Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οταν η τσατσα μου ειπε οτι μπροστα μου ηταν η Νασια δεν πιστευα στα ματια μου!Την ειχα πρωτοδει φευγαλεα πριν απο αρκετο καιρο αλλα δεν μου ειχε κανει καποια ιδιαιτερη εντυπωση αν εξαιρεσω βεβαιως το υψος της.Τωρα ομως την κοιτουσα εκθαμβος οχι επειδη εμφανισθηκε γυμνοστηθη αλλα επειδη ολα πανω της με εντυπωσιασαν.Με υψος 1,80μ, καστανα μαλλια ,πρασινα ματια σημα κατατεθεν της ουκρανικης της προελευσεως,μικρα και αθωα βυζακια που κυριολεκτικα στολιζουν το ατελειωτο σωμα της,piercing στον αφαλο και ενδιαφεροντα κωλο , εχει ολα τα προσοντα για να μεινει αξεχαστη ακομα και αν την καποιος απλα και μονο την δει.
Κατεβαλα 60€ για το προγραμμα που περιλαμβανει και 69 και μετα απο μικρη αναμονη ηρθε στην αγκαλια μου.Τα χερια και τα χειλη της περιπλανηθηκαν στο σωμα μου και με φουντωσαν σε δευτερολεπτα.Νομιζα οτι τα χερια μου ηταν κρυα αλλα η Νασια μου ειπε οτι ηταν ζεστα και ετσι ξεθαρρεψα και αρχισα να παιζω με τις ρωγες της.Της ζητησα να ερθει στα τεσσερα για να θαυμασω τον κωλο της και να του ριξω μερικα πουτσοσκαμπιλα.Ξαπλωσε ανασκελα,φιληθηκαμε στα χειλη ,συνεχισα με τα αυτια ,τον λαιμο, τις μασχαλες,τον διακοσμημενο αφαλο της και αφου την βοηθησα να βγαλει το κοκκινο βρακακι της αρχισα να περιποιουμαι το τρυφερο μουνι της ενω ανταλλασαμε το πρωτα κολακευτικα σχολια.Η γλυκεια κωλοτρυπα της δεν θα μπορουσε να ξεφυγει απο την γλωσσα μου και τα βογγητα της μου εδειξαν οτι ανταποκριθηκε σε αυτο που της προσφερα...
Μου εβαλε το προφυλακτικο καπως άτσαλα ,κατι που το δικαιολογησα λογω του νεαρου της ηλικιας της,22 κατα δηλωση της,αλλα στην συνεχεια μου εδειξε οτι της ανηκει το μελλον στο στοματικο σεξ καθως εδειξε αρκετη διαθεση και αφιερωσε αρκετο χρονο.Πολυ ποιοτικο και το 69 και στην συνεχεια ,μετα απο μερικα πουτσοσκαμπιλα και στο ομορφο προσωπο της, με καβαλησε.Μετα την εβαλα απο κατω , περασαμε σε μερικα γλωσσοφιλα και συνεχισα να τα'ι'ζω το μουνι της.Δεν σταματουσε να μου λεει οτι την ειχα καυλωσει.Το πισωκολλητο συνοδευτηκε απο σφαλιαριτσες στον ωραιο κωλο της και μετα απο μερικα πλαγιαστα σπρωξιματα ενιωσα οτι δεν θα αργουσα να τελειωσω.Τοτε ηταν που μου ειπε και η Νασια οτι θα επρεπε να τελειωνω.Ετσι και αλλιως δεν θα την απασχολουσα για πολυ ακομα .Μια σκια δυσφοριας απλωθηκε στα ματια της οταν της ζητησα να με τελειωσει με το στομα της αλλα ευτυχως δεν ειπε τιποτα αλλο και δεχτηκε την προταση μου.Ακολουθως μου τον επαιξε με το χερι της, βοηθησα και εγω αλλα το τελος δοθηκε με ακομα πιο εντυπωσιακο τροπο...με feet-job!Μολις εχυσα, μου χα'ι'δεψε τα αρχιδια με τα ποδια της και για να της δειξω ποσο μου αρεσε αυτο που εκανε ,εγλειψα τα δαχτυλα των ποδιων της χωρις να εξαιρεσω τα πελματα .
Μιλησαμε για λιγο,την φιλησα στον λαιμο και τα χειλη και αποχωρησε.Οι πολυ καλες εντυπωσεις απο την εμφανιση της δεν ειναι δυνατον να μετριαστουν απο μια στιγμιαια δυσαρεσκεια που εδειξε προς το τελος της συναντησεως μας.Κερδισα μια ακομα εμπειρια με μια εντυπωσιακη γυναικα.Με δεδομενη την μικρη της εμπειρια εκανε ο,τι μπορουσε για να με κανει να περασω καλα και τα καταφερε.Αλλα και εγω απο την πλευρα μου την εκανα να αγαπησει την δουλεια της λιγο παραπανω.
Οταν βγηκα εξω,ειδα οτι εβρεχε και το μυαλο μου πηγε στο τραγουδι Making love in the rain οπου συμμετεχει η Janet Jackson.Mια πολυ καλη μουσικη επενδυση για αυτο που εζησα λιγο νωριτερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάσια
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.702
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2012
Με φτιαχνεις τωρα μιας και θελω να την δοκιμασω αλλα δισταζω μιας και οι κριτικες της ειναι μετριες.Θεωρω ομως τα 60ε για 69 χωρις καν γυμνο τσιμπουκι την απολυτη υπερβολη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1