Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431956
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
10.0
Εχω επισκεφθεί αρκετές φορές το Adult Theater. Σε γενικές γραμμές επικρατεί ερωτική και ερεθιστική ατμόσφαιρα. Επίσης ο κόσμος που επισκέπτεται το μαγαζί είναι αξιόλογος. Υπάρχει διακριτικότητα χωρίς να γίνονται φορτικοί. Διαθέτει παροχές για όλα τα γούστα. Αν κάποιος θέλει να απομονωθεί μπορεί να πάει στις καμπίνες που κλειδώνουν και να μείνει για όση ώρα θέλει με παρέα ή χωρίς. Υπάρχει το dark room για πιο απελευθερωμένες καταστάσεις. Εκεί ουσιαστικά θα δεις και θα δούνε τι κάνεις και οι καναπέδες και τα καθίσματα που είναι αρκετά αναπαυτικά για όσους θέλουν να απολαύσουν τη τσόντα και ίσως να παίξουν με τους διπλανούς τους. Οσες φορές έχω πάει έχει κόσμο ποτέ όμως πολύ (max 40 άτομα έχω πετύχει). Παρασκευές και Σάββατα βράδυ έχω πετύχει και κάποια ζευγάρια, τα οποία δυστυχώς δε νομίζω οτι περνάνε ιδιαίτερα καλά και εδω θα αναφέρω το μεγάλο μειονέκτημα του μαγαζιού. Υπάρχει ένα παρεάκι-θαμώνες του μαγαζιού που αράζουν συνηθως ΠαρασκευοΣάββατα βράδυ περιμένοντας μήπως μπει κάποιο ζευγάρι. Ειναι αρκετά ενοχλητικοί και για το ζευγάρι που αν μπει στο μαγαζί θα μαζευτούν όλοι γύρω τους μη αφήνοντας τους να χαλαρώσουν αλλά είναι ενοχλητικοί και για τον υπόλοιπο κόσμο του μαγαζιού. Υποτίθεται κυκλοφορείς σε μια ερωτική ατμόσφαιρα και κάνεις το παιχνίδι σου και δε μπορείς να ακους 6-7 άτομα να καβλαντίζουν και να χασκογελάνε. Εμενα πρωσοπικά με ενοχλεί. Προφανώς έχουν γίνει παραπονα στο μαγαζί ήδη για αυτό το θέμα γιατί βγάλανε τον ένα καναπέ που είχε στην είσοδο αλλα δυστυχως εξακολουθούν να αράζουν εκεί. Τέλος για τη καθαριότητα νομίζω ότι και οι πελάτες πρέπει να βοηθήσουν. Εχει τύχει να παω πρωι στο μαγαζί και ήταν πεντακάθαρο. Τις βραδυνές ώρες έχει τύχει να βρω τις καμπίνες σε άθλια κατάσταση. καταλαβαίνει κανείς ότι όταν το μαγαζί έχει κόσμο δε μπορεί να περναει καθαρίστρια οπότε θεωρώ ότι για το θέμα καθαριότητας ευθύνονται καθαρά οι πελάτες που δε σέβονται το χώρο.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2012
Μέλος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού