Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 61181
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τα βυζοκυνηγητά με έβγαλαν στη Μαίρη. Από Σερβία δηλώνεται. ~1,65-1,70μ. Πρόσωπο κοινό που δεν είναι τού στυλ μου. Μαλλιά ξανθοκάστανα (ανταύγειες?) μαζεμένα –εκτιμώ ότι φθάνουν μέχρι το λαιμό-ώμο, τρίχα ίσια στο φυσικό της. Γαλανομάτα νομίζω, λευκό δέρμα. Σωματότυπος με καμπύλες και πιασίματα, όχι χονδρή κατ’εμέ, στήθος πλούσιο και φυσικό (εξού και η εμπειρία μου ως βυζοκυνηγός). Όσον αφορά το σώμα της: it works for me.

Απλό πρόγραμμα με λίγα χαδια, και απλά αγγίγματα. Ασχολήθηκα με τα στήθη και τις ρόγες της (γι αυτό μπήκα άλλωστε). Έγλυφα και βύζαινα. Στοματικό νορμάλ με λάστιχο. Μια στάση δοκίμασα το πισωκολλητό αν και δεν είναι η αγαπημένη μου. Χουφτωνα τα οπίσθια και τα στηθη της. Πότε δυνατά και γρήγορα, και πότε ασθενή και αργά χτυπήματα. Και κάποτε ήλθε το τέλος. Μαιρη σ’ευχαριστώ και νάσαι πάντα καλά!

Η εμπειρία μου δεν ήταν από τις πλέον εξέχουσες που είχα στη ζωή μου. Συνηθισμένη και απλή θα την χαρακτήριζα. Η κοπέλα ήταν ευγενής και συνεργάσιμη (αν και δεν έκανα/ζήτησα και τίποτε εξαιρετικό). Χωρίς πολλά λόγια. Ήθελα να δοκιμάσω κυρίως λόγω της νταρντανέ εμφάνισης της, και τόκανα. Με γεια μου με χαρά μου. Δεν φαίνεται να την κάνω στανταράκι μου, αλλά αυτά είναι υποκειμενικά γούστα του καθενός, και δεν έχουν ευρύτερη σημασία. Α, νομίζω την έχω πετύχει σε σαλονάρισμα και σε άλλο στούντιο πέρσι.

ΥΓ. Ημ/νια στο περίπου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.165
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού