Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ναταλι λοιπων μελαχροινη ψιλη κοπελα ομορφη με πολυ καλο σωμα απο ιταλια.
δινω ο 30 αρι κ μπαινω στο δωμα ερχεται σε λιγω η ναταλια κ ξαπλωνει διπλα μου ολο ναζακια με χαιδευε παντου ενω μου τσιμπουσε τησ ρωγεσ μου κ με γρατσουνουσε στο σωμα σαν γατακι.
μετα εγω την βουταω κ φερνω τησ ρωγεσ τησ στο στομα μου οπου τησ πιπιλαω τα βυζακια με πολυ ωραιο γλυψιμο κ μικρα ρουφηγματακια.
αρχιζει αφου ξαπλωνω η πιπινα βαζοντασ το πρωφ με το στωμα μαεστρικα μια πιπα ολα τα λεφτα ενω εγω τησ ρουφουσα το κολομαγουλακι τησ που το ειχε πεταξυ στο πλαι κ με πιπωνε με αρχιδωχαιδεματα υπερωχα.
1η σταση καθετε επανω μου κ κουνιετε αργα κ σταθερα κανωντασ πολυ ωραια σπασιματακια στον πουτσο μου με υπερωχα ανεβωκατεβασματα ανεβασε ρυθμο και ακοσων ακυσων μου πεταει στη φατσα μου 2-3 σφαλιαριδια με παθοσΕμμμμΕμμμμ
ειμε πορνωφατσα ο ατιμοσ για αυτοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.
2η σταση εγω γωνατιστοσ στη γωνια του κρεβατιου να τη γαμαω με δυναμη και να μη χωρτενω την καμαρα τησ στα τεσερα ενω τησ ζυγοσταθμουσα τα κολομερια τησ κ την εριξα και 2-3 κολομπατσιδια.φωβερη θεα η πιπινα στα 4.ενω βογγουσε κ μου χαιδευε με τα μακρια τησ χερια τα καμπανια.
3η σταση η φαν μου οπου την ειπα να σηκωσει στα καπακια τα μακρια τησ ποδια κ αφου το εκανε την διπλωσα κανωνικα οπου την καρφωσα κ δεν μπορεσα να αντισταθω στα βογγητα τησ ενω το μουνακι τησ ηταν τελειο κ με χουφτωνε τα αρχιδια ενω σε μια φαση μου τα εριξε και σφαλιαριτσεσ κ μετα απο λιγω τησ τα αδειασ μεσα σε κραυγεσ γκαυλασ.
ενα πολυ ομορφω κ καλο κοριτσι που αν το φερθεια καλα θα στο ανταποδωσει στο επακρων.
την προτινω μαγκεσ με την νικολ αυτο τον καιρω εινε τα κορυφαια μωρα στα κολασμενα στενα τησ νυχτασ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού