Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ημερομηνια ενδεικτικη.
Για τελευταιο cg της χρονιας ηθελα κατι νεο.
Η εμφανιση της τυπισας στις φωτο υποσχοταν πολλα.
Η αποπειρα για μειωση τιμης στεφθηκε με αποτυχια, αλλα ειχα ηδη αποφασισει οτι αυτη θα ηταν. Οποτε η αποπειρα για μειωση του αντιτιμου εγινε για το γαμωτο Μαλακία Την περιοδο των γιορτων διαχρονικα κανω μια ψιλοακριβη μαλακια οποτε φετος ας ηταν για πουτανα τουλαχιστον Γλώσσα
Ηρθε στην ωρα της πολυ ανετη, με αερα, κατευθειαν πεταχτο φιλι στο στομα. Πεταξε τα ρουχα της και ζητησε 2 λεπτα για να κανει μπανιο.
Η γυμνη αληθεια: Πανεμορφη. Για εμενα κανενα ελαττωμα πουθενα. Για εμενα...που δεν εχω προβλημα με την σιλικονη στο στηθος. Οταν θεωρω οτι ειναι πετυχημενη. Εντυπωσιακα στητα βυζια, μεγαλα οσο πρεπει και οχι παραπανω. Ρωγα κουμπι.
Πολυ λεπτη μεση και εξαιρετικη περιφερεια. Πισω οψη, οτι βλεπετε στις φωτο.
Παμε τωρα στο μεγαλο της οπλο, που δεν φαινεται στις φωτο.
Προσωπο....παιζει ναναι και το πιο ομορφο cg που εχω συναντησει. Πολυ ομορφα εντυπωσιακα ματια, και σαρκωδη χειλη(χμμμ σιδερακια ή σιλικονη δεν ξερω, δεν με νοιαζει, σε προδιαθετουν για πολλα).
Μελαχροινη με μακρια μαλλια πιασμενα κοτσιδα ψηλα(για...χαλιναρι μαλλον, θα καταλαβετε παρακατω)

Με το που τελειωσε το ντουζ ηρθε κατευθειαν στο κρεβατι και αρχισε να με φιλαει στο στομα. Πρωτοβουλια ευθυς εξαρχης. Γλωσσα παιζει, οχι πολυ βαθεια αλλα παιζει.
Κατεβαινει κατω και αρχιζει το στοματικο. Τα πηγε μια χαρα. Ασχοληθηκε με ολη την περιοχη απο κορυφη μεχρι καλαμπαλικια(τα οποια of course ηταν φρεσκοξυρισμενα) κοιταζοντας με στα ματια. Το ενα μου χερι την ειχε πιασμενη απο την κοτσιδα και το αλλο χαιδευε το στηθος της με τις εξαιρετικα πεταχτες ρωγες.
Γυριζει μονη της για 69.
Λυγιζε την μεση της συνεχως με αποτελεσμα να καθεται συχνα πανω στο προσωπο μου(γουσταρω). Μετα απο κανα 5λεπτο ετσι, την ξαπλωνω ανασκελα. Αρχιζω εγω στοματικο.
Σε καποια φαση βαζει το χερι της στο νινι της και χωνει κανα δυο δαχτυλα ενω την φροντιζα. Αυτο μου εδωσε το "οκ" ουσιαστικα για να βαλω κι εγω το δαχτυλακι μου Γλώσσα
Ανοιγει και σηκωνει τα ποδια ψηλα ενω εχει ανασηκωσει το κεφαλι της και με κοιταει στα ματια αφηνοντας μερικους αναστεναγμους να βγουν απο τα χειλη της.
Με δαχτυλα μεσα, την γλωσσα στην κλειτοριδα και συνεχες χουφτωμα με δυναμη με το αλλο χερι στο στηθος της(το οποιο χαιρεσαι να γεμιζει την χουφτα σου), το τελος ερχεται με σπασμους. Δεν σταματαω, συνεχιζω για λιγο, και μετα ξανανεβαινω προς τα πανω με ενδιαμεση σταση εννοειται στα βυζια. Ισπανικο. Επιβαλλεται σε τετοιο στηθος. Φτυσιματα απο μεριας της οσα πρεπει και ειμαι πλεον τουρμπο.
Περασμα σκουφου και καθεται πανω μου. Cowgirl με ολο τον λουτσο μεσα. Ουτε τραβιεται ουτε τιποτα. Ισα ισα. Σφηνωνει πανω σου σαν βδελλα. Σε τραβαει μεσα της. Διαρκες χουφτωμα βυζιων(θα το διαβασετε ξανα αυτο) και ρουφηγματα στα χειλια.
Την σηκωνω και παμε στον τοιχο που ειναι ολος καλυμμενος απο κεθρεφτη. Ακουμπαει τα χερια της εναντια στον καθρεφτη και στηνεται. Εξαισιο θεαμα. Μπαινω κατευθειαν. Αρχικα αργα. Την πιανω απο την μεση(πολυ ευλυγιστη την κανεις οτι θες) και αρχιζω να επιταχυνω. Παρατηρω οτι κοιταει τον καθρεφτη και βγαζει εξω την γλωσσα της πολυ καβλωτικα. Δοκιμαζω να την πιασω απο τον ωμο και μου παιρνει το χερι και το βαζει στην κοτσιδα της!(να που χρησιμευει). Το σκηνικο θυμιζει τσοντα μονο που ειναι καλυτερο, γιατι συμβαινει σε μενα.
Αρχιζει να βογγαει, εγω πλεον μια την κραταω απο την κοτσιδα(οχι πολυ δυνατα φυσικα), μια απο τα βυζια, της σκαω και κανα δυο σφαλιαριτσες στα πεταχτα προκλητικα κωλομερια και γαματε γιατι χανομαστε. Στα γονατα, και το τελος ερχεται στο προσωπο της(δεν κανει cim οπως ηξερα απο πριν καθοτι ειχα ρωτησει).

