Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488314
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αντρέα αποτελούσε στοχο μου εδω κ καιρό καθώς απο τις φωτογραφίες στο σαιτ του στούντιο φάνταζε πανέμορφη, καμπυλωτη κ τα στήθη της μου είχαν γίνει εμμονή. Το γεγονός ότι δουλεύει στη συγκεκριμένη αλυσίδα με έκανε επιφυλακτικό στο να την τιμήσω, μιας κ ακουγονται πολλά για τη συμπεριφορά τους στο θέμα χρονικής άνεσης. Αλλά ως οπαδός του ρητου "να μετανιώνεις για κάτι που έκανες κ όχι για κάτι που δεν έκανες" αποφάσισα να τολμήσω να συνευρεθω στο συγκεκριμενο χώρο μαζί της. Το πολύ πολύ να έκλαιγα ένα χρηματικό ποσο.
Βρέθηκα σημερα το πρωί στο στούντιο, το οποίο ειναι ωραίος χώρος με ξύλινα πατώματα, κιλίμια κ ωραίους καναπέδες. Η υπηρεσία μου παρουσίασε την Αντρέα. Έχω να πω ότι από κοντά ειναι ακομα πιο όμορφη. Δηλώνει ισπανορουμανα, έχει μαύρα μακριά ίσια μαλλια, όμορφο προσωπο αλλα αυτό που "μπλόκαρε" το βλέμμα μου ήταν τα μεγάλα, φυσικοτατα 4αρια στήθη της. Όμορφο, γυμνασμένο σώμα, καλλιγραμμα πόδια πλαισιωμενα από μαύρες ζαρτιερες(γουσταααρωωω!!!Μεγάλο χαμόγελο) και κωλαρακος μεγάλος, στρογγυλός κ σφιχτός. Διαλέγω πρόγραμμα των 70 ευρώ, με 69, ερωτικό μασάζ κ μετά από διαπραγμάτευση έχωσα κ ποδολαγνεια, αφαιρώντας το σεξ σόου. Το δωμάτιο όμορφο, με ξύλινο πατωμα, ντουσιερα στην απέναντι γωνία, σιδερένιο κρεβάτι και καθρέφτες στον τοίχο. Έκανα μπανάκι κ ενώ πάλευα να ανοίξω τη σφραγισμένη πετσέτα( μπράβο!) μπαίνει μέσα το πληθωρικό μωρό. Άρχισε να με σκουπίζει, με ρώτησε αν είχαμε ξαναπερασει μαζί κ γενικά χαζομαριτσες για να σπάσει ο πάγος. Ο τροπος που μιλάει ειναι πολύ γλυκερος κ ναζιαρικος, που σε κάποιους μπορεί να φανεί προσποιητος αλλα έτσι μιλάει. Εξ αρχής έθεσε καποια ορια(όχι δαγκωματιές, όχι σφαλιάρες), ως γνήσιος τζέντλεμαν τα δεχτηκαΚουλ κ έβγαλε αμέσως το σουτιέν της απελευθερώνοντας τις "τορπιλες" της. Αρχισα να φιλάω τις ρώγες της, να πιάνω κ να θαυμάζω το στήθος της το οποίο πραγματικα ειναι έργο τέχνης. Έχοντας ενημερωθεί προφανώς από την υπηρεσία για τις...ποδολαγνικες μου ορέξεις με το ναζιαρικο τρόπο της μου λέει"θές τα πατουσακια μου ε?" και της βγάζω σιγα σιγά τις μαύρες ζαρτιέρες κ μου αποκαλύφθηκαν τα υπέροχα πατουσακια της με ίσια κ μαλακα νυχακια, βαμμένα γαλλικό πεντικιούρ κ αμέσως αρχισα να τα φιλάω κ να τα επεξεργάζομαι κ με ελαφριές πιέσεις στο μαλακό πέλμα τους. Εν συνεχεια "έπαιξε" με τον αγουροξυπνημένο φίλο μου χαμηλά που φαινόταν ότι