Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Νασια νεαρη γυρω στα 20,μελαχρινη με ισιο καρε πολυ ομορφη φατσα με πανεμορφα ματια,φαρδυς τρυφερος κωλος,μικρα βυζια με ωραια μεγαλη ρωγα.Ουκρανη δεν ειναι σε καμια περιπτωση οπως συστηνεται.Εμφανισιακα αγγιζει την τελειοτητα αλλα τα αρνητικα σχολια στην πλειοψηφια τους με απετρεπαν εδω και καιρο να δοκιμασω αν και μου αρεσε παρα πολυ.Σημερα σαν καλος μαλακας μπηκα και πεταξα κυριολεκτικα ομως 30ε για το απλο προγραμμα.Ποιο απλο δηλαδη?...αυτο ηταν το ανυπαρκτο προγραμμα

Μπηκε μεσα εντελως ψυχρη,αμιλητη ακουνητη χωρις ουτε ενα νευμα.Προσπαθησα να σπασω τον παγο με καποια κοπλιμεντα για την εμφανιση της αλλα δεν...Εκατσε στην ακρη του κρεβατιου σε αποσταση ωστε να μην μπορω να πιασω τιποτα.Εκανε ταχα λιγο πως με τριβει,πως με χαϊδευει με φανερη νευρικοτητα και αμηχανια...παω να της πιασω τα βυζια λιγο...τιναζεται οχι ετσι ποναει,παω να της πιασω τον κωλο τραβιεται προς τα κατω να μη φτανω.
Ξαπλωσε μπρουμυτα την λεω,γυρναει για λιγο παω απο πισω της για τριψιμο,οχι ετσι μου λεει ποναει η πλατη μουΘυμόςΘυμός...αρχιζω φορτωνω σιγα σιγα αλλα παω με τα νερα της μεχρι εκει μπας και γινει τιποτα

Προσπαθω να την φιλησω απαλα στο λαιμο,ψιλοκαθεται αλλα με απωθει κιολας...Δεν εχω συνηθισει να καυλωνω με τηλεπαθεια η με την οραση,προφανως το φυσιολογικο ειναι να υπαρξει και καποιου ειδους σωματικη επαφη
Ξαπλωνω ανασκελα μου την παιζει λιγο να'χαμε να λεγαμε,περναει την καποτα και αρχιζει μια πιπα βαθια και ρουφηχτη,καλη θα ελεγα αρχικα αλλα ακομα κι αυτο το χαλασε οταν περασε τα αρχιδια μου για μπαλες χαλαρωσης και μου τα ζουληξε πολυ δυνατα χωρις να το περιμενω...πως δε την εδωσα μια μπουνια εκει ακομα απορω.Με ξενερωσε απιστευτα και μετα εκανε αλλη μαλακια....ενω συνεχισε να μου κανει πιπα αρχισε να μου σφιγγει τον πουτσο πολυ δυνατα και μου τον γυρναει προς τα κατω σα να ηθελε να μου τον χωσει στον κωλο μου

Ελα απο πανω την λεω μπας και γινει τιποτα.Ενα μουνι μεσα στο τζελ,μου τον επιανε κιολας και τον εσφιγγε και στην ουσια με απετρεπε να το χωσω μεσα οποτε κανω την τελευταια απελπιδα προσπαθεια λεγοντας της να ξαπλωσει ανασκελα.Ξαπλωνει,ανοιγει ελαχιστα τα ποδια μπαινω καπως κουτσα στραβα και βαζει παλι το κωλοχερο της και με τραβαει προς τα εξω και μου τον σφιγγει και δε σηκωνει και το ποδια της επιτηδες.Κι εδω ερχεται το καλυτερο...κοιταει το φτηνιαρικο ρολοϊ της και μου λεει τελος χρονου και κανει κινηση να φυγει...Εν τω μεταξυ ουτε 10λεπτο μεχρι εκεινη τη στιγμη