Μπανιο, τσιγαρο. Social υποθετω καλο δεδομενου οτι δεν επιανε κουβεντα αν δεν την ρωταγες εσυ κατι, κουβεντες απλες, σαφεις, ανετες. Αν δεν της μιλησετε θα περασει στον δευτερο γυρο απο μονη της, χωρις χρονοτριβη.
Ο δευτερος γυρος για να μην επαναλαμβανομαι περιλαμαβανε πιπα και ισπανικο μονο, δεδομενου οτι μετα απο αυτο που εγινε στον καθρεφτη στον πρωτο γυρο, το θεμα sex καλυφτηκε. Τελειωμα στο στηθος.
Για πρωτικο κλπ δεν ξερω, δεν ρωτησα, δεν με ενοιαζε.

Εμεινα πολυ ικανοποιημενος.
Η πιτσιρικα ειναι μουναρα.
Το ξερει. Εξ ου και η τιμη της. Ειναι πανω στις καβλες της, το κανει επειδη και το γουσταρει(φαινεται) κι επειδη καμποσα κατοσταρικα δεν χαλασαν ποτε κανενα.
Η τιμη ειναι δικαιολογημενη. Απο τις ελαχιστες φορες που συμβαινει αυτο σε τετοια τιμη.
Ολα αυτα τα ξερει. Εχει λοιπον αυτοπεποιθηση μοντελου, αλλα την συνδυαζει και με αντιστοιχα καλες υπηρεσιες.

Αν εχετε φραγκα για ξοδεμα σε cg, σε αυτην παιζει να ξοδεψετε πολλα.
Αν απλα θελετε μια φορα και καλη(οπως εγω) επισης νομιζω οτι αξιζει και με το παραπανω.
Καλα γαμησια και του χρονου σε ολους Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 06, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2012
Ωραία κριτική συναγωνιστή με λεπτομέρειες και κατατοπιστικότατος Μεγάλο χαμόγελο Μας άνοιξες την όρεξη Γλώσσα
22 Δεκεμβρίου, 2012
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;

Όχι ????????
23 Δεκεμβρίου, 2012
@toons
"Αν απλα θελετε μια φορα και καλη(οπως εγω) επισης νομιζω οτι αξιζει και με το παραπανω."
Γιατι η εκπληξη? Νομιζω οτι ημουν σαφης Μεγάλο χαμόγελο
23 Δεκεμβρίου, 2012
""Γυριζει μονη της για 69.
Λυγιζε την μεση της συνεχως με αποτελεσμα να καθεται συχνα πανω στο προσωπο μου(γουσταρω). Μετα απο κανα 5λεπτο ετσι, την ξαπλωνω ανασκελα. Αρχιζω εγω στοματικο.""

Παω να τραβηξω μια μαλακια και μετα να διαβασω και την υπολοιπη κριτικη Χαμόγελο +1 απιστευτη κριτικη
02 Δεκεμβρίου, 2013
ρε παιδια,τηλεφωνο που θα βρουμε για τhν κοπελα και γενικα δλδ για τα cg?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5