απολάμβανε τα δαχτυλακια της κ την αισθηση της καμάρας της. Πέρασμα προφυλακτικού κ ικανοποιητική στοματική περιποίηση, ξεχνώντας όμως τη γυρω περιοχή κ τα @@ μείνανε παραπονεμένα. Κατά τα αλλα ήταν καλή, με σάλια, υγρή κ με ενταση, χωρις δόντι κ χέρι. Είχε πάρει κ μια στάση που μου επέτρεπε να τη χουφτωνω στο κωλαρακι κ να παίζω με την κλειτορίδα της. Σε αίτημα μου να ανταποδώσω τη στοματική περιποίηση, αρνήθηκε ευγενικά κ σα μικρό μωρό απολογουμενη ναζιαρικα μου πε ότι περιμενε....τον κόκκινο στρατοΝτροπή. Για πρώτη στάση επέλεξα τη στάση του λωτού, για να νιώθω τις βυζαρες της πάνω στο στερνο μου κ για να έχω οπτικη επαφή με το υπέροχο προσωπο της. Το αιδοίο της πολύ στενό, η είσοδος εγινε με δική της καθοδήγηση αλλα οταν μπήκα μέσα της, υγρανθηκε καλα κ όλα πήραν το δρόμο τους. Καταπληκτική αισθηση, ήμαστε αγκαλιασμένοι, σφιχτά, ένιωθα τις ρώγες της πάνω μου κ ανεβοκατεβαινε αργά. Ύστερα εγειρε προς τα πίσω, κ στηριζόμενη στα χέρια της έμπαινα υπό γωνία όπου το θέαμα των στηθων της να πάλλονται σε συνδυασμό με τη σφιχτή της κοιλιά με το σκουλαρίκι στον αφαλο που έκανε μια μικρή τσακιση το δέρμα, με έφτιαξε. Τη ρίχνω πίσω για ιεραποστολικό, απόλαυσα τις ρώγες της,θωπευα τα στήθη της κ κείνη ακολουθούσε με αληθοφανείς αναστεναγμούς τις διεισδύσεις μου κ παροτρύνοντας με λεκτικά "πιο δυνατά, έτσι μωρό μου"Κουλ έφερα τα ποδαράκια της ενωμένα μπροστά στο προσωπο μου, απόλαυσα τις ζαρες που δημιουργούνταν στο πέλμα από την ενταση κ εγλειψα τα απίθανα δαχτυλακια της. Γύρισμα στα 4 για να απολαυσω κ τη θέα κ πραγματικα μπορω να ομολογήσω ότι τέτοια θέα έχω να δω από το ηλιοβασίλεμα στη Σαντορίνη.Γλώσσα αρχοντικος κωλος, με κωλομαγουλα για να ψησεις μπριζόλα, καλοσχηματισμενα κ σφιχτά. Γρήγορη είσοδος, κούνημα ρυθμικά από μέρους της κ γω απολάμβανα μέσω της αφής τη μοναδική αισθηση ενώ κατά διαστήματα της έπιανα κ τα μακριά μαύρα μαλλια της και την έφερνα με δυναμη προς το μέρος μου. Ξανά ιεραποστολικό με ανοιχτά τα πόδια της για να βλέπω την κλειτορίδα της, ύστερα ακουμπώντας τα πατουσακια της στο στήθος μου κ φιλώντας τα κατέθεσα το σπέρμα μου μέσα στο στενό της μουνακι.
Αξιόλογη περίπτωση η Αντρέα, πανέμορφη κ με πλούσια τα ελεη, προσφερει αυτό που εχει συμφωνηθεί κ πάντα μέσα στα δικά της όρια.
Ευτυχώς δεν είχα θέμα χρόνου, παραμονή στο δωμάτιο με την κοπέλα 20 λεπτα κ η υπηρεσία ούτε χτύπησε πόρτα, ούτε φωτορυθμικα έπαιξε ουτε τίποτα...
Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού