειχε παρει καλη σταση. Το μουνακι της παντως μοσχοβολουσε.Λεω δε γαμιεται παμε για το γαμησι που και εκει ατυχησαμε συναδελφοι! Τραβιοτανε εκανε απο εδω εκανε απο εκει οταν εβαζα λιγο δυναμη αντιδρουσε και βεβαια χαλαστηκα και τελειωσα με το ζορι. Με λιγα λογια δεν αξιζει τα λευτα της καθολου συναγωνιστες!

να ξαναπω και λιγα λογια για το στουντιο γιατι μετα οπως δεν ειχα χορτασει πηγα απεντατι στο Αριστοτελους 5 που δεν ειχα ξαναπαει και ειδα τη διαφορα. Το στουντιο ειναι παρα πολυ καλο και καθαρο και η τσατσα παρα πολυ ευγενικη πιο ευγενικη πεθαινεις. με ρωτησε αν θα εκανα ντους και μου εδειξε πετσετα σφραγισμενη και παντοφλες το ιδιο. ειχε και ζεστο νερο. γενικα μια κατασταση ανθρωπινη και πολιτισμενη και οχι μονο! γιατι θα γραψω και για το αλλο που πηγα να δειτε τη διαφορα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
84
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2012
πάρε Μπιάνκα και βάλτη να ιππεύσει, ενδείκνυται να έχεις καθρέφτη να δεις πως το δουλεύει.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1