Ηταν σα να με βαρεσε ρευμα,τιναχτηκα απο το κρεβατι σηκωθηκα ορθιος...ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ ΑΧΡΗΣΤΗ της φωναξα,τρομαξε τιναχτηκε κι αυτη απο το κρεβατι για να την κοπανησει αλλα μου την ειπε κιολας...'εσυ φταις'.Εκει τρελαθηκα εντελως και τραβαω την καποτα με μανια,μαλιστα δε βγηκε με την πρωτη και μου γυρισε πισω και με χτυπησε σαν σφεντονα Μεγάλο χαμόγελο,και οπως ηταν γυρισμενη με πλατη και εβαζε το βρακι της,της την κοπαναω με μανια στο κεφαλι ενω συνεχιζω να τη βριζω.Φευγει εντρομη και τη στιγμη που ανοιγει την πορτα επειδη ειχε κοσμο στο σαλονι της ριχνω και το τελικο σε πολυ δυνατο τονο ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΛΙΟΒΡΩΜΑ...οι αλλοι εξαφανιστηκαν αμεσως.Η καποτα που της κοπανησα κατεληξε στο πατωμα μπροστα στο νιπτηρα.Προς στιγμην σκεφτηκα να δωσω μια κλωτσια το καλαθακι ωστε να πεσουν και τα υπολοιπα στο πατωμα αλλα φερθηκα σαν κυριος Λύπη
Βγαινοντας εριξα και τα μπινελικια σ'αυτη την ξανθια σιγανοπαπαδια την τσατσα...την λεω τι ειναι αυτο το μπαζο δεν κανει τιποτα μεσα...Τι ειναι αυτα που λες,μονο εσυ τα λες αυτα...Βρε αντε γαμησου κι εσυ την λεω,ολοι την βριζουν στο ιντερνετ και να δεις τι μαλακιες θα γραψω κι εγω της λεω.Καριολες...

Σκατα η ολη φαση χαλαστηκα πολυ ασχημα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάσια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.194
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2012
Έσπασα στο γέλιο τύπε μου! Δεν λέω έφαγες μεγάλη ήττα αλλά η κριτική τα σπάει! +1 από εμένα!
27 Δεκεμβρίου, 2012
Αχαχαχαχαχα!
Θεός ! Μεγάλο χαμόγελο
27 Δεκεμβρίου, 2012
Κι εγώ γέλασα!
Χτύπα και μια Έρικα τώρα που πήρες φόρα...Μεγάλο χαμόγελο
27 Δεκεμβρίου, 2012
καλα της εκανες al,μαυρο σε τετοια μαλακιστηρια....
27 Δεκεμβρίου, 2012
"...ενω συνεχισε να μου κανει πιπα αρχισε να μου σφιγγει τον πουτσο πολυ δυνατα και μου τον γυρναει προς τα κατω σα να ηθελε να μου τον χωσει στον κωλο μου". Θεϊκό! Κατουρήθηκα από τα γέλια...
27 Δεκεμβρίου, 2012
Φίλε Al...
Τρείς φορές μέχρι τώρα με φύλαξε ο Θεός γιατί το μωρό είναι πράγματι παγίδα...
Η περιγραφή σου τέλεια...Μεγάλο χαμόγελο
Νομίζω ότι το ζήσαμε όλοι μαζί σου....
Χάσαμε έναν αγώνα αλλά δεν χάσαμε το πρωτάθλημα...Γερο-μύστης
27 Δεκεμβρίου, 2012
Kαλά, φοβερό γέλιο! Sorry φίλε μου αλλά ήταν κωμικοτραγική η περιγραφή! Κατά τ'άλλα λεπτομερέστατη και παραστατικότατη! Απαράδεκτη η συμπεριφορά της πάντως. Ίσως έπρεπε να σηκωθείς και να πας να ζητήσεις τα χρήματά σου πίσω. Ειδικά εκεί που όπως λες προσπαθούσε να στον βάλει στον κώλο, απίστευτο! Τρελό γέλιο με την καπότα που σου 'ρθε σφεντόνα και που της την έφερες στο κεφάλι. Δε λέω όμως μωρε...κι αυτή άνθρωπος είναι. Απ'τη μία σκέφτεσαι ότι φέρθηκε κι αυτή χάλια, απ'την άλλη λίγο τη συμπονάς γιατί δεν είναι ωραίο να δέχεται ύβρεις κλπ. Χμμμ;
27 Δεκεμβρίου, 2012
Απο εδω και μπρος οποια δεν τιμα το 30αρι θα τρωει καποτα στο κεφαλιΚουλ
Μπραβο ρε γι'αυτο εισαι αρχηγος!
27 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου ισως δεν σε γουσταρε!ξερω αλα 3ατομα που την πιρανε +εγω και η κοπελα ηταν τελεια εντελος το αντιθετο απο αυτο που περιγραφεις..δεν ξερω ισως κουραστηκε εγω την πιρα οταν πρωτοεμφανιστηκε..και οσο για την καταγωγη ειναι οντος ουκρανη..
27 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ωραιος Αλ.
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2